• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-07-07, 18:24
aplikacja hunter
Autor Wiadomość
raak




Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-07-02, 15:50   aplikacja hunter
 
Nick: Raak

Serwer : Killrog

Klasa/Specjalizacja : Hunter/MM

link do armory : http://eu.wowarmory.com/c...=Kilrogg&n=Raak

Mozliwosc zmiany specyfikacji na potrzeby guildy : naturalnie dostosuje sie do potrzeb

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: w wow-a gram juz ponad 2 lata, wiec mam dosc spore doswiadczenie jesli chodzi o gre, natomiast jesli chodzi o raidy to : przed tbc bylem jedynie na instach 5 osobowych chyba wszystkie udalo mi sie zorbic niektore po 100razy:) po wyjsciu dodatku to sie zminilo, przez dlugi okres bylem w guildzie dont loot dogs gdzie zebralem duzo wiecej doswiadczenia w raidach 10 i 25 osobowych:
Kara - cleared
ZA - cleared
Magi - cleared
grull - cleard
ssc- 4/6
TK -2/4
BT i Hynja - bylem pare razy niestey nie udalo nam sie ubic nikogo :(

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś
z tym bedzie problem po rozpadnieciu sie nasze guildy strona przestala byc uaktualniana wiec naczej trudno bedzie mi podac linka

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):
najwiecej uzywalem ventrylo, ale pasuja mi wszystki popularne komunikatory

Łącze internetowe (typ, prędkość):
broband NTL mieszkam w dublinie i uzywam najszybszego lacza jakie jest dostepne 6mb

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
athlon 4200+, g-force 7800gtx(256mb), 1mb ram, 25-30 fps in Shattrath, normalnie kolo 50-60fps



Wysłany: 2007-07-14, 15:01 Formularz rekrutacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem do ZL, załóż nowy temat w wątku "Rekrutacja", korzystając z poniższego schematu. W polu "temat" wpisz nick postaci. Odpowiemy Ci na forum lub skontaktujemy się w grze. Możesz również, po złożeniu aplikacji, sam skontaktować się z guild masterem lub jednym z oficerów Zmierzchu (GM: Sante; oficerowie: Alishya, Keleborn, Kwinto, Nonenalim).

Zanim zdecydujesz, czy chcesz się do nas przyłączyć, przeczytaj uważnie REGULAMIN GILDII i REGULAMIN DKP.
Złożenie aplikacji jest równoznaczne z zaakceptowaniem obu regulaminów i gotowością podporządkowania się ich zapisom.

Nick:

Serwer:

Level:

Klasa/Specjalizacja:

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:

Link do armory:

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):

Łącze internetowe (typ, prędkość):

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
mam na imie Maciej, mam 28 lat, w wowa gram od ponad 2 lat, jezeli chodzi o granie: gram prawie codziennie oprocz wtorkow, pozno koncze prace wiec longac moge sie kilo 21 moze 22, normalnie radiwoalem poniedzialek, sroda, piatek, sobota niedzilea byla wolna od raidow, bez probleu dostosuje sie do waszego kalendarza jak tlyko mnie przyjmiecie ( oprocz wtorku, moge raidowac od godziny 19.30 do 1pm serwerowego czasu.

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
dlugo gralem w dont loot doogs i powiem ze bylo bardzo fajnie duzo raidowalismy, byla fajna atmosfera i fajni ludzi, torche bedzie mi ich brakowalo, poniewaz duzo ludzi opusiclo ta guilde po tym jak nasz gm i raid leader przestali grac, przez 2 miesiace nie robilsimy nic nawet 5 osobowych instow, wiec postanowielm ja zostawic teraz jestem w guildzie kumpla the good felles, ale potrzeba jeszcze wiele czasu zanim cos zacznie sie w niej dziac, poniewaz jest malo ludzi a wiekszosc z nich nie ma lev 60 jeszcze , 70-tek jest zaledwie 6 moze 7 wiec sami rozumiecie ze dla kogosc kto uwielbia radiowac taka guilda jest bez przyszlosci.
Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
to jest oczywiste :DOBREJ ZABAWY i duzo raidowania, milej i przyjacielskiej atmosfery.


ps. wiem ze nie rekrutujecie hunterow, ale chcialem sprobowac i mam cicha nadzieje ze moj profil sie wam spodoba i bede mogl do was dolaczyc. POzdrawiam !!!
    
 
raak




Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-07-03, 08:48   
 
dostane jakas odpowiedz panowie ? prosze dajcie znac, dzieki :)
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-07-03, 08:50   
 
panie tez tu sa o.O
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-07-03, 09:09   
 
Dziękujemy za złożenie aplikacji. Na razie, jak sam zauważyłeś, rekrutacja dla hunterów została zamknięta. Sytuacja może jednak się zmienić za miesiąc lub dwa, ponieważ powoli realizujemy plan rozszerzenia gildii i zwiększenia liczby dni rajdowych. Jeśli wówczas nadal będziesz zainteresowany, możemy wrócić do rozmowy :)

Tymczasem życzę powodzenia.
Alishya



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Gajanna 




Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 156
Wysłany: 2008-07-03, 11:50   
 
No i odpisaly same panie :>
    
 
raak




Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-07-03, 19:31   
 
no jakas odpowiedz :) dzieki bardzo, szkoda ze nie moge sie przylaczy ale trudno bede szukal dalej, powowdzneia !!!
    
 
Antosia




Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-07-04, 16:08   
 
to ja sie przylaczam zeby nie bylo ze nami "Baby" rzadza :D POWODZENIA
    
 
Cadanea 





Dołączyła: 19 Lip 2007
Posty: 168
Wysłany: 2008-07-07, 18:17   
 
JAK TO NIE RZADZA?? :p Powodzenia



_________________
Hmmm... juz nie taki mały Żelek ;)
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU