• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kwinto
2008-08-10, 14:35
Butcherr prot warrior
Autor Wiadomość
Butcherr 




Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Elblag/Dublin
Wysłany: 2008-08-09, 02:49   Butcherr prot warrior
 
Nick:
Butcherr

Serwer:
Anachronos

Level:
70

Klasa/Specjalizacja:
prot warrior

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:
17,5k hp 18k arm, 26%dodge 16%parry 26%block (tak na oko powiedzialem, czasami zmieniam gear pod wiekszy dodge albo block lub hp)

Link do armory:
http://eu.wowarmory.com/c...onos&n=Butcherr

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:
prawde mowiac caly zycie jestem tank ale jesli sytuacja bedzie wymagac mam sprzet dps i moge sie przerabiac w niektorych sytuacjach

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:
przed tbc - onyxia, naxxa (kilku bossow) aq20 (clear) aq40 (kilka bossow)
bc - karazhan (clear) grull (clear) maggie, ssc (clear), tk (tylko kael'thas zostal) mh (4/5) bt (4/9)
na tych wszystkich rajdach bylem mt

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:
kurcze nie mam takowego tutaj, postaram sie cos znalezc i jak bedzie trzeba to dostarcze

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):
mam wszystkie te programy

Łącze internetowe (typ, prędkość):
6mb

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
intel duo core II 2,2ghz, gforce 8800 gs, 3gb ram, 50-60fps

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
mam 28 lat, gram od 2 lat, gram praktycznie 24/7 nawet w pracy, ale w czasie rajdow by byc skoncentrowanym wole grac kiedy jestem w domu. pracuje 2 tygodniowym roosterm. 1 tydzien mam wolne sroda czwartek, 2 tydzien mam wolne pon, wt, pt, sob, niedz i w te dni jestem dostepny caly czas. pracuje 20-8 uk time.

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
iterum - jedna z czolowych gildii na moim serwerze, gm postanowil skonczyc rajdowanie i zrobic disband gildii.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
licze ze bede mogl tutaj zobaczyc pana Ilidiana pod moimi nogami, no i dostac jak najwiecej szans na tankowanie ile sie da
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-08-09, 11:51   
 
W niedzielę wraca z wakacji CL naszych tankzorów. Chcę się z nim skonsultować, zanim dam Ci ostateczną odpowiedź.

Pozdrawiam.
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-08-09, 21:13   
 
Wahaliśmy się w sprawie Twojej aplikacji, ale krótko, bo uroczą nazwą swojego teamu 2vs2 wystawiłeś sobie doskonałą wizytówkę. Przykro mi, ale buractwa tu nie chcemy.

Powodzenia.

A.

PS. To naprawdę miło, że "Cię" napisaliście wielką literą...



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Butcherr 




Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Elblag/Dublin
Wysłany: 2008-08-10, 04:47   
 
o LOL teraz to jestem konkretnie zszokowany, nawet nie zauwazylem tej nazwy teamu. po pierwsze nie gram pvp warriorerm, jedyne co to gram od czasu do czasu 10 walk w tygodniu by pare pkt uzbierac na jakis dps gear. przewaznie prosze jakis kolesi o kilka walk i zaakceptowalem team nie widzac nazwy, pewnie z nikt was nie wierzy ale moge dodac ze zawsze zwalczalem hamstwo i inne dziecinne zachowanie w gildiach ktorych bylem. w czasie gry nie jestem chamski wiec sam tego nie toleruje. moge przyznac szczerze ze tej nazwy nie zauwazylem, nie bylem swiadomy nawet ze taka jest. teamy ktore gralem zazwyczaj trwaly 2-3 tyg po czym je disbandowano, gralem z roznymi ludzmi, przewaznie tylko wchodzilem i po kilku sek wychodzilem byle by walka byla zaliczona. to na tyle mojego wytlumaczenia. z tego co wiem kilka osob z waszej gildii zna mojego dobrego kolege z ktorym gramy codziennie i moze potwierdzic ze jestem osoba o pelnej kulturze i braku jakiegokolwiek chamstwa w moim zachowaniu, mowie o graczu Tombor.
dziekuje za uwage, licze ze rozpatrzycie ponownie ta sprawe.
pozdrawiam
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU