• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-09-08, 00:40
Warlock, warior tank
Autor Wiadomość
boruszkowski
[Usunięty]




Wysłany: 2008-08-19, 01:02   Warlock, warior tank
 
Nick: Boruszko, Boruszkowski

Serwer: Eonar, Anachronos

Level: 70, 70

Klasa/Specjalizacja: warlcok, warior tank

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: warlock, spel hit - 213, bonud damage 1160, crit 18,60 , warior tank hp 15800 armor 17900,

Link do armory:
http://eu.wowarmory.com/c...onar&n=Boruszko
http://eu.wowarmory.com/c...&n=Boruszkowski

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:
oczywiscie ze tak, to rajd leader dzieli zadaniami i kto jaki build powinien miec

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:
kara cale, zulaman 4/6, grull 2/2, magderidion 1/1, ssc cale, tk 3/4
Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): ventrillo

Łącze internetowe (typ, prędkość): dsl 4mega

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
quad core 6600, gforce 9800 gx2, 4 gb ram, powyzje 50 fps w shatrach
Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
Mam na imie Tomek mam 30 lat, w wowa gram prawie 2 lata, gram praktycznie codziennie od 18-19 do 24 a czasami i dluzej

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Husaria - anachronos, Poland Team + eonar, z husarii odszedlem lockiem do PT z powodu znaczącego rozpadu gildii zostawiajac tam jeszcze tanka, liczylem ze gildia sie podniesie po klesce. Ale obserwuje znaczna stagnacje wrecz revers, a ja oczekuje duzo wiecej, oczekuje dania mi mozliwosci rajdowania. Z PT zamierzam odejsc ponewaz nie moge sie tam odnalesc, mimo iz gildia rajduje jest jednak gildia socjalna gdzie na rajdy nie ma raczej jakiegos zrozumialego naboru,

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Mozliwości chodzenia na rajdy im czesciej tym lepiej, milej zabawy, dobrej atmosfery i dyscypliny
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2008-08-19, 09:52   
 
Nie mając siły sprawczej jeśli chodzi o przyjmowanie graczy do gildii, pozwolę sobie jednak zadać jedno pytanie odnośnie Twojej aplikacji.

Do czego służy build Twojego tanka? Czy rozdałeś talenty w taki sposób pod jaką konkretną walkę/taktykę, której nie znam? Całkiem poważnie pytam, zwyczajnie nie mogę tego rozgryźć.

pozdrawiam
--
Wilk
    
 
boruszkowski
[Usunięty]




Wysłany: 2008-08-19, 10:08   build
 
Jesli chodzi o te dodatkowe punkty w arms to pare dni temu szperajac po internecie dostałem się do stronki z roznymi radami itd. I ten build zmienilem na probe zeby sprawdzic jak sie ma w rzeczywistosci. Ogolnie to pod tankime biegam w buildzie 8/5/48. A ten jest na probe zeby obalic pewne twierdzenia i mity.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-08-23, 02:16   
 
Przepraszam, że dopiero teraz, ale - w związku z wyjazdem na wakacje - ostatnie dni miałam dość szalone. Abstrahując od dywagacji sprzętowych i talentowych, odpowiem krótko: w tej chwili nie mamy w ZL spota na rajdy ani dla warrka prot, ani dla locka. Sytuacja może się zmienić w najbliższych miesiącach, kiedy wejdzie WoTLK, ale na razie nie mogę Ci zaoferować miejsca.

Tymczasem życzę powodzenia i pozdrawiam.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU