• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-09-08, 00:40
Cyiss LvL 70 Mag
Autor Wiadomość
Cyiss
[Usunięty]




Wysłany: 2008-08-13, 19:36   Cyiss LvL 70 Mag
 
Nick: Cyiss

Serwer: Shadowsong

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Mag 2/48/11 (Deep Fire)

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:

1188 fire spell dmg
34.38% fire crit
55 haste points
7933 Hp
10200 Mana

Link do armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shadowsong&n=Cyiss

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:

Nie powinno być problemu mam zarówno przystosowany gear do frost i arcane spec. Ale chyba fire to najlepszy dps dla raidu.

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:

Pre TBC: MC/BWL/AQ40/Naxx ( poza 4 bosami Gothik, 4HM, Sapphiron, Kel).
W TBC: KZ/Gruul/Mag/SSC/TK/MH/BT/SP ( tylko Kalcegos)

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:

Umm to niestety moze być problem, bo mialem dość długą przerwe ale jeśli znajde to napewno dokleje.

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):

Posiadam Venta wszystkiie wersje, Ts i Skype, ale chyba tego ostatniego nie używacie ;) ?

Łącze internetowe (typ, prędkość):
Gejostrada.. naczy Neostrada 1Mb/s

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):

Intel Dual Core 2 @ 2.13ghz, Geforce 7900 GS 256ram, 2GB ram, FPS 46

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):

Nazywam się Marcin mam 19 lat. Gram od kiedy gra wyszła czyt. 11 Lutego 2005 rok czy jakoś tak. Najbardziej pasuje mi rajdowanie od 20 do 24 ale jestem wstanie się dostosować do każdej godziny. Dzień nie ma znaczenia może równie to być dobrze niedziela jak i poniedziałek itd. Jestem raczej dyspozycyjny. Na każdy raid falski poty itd mam.

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:

Okay to będzie trochę długie ;P
Na serwerze Twilights Hammer: Vengeance, Perpetual Mayhem
Na serwerze Shadowsong: Original - odszedłem ponieważ musiałem się zająć swoim życiem nie zrobiłem tego w najlepszym stylu ale nie miałem innego wyjścia czyt. odszedłem nie pisząc czemu tak było mi lżej.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):

Miałem przerwę wakacyjną od Czerwca i po prostu chce dalej kontynuować przygodę z WoWem i high end instancjami. Chce zobaczyć do końca SP przed wyjściem dodatku to chyba tyle:). Poznać ciekawych ludzi no i po raz pierwszy być w prawdziwie Polskiej gildi.
    
 
Cyiss
[Usunięty]




Wysłany: 2008-08-13, 19:43   
 
Zapomniałem dodać 156 albo 170 Hit raiting zależy jakiego chestu używam
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-08-14, 09:47   
 
Masz fajny sprzęt, a Twoje doświadczenie z pewnością przydałoby się nam w dalszym progressie. Problem w tym, że - mimo szczerej chęci - nie możemy Ci zaoferować spota, bo w naszej małej gildii mamy aż pięciu regularnie rajdujących magów. Druga rzecz to Twoje oczekiwania. Piszesz, że chcesz przed WoTLK zobaczyć Sunwell do końca. Obawiam się, że nie możemy Ci tego obiecać. Zaczynaliśmy rajdowanie z wielomiesięcznym opóźnieniem, bo gildia jest młoda. Jesteśmy w tej chwili w końcówce BT, ale - jak większość gildii - mamy właśnie lekki wakacyjny przestój (rajdy farmerskie + powiększanie kolekcji misiów z ZA) i dalszego progressu spodziewam się dopiero we wrześniu. Nie sądzę, żebyśmy przed WoTLK zdążyli uzbroić się dość dobrze, żeby zaliczyć gear check, jaki Blizz przygotował graczom w SP.

Jeśli u progu WoTLK nadal będziesz zdeterminowany, żeby grać w polskiej gildii, możemy wrócić do rozmowy. Może jakiś reroll? ;)
A tymczasem życzę powodzenia.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU