• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwag kilka po pierwszym rajdzie
Autor Wiadomość
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2014-12-09, 15:22   
 
Kwinto napisał/a:
rednada napisał/a:
o w morde , niezłe narzędzie - world of logs chyba nie ma takiej funkcjonalności ?


Mhm, to jest też zajebiste: https://www.warcraftlogs....&view=execution (zwłaszcza wykres odległości bliźniaków od siebie w kontekście "tanki wiedzą co robią" :) disclaimer: nie, gdybym ja był tankiem, to też pewnie nie zrobiłbym tego lepiej od pierwszego razu )

Łał. Już myślałem, że będę się w końcu musiał przyznać, że taktyk od paru lat nie czytuję i nie słucham. Ale spojrzałem do odpowiedniego wątku na forum - o, nic o tym nie było!
A, no i tam chyba da się sprawdzić, że na każdym whirlwindzie leciałem na "dużych" CD i shield blokach (a przynajmniej nawet się starałem, chyba).
Dziękuję za uwagę, jestem czysty :3



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-12-09, 16:22   
 
Vegelus napisał/a:
A, no i tam chyba da się sprawdzić, że na każdym whirlwindzie leciałem na "dużych" CD i shield blokach (a przynajmniej nawet się starałem, chyba).


Tak, widać też, że od pewnego momentu na wszelki wypadek odpalałeś też duże cedeki na tych leczących kółkach od druida, kek :>

A serio, to chciałem powiedzieć, że _każdy_ (wg tych analiz nawet Neesh) coś gdzieś pierdzielił. Na pewno ja mogę przyznać, że mimo starań sam nie jestem bez winy. I trochu śmieszą a trochu drażnią mnie fochy i rzucanie kurwami, gdy ktoś komuś na coś zwracał uwagę...
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 16:26   
 
krytyka przyjęta do wiadomości ,ende.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 16:34   
 
Restor napisał/a:
Nie wiem czy do mnie pijesz, ale ze swojej strony to ja ogłaszam te rzeczy, które mogą mieć wpływ na DPS albo cały rajd. Nie kojarzę żeby ktoś stricte tanków ustawiał. Nie podpiszę się pod stwierdzeniem, że świetnie sobie dajecie z Vegiem radę. Do tego jeszcze sporo brakuje, do roboty. ;)


brakuje brakuje, ale robimy co możemy, to był pierwszy nowy rajd, teraz będzie lepiej.
i nie, nie do ciebie - nie pamiętam już bo było parę osób.

Restor napisał/a:

Rzucę luźną uwagę, że Neesh jest być może trochę za ostry, ale faktycznie brakuje nam dyscypliny i ogarnięcia się. Szczególnie pokutuje to przy bossach, gdzie trzeba myśleć i samodzielnie reagować. Imo wynika to w dużej mierze z braku znajmości walki - skądinąd znane podejście "robię co mi każą, nic nie mówią to stoję i strzelam". Bez pokazywania palcami ofc.


no to nie wiem po kiego grzyba trace czas i robie opisy bossow, skoro i tak z tego wynika ,ze większość tego nie czyta - takie proste pierdoły, jak rozbieganie się melee z ogniem, czy ustawianie sie pare yardów ranged to powinien być obowiązek na Korathu, a zobaczcie sobie ile my z tego debuffa zarabiamy bez walki - zarabiamy tyle ,ze potrzeba de facto dodatkowego healera. to tylko prosty przyklad.

https://www.warcraftlogs....et=63&by=target

polecam kliknac w bossa i zobaczyc ile zebraliśmy na najlepszej probie z fire i frost, czyli czegoś, czego jesteśmy w stanie w w 90% uniknac, odpowiednio się ruszając.
wziasc obejrzeć filmik, zobaczyć jak się swoja klasa zachowuje i na pewno będzie łatwiej.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
Ostatnio zmieniony przez Wesel 2014-12-09, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-09, 17:22   
 
a nie zauwazyłem, to pozwolę sobie dopisac.

Vegelus napisał/a:


Łał. Już myślałem, że będę się w końcu musiał przyznać, że taktyk od paru lat nie czytuję i nie słucham. Ale spojrzałem do odpowiedniego wątku na forum - o, nic o tym nie było!


przepraszam cie bardzo Vek ,ze nie rozpisałem w opisie walki sekunde po sekundzie gdzie i jak masz postepować. to już sie nie powtorzy, obiecuje..
było zrobić po swojemu ten opis, nie się do mnie przypierdalać teraz.
to co ja zrobiłem to opis umiejetności bossa + sugestie a nie gotowa taktyka ,jak sobie radzić z oddychaniem na tej walce.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2014-12-09, 18:11   
 
Wesel, Ty to na serio wziąłeś? :D
To przepraszam, poważnie.

@Kwinto: no jacha, że na kółkach druidzkich też odpalałem - w końcu stałem na ich krawędzi(ach) lecząc w nich addy - przecież mogłem wypaść! I co wtedy, hę?

Natomiast jeśli ktoś z "nowych" się dziwi, że na przypierdalanie Resorka reaguję kurwami - niech lepiej przestanie i się nie zastanawia. Sanity tylko na tym zyskuje :>.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU