• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2008-03-15, 11:56
Szaman
Autor Wiadomość
Antosia




Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-03-15, 00:48   Szaman
 
Nick: Anthony

Serwer: Shadowsong

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Szaman/Enhancement


Główne statystki postaci w gearze rajdowym:

Link do armory: link

Attunement do Karazhanu (etap): done

Klucze do heroików (które?): wszystkie

Doświadczenie z instancji rajdowych (których?): KZ, GL, Maggy, SSC, TK MH i lizniecie BT

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): wszystkie

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): Gram od 3 lat i mam 30 lat

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Balnazzar - Above and Beyond, Avanger Sevenhold. Obydwie gildie z dosc dobrym progresem, jednakze zawsze dazylem aby grac w polskim gronie. Powod opusczenia i przenosin? hmm Moj dobry przyjaciel jest w w ZL juz od jakiegos czasu i postanowilem opuscic powyzsze gildie aby starac sie zasilic wasze grono.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): Oczekuje przedewszystkim dobrej zabawy, stalego progresu i milej atmosfery. Rozumiem ze nie rekrutujecie w tej chwili zadnej z klas, ale mam nadzieje ze moja osoba bede mogl wniesc do gildii swoje doswiadczenie, troszke dpsu i potezny buff dla melee ;). NIe oczekuje oczywiscie ze bede uczestniczyl w kazdym raidzie, ale samo czlonkostwo w Zmierzchu Lordaeronu dalo by mi duzo satysfakcje.

Z gory dziekuje za rozpatrzenie mojej aplikacji.
pozdrawiam Anthony.
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2008-03-15, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-03-15, 01:15   
 
Debatujemy właśnie nad spotem dla jeszcze jednego melee. Niektórzy nasi rogale już się ślinią na myśl o Twoich totemach. Daj nam jeszcze trochę czasu na przemyślenie sprawy. W międzyczasie możemy pogadać na skypie/vencie. Daj znać, kiedy będziesz online.

Pozdrawiam :)
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-03-15, 11:55   
 
Witamy :D



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU