• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-01-29, 13:16
Slawomir - Balance Druid
Autor Wiadomość
Slawomir 



My life for Ainur


Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 37
Skąd: Gliwice
  Wysłany: 2008-01-26, 23:51   Slawomir - Balance Druid
 
Nick : Slawomir

Klasa: Balance Druid

Level : 70

Server: Sporeggar (wyjasnienia ponizej)

Armory: http://eu.wowarmory.com/c...ggar&n=Slawomir

Karazhan: Wyczyszczone

Klucze do heroiców: Wszystkie

Doświadczenie z raidów: Gruul Lair, Serpentshrine Cavern, oraz raidy preTBC (Onyxia Lair,

Molten Core, Blackwing Lair Naxxramas chyba niecale z tego co pamietam)

Komunikacja głosowa: Voice chat w grze przez popsute sluchawki :(

Kilka słow o sobie: No wiec mam 17 mieszkam na gornym slasku, konkretnie w Knurowie kolo Gliwic gram w WoWa od roku to moja jedyna postac. Gram na serverze Sporeggar ale mam zamiar zrobic transfer na Shadowsong, nieukrywam ze z powodu waszej gildi :)
Gram praktycznie codziennie i bardzo duzo jestem chetny na kazde mozliwe raidy kiedy tylko jestem w domu. Jestem graczem ktory chce poznawac swiat wowa za wszelka cene.

Poprzednia gildia: Oj bylo tego troche - praktycznie wszystko na Sporeggarze zostala mi tylko 1 ktora robi Mount Hyjal i BT wiec ja jestem dla nich za slaby. Reszta to malutkie gildie robiace Karazhan ktore nigdy sie nie wybija...

Moje oczekiwania: Hmm..Od dluzszego czasu szukam dobrej raidujacej (polskiej) gildii...szukam domu w swiecie WoW. Ludzi z ktorymi zawsze moglym porozmawiac z ktorymi moglbym wieczorem isc na raid. Ale rowniez nistac w miejscu jesli chodzi o doswiadczenie. Chce wciaz robic cos nowego i zabic illidana przed wyjsciem kolejnego dodatku :P Jestescie gildia progresywna z tego co widze Polska ze swietna strona...naprawde wszystko czego oczekuje. Przeniose postac na ten server tylko wtedy gdy bede mial pewnosc przyjecia do waszej gildii. Na swoim serverze mam naprawde wielu znajomych i ciezko bedzie mi sie z nimi rozstac... Prosze dajcie mi szanse a napewno Was niezawiode !

Z gory dziekuje.
Pozdrawiam,
Slawomir
Ostatnio zmieniony przez nonenalim 2008-01-29, 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-01-27, 00:18   
 
Jak ze Sporka, to przede wszystkim ja chciałbym z tobą pogadać wcześniej.
Powiedz, kiedy mógłbyś się (w niedzielę) pojawić jakąś choćby 1-lvlową postacią u nas. A najlepiej to pojaw się i /w Kwinto.

Pozdr
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-01-27, 04:33   
 
My już chwilę whispowaliśmy w sobotę i wstępnie umówiliśmy się na rozmowę na żywo, więc może pogadamy w większym gronie? :) Tylko nie wiem, czy dam radę dziś, bo przed rajdem jeszcze od cholery roboty :/

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Sante 



Summer Wine ;)


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-27, 12:58   
 
Rozmowa pozytywnie - czekamy na transfer.



_________________
Sante 70 Priest
Druzzo 70 Druid
Darlock 70 Warlock
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU