• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2007-11-21, 10:28
Priest
Autor Wiadomość
Wypas
[Usunięty]




Wysłany: 2007-11-19, 18:23   Priest
 
Nick:Wypas.Taki nick mialbym po transferze, moj aktualny jest zajety a ja nie jestem do niego specjalnie przywiazany.Aktualnie Flaszka na obecnym serwerze

Klasa:Priest (holy/discipline)

Level:70.Jest to swiezo wylewelowana 70

Serwer:Kilrogg

Attunement do Karazhanu (etap):Zaliczone SL i SV, pracuje nad pozostalym etapami.

Klucze do heroików (które?):Po obnizeniu wymagan nie mam jeszcze repa wystarczajacego z Shatar i Keepers of Time.

Doświadczenia z instancji 25 ppl (których?):Gruul,Void i Lurker (wszystkie po stronie hordy)

Komunikacja głosowa (skype, TS):TS, Ventrilo, Skype

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?):Gram praktycznie od bety US poprzez US retaila a po wyjsciu Wowa w europie przenioslem sie na europejskie serwery.Gram przewaznie 3-4 dni w tygodniu mniej wiecej w godzinach 18-24 (ewentualnie 1-2 w nocy max).Wiek 35+

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):Jak pisalem gram dosc dlugo
niemal zawsze po stronie hordy, priest jest moja jedyna postacia po stronie ally.Priest odkurzony po dosc dlugim okresie, zlozylo sie na to pare spraw.Po pierwsze mam juz troche dosc gry horda, po drugie paczka znajomych z ktorymi gralem od jakiegos czasu sie powoli wykruszala i wlasciwie sie rozpadla.Moje chary po stronie hordy odziedziczyl moj brat a ja postanowilem sprobowac czegos nowego.Potrzebowalem tylko jakiegos impulsu i go dostalem :).Czego oczekuje od ZL?Szukam polskiej gildii w ktorej moglbym pograc, ludzi ktorzy czasem mogliby pomoc, przyjaznej atmosfery, bez naciskow na hardcore raiding.Jestem dosc doswiadczonym graczem, pre tbc zwiedzilem prawie wszystkie rajdowe instancje, tbc - glownie kara, gruul.Niemniej jednak priestem doswiadczenia w healowaniu mam tylko z kilku instansow 5-osobowych i tu rowniez by sie przydala pomoc.Strasznie sie rozpisalem :), ale jesli cos mi umknelo chetnie odpowiem na pytania.
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2007-11-21, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Sante 



Summer Wine ;)


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-19, 19:12   
 
Jeżeli przeczytałeś regulamin, akceptujesz go i zamierzasz troche zainwestować w swoją postać, to zapraszam na krótką rozmowę ze mną lub z którymś z oficerów (w grze lub na Skype) :)

Pozdrawiam,
Sante



_________________
Sante 70 Priest
Druzzo 70 Druid
Darlock 70 Warlock
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-11-20, 01:45   
 
My już rozmawialiśmy jakiś tydzień temu. Chyba wszystko jest jasne. Ksiądz wprawdzie golutki, ale doświadczony gracz to doświadczony gracz ;)
Myślę, że mamy ostatni wolny slot dla priesta.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU