• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2007-12-04, 11:17
Hermenegilda- holy pally
Autor Wiadomość
hermenegilda 




Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 10
Wysłany: 2007-11-25, 11:25   Hermenegilda- holy pally
 
Nick: Hermenegilda

Klasa: Palladyn

Level: 70

Serwer: Shadowsong

Attunement do Karazhanu (etap): mam

Klucze do heroików (które?): Wszystkie

Doświadczenia z instancji 25 ppl (których?): brak

Komunikacja głosowa (skype, TS): moze byc ts/ventrillo ale nie mam mica

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): Gram od dluzszego czasu. Gralem roguem na serwerze Venture co lecz konto zostalo schakowane byl to lvl 67. Tym charem gram od 1,5 miesiaca, ale chyba calkiem niezle sobie radze zreszta ocenicie sami. Lat mam 15 wiec nie duzo i raczej raidowanie o 3 w nocy albo cos odpada. ;/

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): Oczekuje zaangazowania w gre, ale rowniez milej atmosfery. Raidowania lub chociaz probowania 25, ale rowniez pomocy jezeli by byli chetni zebym sie dozbroil w kara(ew moge sie dozbroic z aren/honoru/badgow ale to troche potrwa).
Ostatnio zmieniony przez nonenalim 2007-12-04, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-11-25, 13:14   
 
Wiem, że rozmawiałeś już z naszym GM'em. Zanim odpowiemy Ci ostatecznie, chciałabym jeszcze dowiedzieć się czegoś więcej o historii Twojej gry tą postacią i gry w WoWa w ogóle. Bo coś mi się wydaje, że nie jesteś pierwszym właścicielem Hermenegildy... Czy się mylę? ;)

A.

PS. A mikrofon jest obowiązkowy :P



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2007-11-26, 15:12   
 
Przyznam szczerze, ze z twoja aplikacja byl problem. Na podstawie tego, co napisales bylbys przyjety na normalnych warunkach. W rozmowie online wyszlo jednak, ze konto dzielisz z kims. Z tego powodu sens inwestowania w twoja postac jest nieco watpliwy. Jesli zgadzasz sie na nastepujace warunki:
- bedziesz pilnie obserwowany przez Gildie: czestotliwosc gry, jakosc gry oraz dyspozycyjnosc
- na rajdy bedziesz brany w ostaniej kolejnosci (nie az tak dalekiej). najpierw bedziemy ubierac innych healerow, ktorzy graja na swoim koncie
Jesli takie warunki Tobie nie przeszkadzaja to Witamy i popros ktoregos z oficerow o przyjecie do gildii.



_________________
main: Evenixa
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU