• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2008-01-10, 15:34
Agrael
Autor Wiadomość
Agrael


Gość

Wysłany: 2008-01-09, 18:01   Agrael
 
Nick: Agrael

Klasa/Specjalizacja: DrenaiShaman/Restoration

Level: chwila obecna 49 ale pracuje nad tym

Link do armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shadowsong&n=Agrael

Server: Shadowsong

Attunement do Karazhanu (etap): nie bylem

Klucze do heroików (które?): brak

Doświadczenia z instancji rajdowych (których?): marne ale ucze sie szybko

Komunikacja głosowa (skype, TS): wszytsko moge ustawic tylko dajcie mi znac jak..:-)

Kilka słów o sobie :mam 23 lata siedze w uk i po pracy pykam wowa, posadalem kiedys wariora 70 lvl fury ale skonczyla sie kasa na wowa a teraz jestem w uk wiec kasa jest zeby placic za konto

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:jestem obecnie w League of Azora ale chce odejc powod jedno znaczny, nowa gildia w kotrej nic sie nie dzieje i nikt sobie nie pomaga....wiec jaki sens tam sie meczyc

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): osiagnac jak najszybciej 70 lvl bo wtedy zaczyna sie dopiero gra w instacach i raidach i zaczac inna podstaci pod dobrymi skrzydlami gilldi,a oprocz tego duzo fun........lol
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2008-01-10, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-01-09, 23:36   
 
Jesteśmy otwarci na rozmowy, ale najpierw zrób 70-tkę. Zostało Ci raptem 21 leveli, więc - przy odrobinie determinacji - nie powinno to zająć zbyt wiele czasu ;) Rozważ, czy na czas levelowania nie warto byłoby zmienić talentów, bo z buildem resto trochę ciężko bić mobki.
Zastanów się też, jaką specjalizację chcesz mieć docelowo i baaaaardzo poważnie przemyśl zmianę profesji. Blacksmithing od biedy może przydać się szamkowi enhancement, ale lekarzowi i casterowi jest potrzebny - delikatnie mówiąc - na plaster.
Jak Twój szaman dorośnie, wiesz, gdzie nas szukać :)

Pozdrawiam.
A.

PS.
Agrael napisał/a:
i zaczac inna podstaci pod dobrymi skrzydlami gilldi


Chyba nie całkiem rozumiem, co masz na myśli, ale jeśli levelowanie kolejnego chara, to od razu Ci powiem, że to kiepski pomysł. Z dozbrojeniem postaci na 70 levelu będziesz miał naprawdę masę roboty. A jest to absolutnie konieczne, jeśli marzą Ci się duże rajdy.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Gość




Wysłany: 2008-01-10, 15:01   
 
Dzieki za uwagi, spoko odezwe sie jak dobije do 70 a co do zmiany talentow to raczej odpowiada mi resto do 70 bo nie mam problemu z zdobywaniem ptrzedmiotow z instace bo jak wiecie healer zawsze jest potrzebny, a do alta wiem ile czasu trzeba poswieci na stworznie poteznej posatci ale gra tez czasami sie nudzi jednym char... wiec wiecie, ale dzieki za cennne uwagi odezwe sie jak bede 70......
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-01-10, 15:04   
 
Anonymous napisał/a:
a co do zmiany talentow to raczej odpowiada mi resto do 70


no wszystko ladnie pieknie, ale z doswiadczenia wiem ze samymi instancjami nie wylvlujesz, mam alta na 57 lvlu i znalezienie grupy do instancji graniczy z cudem, zostaja wiec questy :) a tu z buildem resto bedzie niestety ciezko
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Kwinto 2008-01-10, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2008-01-10, 15:58   
 
Anonymous napisał/a:
odpowiada mi resto do 70 bo nie mam problemu z zdobywaniem ptrzedmiotow z instace.


Zacznijmy od tego ze zdobywanie przedmiotow w instacjach przed TBC to strata czasu, bo nawet jakbys zdobyl epika to to bedzie smiec w porownaniu z zielonym itemem z outlandow. Lubisz to to prosze bardzo, ale jesli chcesz szybko lvlowac postac i zaczac na powaznie sie bawic w wowa to rob questy.



_________________
main: Evenixa
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU