• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-09-08, 00:40
Aplikacja - Enh Shaman
Autor Wiadomość
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2008-08-23, 01:13   Aplikacja - Enh Shaman
 
Nick: Liralean

Serwer: Runetotem

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Shaman Enh

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: 8200 hp / 7000 mana / 1442 ap ( wlasne buffy do 2600 ) 110 hit /11 expertise ( Postac zrobiona typowo do raidow, z duzo iloscia do statystyk bufowalnych przez np. BoK )

Link do armory: Armory
(Gear jaki jest kazdy widzi, niestety ciezko sie ubiera szamka, jako ze co lepszy sprzet dropi juz z mh, ssc czy tk gdzie szamkiem nigdy nie bylem i pewnie dlugo jeszcze nie bede. Natomiast co jest za badge, zostanie wziete. Natomiast ubralem go tak dobrze jak bylem w stanie, i szczerze moge powiedziec ze radzi sobie bardzo dobrze. Prosze miec tez na uwadze to, iz ubieram go dopiero od okolo 3 tygodni po dlugim okresie pvp. Staralem sie wtedy ubrac go na tyle, zeby byc chociaz troche ponad tankiem :P )

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii: Healer ( 1.2k do healing w nie enchantowanym/gemmowanym sprzecie atm. Na elemental raczej nie ma szans. )

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: kara,ZA,grull, mag ssc 6/6 tk 4/4 mh 3/4 bt 6/9

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: Niestety dla szamanki brak

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): all

Łącze internetowe (typ, prędkość): 512 po kabelku :p

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
Athlon Dual core 2.2 Ghz 2 gm ram gefore 9600 256 albo 512 ( nie pamietam, niestety nie ma tutaj pudelka ) fps 54 w shatt

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
Kilka slow o sobie? Hmm... Gram juz chyba rok z kawalkiem, albo dwa? Nie pamietam szczerze powiedziawszy.Lat 20 etc. Co poniektorym wiadomo, ze zaczynalem grę w tej gildii kiedy była jeszcze na runetotemie. Tam tez wlasciwie poznawalem gre, poznalem niektorych ludzi itd. Tutaj moge dodac, ze gdyby nie pare osob ktore wtedy wykazywaly cierpliwosc do mnie, mojego arcyszybkiego kompa i dostawcy lacza internetowego raczej bym w WoW wogole nie gral :P ( a to wszystko szczerze napisane i bez wazeliny ) Gram kiedy moge i czuje sie na silach. Od ponad roku gralem bardzo spontanicznie, z roznych przyczyn osobistych. Ale teraz w momencie kiedy mam juz mozliwosc gry, chcialem wrocic do niej. Natomiast przez ten caly czas kiedy gralem okazyjnie od czasu do czasu, udalo mi sie wylevelowac tego oto shamana. I odkrylem wtedy ze sprawia mi duzo wiecej radosci niz moj mag. Chyba po prostu mi sie znudzil... Dla tego tez skladam aplikacje nim, nie magiem. Drugim powodem jest natomiast to, ze z tego co widze magow macie dosc i nie potrzeby wam raczej kolejny. A szaman byc moze przyda sie wam. Jestem w stanie grac tak czesto jak to bedzie mozliwe. Natomiast na pewno nie bedzie to taka ilosc czasu, jaka moglem poswiecic kiedys. ( caaaleee dni :)


Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Hmm tak w sumie to byly 2 :P Zmierzch na runetotem i Northern Sky. Dluga historia dla czego opuscilem Zmierzch poprzednio i wolal bym jej nie opisywac. Dla czego chce opuscic NS? Mam juz dosc miedzynarodowki, ciaglych sporow o byle co,bezcelowe dyskusje na temat zmian ktore do niczego nie prowadza i nie beda nigdy mialy miejsca, braku komunikacji w gildii i oficerow ktorzy stawiaja sie ponad wszystkimi i wszystkim. Poza tym tutaj znam kilka osob z ktorymi gra sprawiala mi wielka przyjemnosc. A tak najbardziej, to brakuje mi mozliwosci grania z rodakami... no i z pewnymi osobami.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL)
Spodziewam sie, ze bedzie z kim grac i porozmawiac. Niektorzy w temacie moga to potraktowac jako powrot synka marnotrawnego, lub wymyslic jakis inny powod ( np chec gear up chara ), lub tez powiedziec ze pcham sie tutaj , bo moja gildia nie ma progresu. Progres był, jest i bedzie. Natomiast jak wspominalem wyzej mam dosc maga, a chcialbym grac szamanem jako mainem. Co w NS nie bedzie raczej nigdy mozliwe. Nie kieruje mnie chec gear upu chara, cieszy mnie to co mam na nim teraz. A czego chcialbym on Zmierzchu? Mozliwosci grania z tymi z którymi gre zaczynalem, i chcialbym tez skonczyc. A takze mozliwosci cieszenia sie gra w WoWa, bo w NS niestety stracilem jakikolwiek zapal do gry. Ktos moze zapytac jak mialbym dzielic czas pomiedzy 2 postacie i 2 gildie. Normalnie. Wybieram ta, w ktorej gra sprawia mi radosc :)

Pozdrawiam wszystkich. Licze na jakakolwiek odpowiedz, jaka by nie byla. Pozytywna czy negatywna ale bedzie :)



_________________

    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-08-23, 02:02   
 
Bartuś, słoneczko, musiałeś to robić akurat wtedy, kiedy jadę na wakacje? ;)
Trudno. Wytrzymałeś tyle czasu, to wytrzymasz jeszcze dwa tygodnie. A potem sobie pogadamy szczerze i od serca... :mrgreen:



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2008-08-23, 02:10   
 
Agus... slonce... z decyzja o napisaniu tego posta bilem sie dobre pare tygodnii... Jedz, niech Ci slonce dopisuje:)



_________________

    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2008-08-23, 05:30   
 
Oh, hai nab ;)



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Undet



Pijak i Zlodziej


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 473
Wysłany: 2008-08-23, 12:00   Re: Aplikacja - Enh Shaman
 
Kev napisał/a:

(...) Dluga historia dla czego opuscilem Zmierzch poprzednio i wolal bym jej nie opisywac. (...)


a ja bym ja uslyszal... nie bylem na runetotemie wiec nie znam sprawy...



_________________
Kwintesencja Szadoł Pryszczowania
    
 
Ponia 




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 140
Wysłany: 2008-08-23, 13:01   
 
ehh Szefowej nie ma to sie spam tu zrobi.


Czesc Kev :), kopa lat.



_________________
Ponia/ mage 8x
Paciaa/ hunter 8x
Yendza/warlock 7x
^^
na emeryturze
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU