• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Poddaję się
Autor Wiadomość
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2014-12-15, 13:41   
 
Wy jestescie tymi samymi ludzmi, ktorzy dobrze się razem bawili przez 4 dni na zlocie? Bo mam wrażenie, ze nie... Zachowujecie się jak byście grali w tą grę od wczoraj... Mało lootu dostalście? Gdzie jest ten wymarzony item, o który X z Y sie pokłócił kilka dodatków temu? Vendor go dostal. Wipy? To jest wpisane w tę grę. Chcecie nie wipowac zmieńcie grę. Dla mnie jesteśmy grupą znajomych, którzy mają różne możliwości i słabości. Dla mnie fun to położyć bossa ze znajomymi, w "naszym" tempie. Jeśli ktos jest zbyt pro, liczy się JA i chce szybciej niech idzie śladami łosia.

I serio.. robimy zawszonego normala ex flexa.. Za chwile 10 alt będzie miał te lub lepsze itemy..



_________________
main: Evenixa
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-12-15, 13:56   
 
Wilk napisał/a:

Kwinto napisał/a:
Aby ludzie się razem dobrze bawili w grach online, także towarzysko, po prostu muszą być na tym samym poziomie - inaczej jest to zwyczajnie frustrujące, dla wszystkich uczestniczących. Owszem, ci gorsi mogą się poprawiać i uczyć od lepszych, ale zwyczajnie muszą się starać. I ci lepsi muszą widzieć to staranie się - a u nas tego nie ma. Dlatego w momencie, gdy nasi wymiatacze sobie pójdą bawić się gdzieś indziej, bez żalu będę im życzyć wszystkiego najlepszego i ze swojej strony podziękuję za danie szansy.


Nie zgadzam się zupełnie nawet mimo tego, że słodzisz (zupełnie bez powodu). Elegancki sposób na znalezienie swojego spota Kwinto


No ale Wilku z czym się nie zgadzasz? Nie wpienia cię to, że nie widać u nas żadnej pracy w kierunku poprawiania osiągów? Hmm, odniosłem wczoraj inne wrażenie.
Z mojej strony granie ze świadomością, że nie spełniam oczekiwań, też jest frustrujące, serio serio.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-12-15, 14:02   
 
Mój post nie był emo, tylko serio. W dyskusję się nie włączam - nie z braku argumentów, lecz chęci. Utwierdziła mnie tylko w słuszności decyzji, więc wskażcie kogoś, proszę - a najlepiej niech sam się podejmie - bo po co mam oddawać GMa pierwszej osobie napotkanej online. Zrobicie sobie takie porządki, jakie chcecie, i wszyscy będą zadowoleni.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2014-12-15, 14:14   
 
Masz rację Nalim, wstyd mi. Rajdował tak jak kiedyś i tak już nie będę z różnych powodów. Nie będę się spierał o żadne zabawki z piaskownicy, szczególnie z ludźmi, z którymi dobrze się bawiłem w realu, nawet jeśli pamiętam tylko połowę z tego czasu :) Przepraszam za zamieszanie, wiem że szybko z pamięci nie wyleci, ale nie przemyślałem dokładnie sprawy i sądziłem, że zakończy się na ts-ie w 5 minut, nie będzie 2 stron dramy i słupków na forum. Mam nadzieję, że po syfie może coś dobrego z tego zostanie. Sprawy z hybrydami i lootem niech sobie mimo wszystko kierownictwo przemyśli.

Kwinto - wpienia, ale sam nie błyszczę jakoś specjalnie, więc na taką dramę przyjdzie jeszcze czas :D
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-12-15, 16:31   
 
Nie powiedziałem, że nie ma dla mnie miejsca w ZL (przynajmniej nie świadomie), jedynie nie odnajduję się w obecnym setupie rajdowym, a do mojego znikania/pojawiania się ad-hoc powinniście przywyknąć. Jako że nie osłabiłem setupu tank/heal ino lewy dpsu nie uważam żebym zrobił gildii backstaba, a to że nie odpowiada mi chwilowo klimat to tylko i wyłącznie mój problem. Nie wieszajcie na mnie za dużo psów tak jak i nie wieszacie na Najcie, Tirce czy Jaxie.

Ta gra jest po to żeby się dobrze bawić i nie mam zamiaru się bawić źle. Wam też tego życzę.
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-15, 18:15   
 
skoro kręcimy dramę, to się dopisze, a co

Powiem szczerze, gdybym wiedział ,ze będzie tyle nieporozumień w gildii z okazji tej ,ze zostałem tankiem i inni nie moga tankować, to bym nie zaczynał nawet tematu.
skoro już złożyłem deklaracje "pierdole nie robię więcej taktyk", mogę też dołożyć "pierdole, nie tankuje" skoro to ma wywoływać tyle komplikacji personalnych, dajcie mi parę dni na wylevelowanie jakiegoś dpsa, i spot dla Łosia, czy Wilka w tanku będzie.
Nie jestem przyspawany do fotela tanka, proponowałem juz w czwartek, czy ktoś chce potankować na Kergathu czy Butcherze, bo reszta bossów była po zeszłotygodniowym pomyleniu rajdowania z wycieczka turystyczna, dalej na czymś w rodzaju "progresu". - odzewu na TSie, zero.

Natomiast, nie zgodzę się z Wilkiem w kwestii prio na graty. A dlaczego, to pewnie znowu przegadamy :P

dziekuje dowidzenia



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2014-12-15, 18:51   
 
Wesel, to może już lepiej podyskutujmy/teoretyzujmy na ts-ie? Drama niech umiera sobie powoli :)
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2014-12-16, 21:06   
 
a o co w tym wszystkim chodzi ?
    
 
 
rednada 





Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 64
Wysłany: 2014-12-16, 22:07   
 
dandel napisał/a:
a o co w tym wszystkim chodzi ?


dowiesz sie w pazdzierniku jak wrocisz :> (ponownie, musialem)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-12-17, 11:17   
 
dandel napisał/a:
a o co w tym wszystkim chodzi ?


Chodzi o to, że nie czuję się komfortowo, nominalnie kierując gildią, gdy nie znajduję w sobie sił (i tbh nie mam motywacji, bo ważniejsze sprawy pochłaniają mnie bez reszty), by rozwiązywać jej problemy.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2014-12-17, 16:41   
 
RL first to zawsze rozumiem w 100% mam nadzieje ze sie wszystko ułoży Tobie, nam wszystkim i jakoś to pchniemy w tym nowym roku
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU