• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gurtogg - pomysły świetnie i nie tylko ;)
Autor Wiadomość
Rooshoffa 



Prawie jak ACDC...


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 79
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-07-13, 17:20   
 
Alishya napisał/a:
Szaman enha: auto heal i/lub dmg


Ja używałem zawsze Shamanistic Rage + kazano mi zakładać tarcze :>>>



_________________
The question is "what is a mana-mana?"...The question is "who cares?"
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-07-13, 17:25   
 
Zedytowane :)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Rooshoffa 



Prawie jak ACDC...


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 79
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-07-13, 17:39   
 
Jeszcze jak jakiś shamy zauważy, że ktoś z jego grupy dostanie Fel Rage to powinien postawić np. Agi totem i Stoneskina - tak mi się wydaje.



_________________
The question is "what is a mana-mana?"...The question is "who cares?"
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-07-13, 23:25   
 
Trash do niego jest zezowaty:



_________________
tup tup :<
    
 
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-07-14, 12:08   
 
Tipsy z wowwiki:
Pain Suppression helps the FR target a lot. It may be worth having a priest respec to get it if the raid is continuously unable to beat this boss

If it looks like a Fel Raged person is going to die, Intervene may be a life saver.

Mages can take the fourth and fifth BBs on purpose and then remove them with Iceblock, Paladins can do the same with Divine Shield
    
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-07-14, 12:10   
 
Ponadto zrobię na wtorek respec na frost, może z ice barrier będzie łatwiej. No i razem z coldsnap bedzie mozna 2xIB wrzucić, ale to akurat mam i teraz. W ogóle coraz bardziej mi sie wydaje że na BT frost bild nie jest taki zły... Jakieś pomysły?
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-07-14, 13:22   
 
faktem jest ze jak zauwazyliscie wyleczenie osoby z fel rage'em graniczy niemalze z cudem
jesli zalozyc ze nikt poza osobami z fel rege'em nie zginie, to imo nie byloby tragedii... chyba ze fel rage'a dostaje hiler... ale wtedy mozna sie ratowac jeszcze battle resem...
moze wartoby tez pomyslec o zalozenia stamina gearu??
    
 
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-07-14, 13:40   
 
Sta gear jest zazwyczaj kosztem dps czy hps. Generalnie z fr ani razu nie udało się uratować clotha,? Nie pamietam dokładnie.

Ta walka to test hilingu, kluczem jest przeżycie osoby z FR. Jeszcze jakby tylko ona gineła to pół biedy - ss, cr, ale po niej GB zabija innych.

EDIT: Niby jak zginie osoba z FR to GB wraca do ostatniego MT, ale jakoś dziwnie dużo osób ginęło wtedy...
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-07-14, 13:49   
 
duzym ulatwieniem byloby gdyby pokazywalo kto bedzie mial FR
wtedy latwiej byloby sie od danego osobnika odsuwac, a niestety tam nie ma duzo miejsca na spread out
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-07-14, 14:10   
 
Keleborn napisał/a:
EDIT: Niby jak zginie osoba z FR to GB wraca do ostatniego MT, ale jakoś dziwnie dużo osób ginęło wtedy...

Przyglądałem się kilku waszym podejściom na monitorze Gajanny i z tego co widziałem, to zaraz po złożeniu osoby, która dostała FR, boss składał tanka, a potem następnych klientów w kolejce. Chyba właśnie dlatego, że dalej miał na sobie Fel Rage, czyli obrażenia zwiększone o 100% (albo 300%, bo doniesienia sprzeczne :)), natomiast tank wcale nie miał zwiększonego życia o 30k i armoru o kolejne 15k...

Widziałem też, że jak tylko było widać, kto dostaje FR, Gajanna rzucała wszystkie najmocniejsze super imba heale, podejrzewam, że reszta healerów podobnie, a i tak pacjent schodził... Przypomniały mi się pierwsze podejścia do Illhoofa, jak uznawaliśmy, że nie sposób utrzymać klienta w łańcuchach :)
    
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-07-14, 14:15   
 
Heh, racja - zapomniałem o buffie bossa. Czyli jedyna szansa to wyleczyc gościa w fr. Jak to hilerzy zrobią w przypadku clotha - no fuckin' idea...
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-07-14, 14:21   
 
udalo sie pare razy w przypadku clotha.... graniczy z cudem, ale realne do zrobienia
    
 
 
Kergoth 



Taki sobie Brodacz ;)


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 154
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-14, 14:53   
 
Ja miałem mały problem z leczeniem osoby która dostała Fel Acid. Ponieważ zazwyczaj byłem w grupie która kończyła z debufem Blood Boil i niestety nie wyrabiałem z leczeniem grupy, oraz z doleczeniem. Czyli jednego leczącego mniej. Aha i gdyby się zdarzył przypadek że Huggin oberwał Blood Boilem to go olać, nie możliwe jest wyleczenie tak małej ilości HP :P. (muszę nad gearem popracować)
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-07-14, 16:39   
 
Jeśli chodzi o szmaciarzy, udało się ich utrzymać przy życiu chyba dwa razy: Nighta - podczas jego jedynego Fel Rage, i mnie - raz na cztery ;) Nie wiem, czy tych kilka kilo armoru robi taką różnicę, ale faktem jest, że prawie połowa rajdu to clothowcy, więc trzeba znaleźć sposób na ich leczenie, bo nie mają szans się wywinąć. Mam nadzieję, że większe obycie z walką załatwi sprawę tak, jak to było ze wspomnianym przez Kwintę Illhoffem ;)
Wspomaganie się ciuchami pvp raczej odpada. I tak traci się tu sporo dps'a na bieganie i przetrwanie. A każda minuta walki więcej, to ryzyko zgonu kolejnego Fel Rage tanka, że o wyschniętych do cna źródełkach z maną nie wspomnę. Myślę, że po prostu musimy się tej walki nauczyć i będzie dopshe.
W taktyce dodałam jeszcze jedną wskazówkę znalezioną w youtube'owym filmiku. Rzecz nie dotyczy Fel Rage, lecz zmiany tanków. Jeśli tak, jak nam się kilka razy zdarzyło, boss nie będzie chciał się odczepić od raz wybranej ofiary, a Acidic Wound zestakuje się niebezpiecznie, będziemy próbowali ratować aktualnego MT paladyńskim BoP.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-07-14, 16:44   
 
Alishya napisał/a:
Jeśli tak, jak nam się kilka razy zdarzyło, boss nie będzie chciał się odczepić od raz wybranej ofiary, a Acidic Wound zestakuje się niebezpiecznie, będziemy próbowali ratować aktualnego MT paladyńskim BoP.


Kurde byłem pewien że czytałem to w twoich pierwotnych taktykach?
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU