• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-09-08, 00:40
Ewil - Shaman Enhancement
Autor Wiadomość
Ewil 


Ewil


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-08-28, 14:31   Ewil - Shaman Enhancement
 
Nick: Ewil

Serwer: Shadowsong

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Shaman - enh

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: 8500 HP / 7600 mana / 1534 AP + wlasne bufy, Hit 185

Link do armory: http://eu.wowarmory.com/c...adowsong&n=Ewil

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii: Wolal bym zostac enh, wydaje mi sie tez ze wiekszosc melee z korymi moge byc w party docenia power moich totemow.

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: kara,grull, mag, ssc 2, tk 2 + sporo czytalem na temat taktyk przy innych bosach

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: brak

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): Ventrilo, Skype gdy zajdzie taka potrzeba bez zadnego problemu zainstaluje TS

Łącze internetowe (typ, prędkość): 80 Mbit/s w dwie strony

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath): Dual core 2ghz, nvidia Geforce N8600GT, 4 Gb ram, w shat mam okolo 40 - 50 fps

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):

Mlody juz nie jestem 33 lata na karku, gram w wowa od dluzszego czasu w roznych gildiach sie bywalo i roznymi charakterami sie gralo :). Obecnie loguje sie do gry zaraz po przayjsciu z pracy czyli 16:00 i tak do 23 - 24. Jezeli zdrowie dopisze ;-) to moge i codziennie rajdowac.
Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Atmosfera nie ta i brak dobrej organizacji organizacji,

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): oczekuje ze bedzie dobra atmosfera, a organizacje to macie juz naprawde dobra az milo wejsc na Wasza strone :)
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-08-28, 15:10   
 
Nasz GM, rajd lider i kierownik działu zasobów ludzkich w jednym jest obecnie na urlopie i pojawi się za dwa tygodnie, więc musisz się uzbroić w cierpliwość.
    
 
Ewil 


Ewil


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-08-28, 18:18   
 
Ok, to czekamy.



_________________
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-09-06, 02:18   
 
Przykro mi, że tyle czekałeś i nie mogę Ci przekazać dobrych wiadomości. Niestety nie widzę w tej chwili miejsca dla drugiego enha w gildii. Być może sytuacja zmieni się po WoTLK, ale na razie nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci rajdowego spota.

Tymczasem życzę Ci powodzenia.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Ewil 


Ewil


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-09-06, 18:01   
 
No szkoda, ale nic poczekam moze kiedys bedziecie potrzebowali shamka enh.
Swoja droga troche ciezko z melee przerobic mi sie na castera biorac po uwage to ze mam komplet T4 + reszta sprzetu za badge i wszystko to podpasowane do enh.

PS. Polecam sie jako JC dla rodakow zawsze za darmo robie prawie szystkie epiki.

for the alliance



_________________
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-09-06, 18:15   
 
Dzięki i do zobaczenia kiedyś, mam nadzieję :)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU