• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Demelain
2015-02-07, 11:52
Suchary, szczerbaci, epaxy, disconnect, mute i cała raszta
Autor Wiadomość
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-02-06, 15:30   
 
Zabierac lopatki wiaderka i wyjazd mi z tad to moja piaskownica
a tak powaznie zaczynam sie bac uzywac extra roll bo jak mi wyleci cos a "innym" nie przeciez moze im byc bardzo przykro :) moze wprowadzimy zasade ze nie wolno rollowac bedzie sprawiedliwie :p
    
 
 
Undet



Pijak i Zlodziej


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 473
Wysłany: 2015-02-06, 17:24   
 
kurwa, ludzie. drama w innym poscie ma byc...



_________________
Kwintesencja Szadoł Pryszczowania
    
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2015-02-06, 20:56   
 
"Dzieci" weźcie skończcie pierdolić, i zajmijcie się czymś bardziej przydatnym. Jak ćwiczenia z tabulatorem przy strzelaniu do addów czy wychodzeniem z ognia. Zaprawdę powiadam wam, jeden chuj kto prowadzi w danym momencie tak długo jak można od niego wymagać aby robił to z sukcesem. Półoficjalnie, bo jedni czytają ze zrozumieniem a innym trzeba wprost powiedzieć - Dynia został obwołany RL czyli wszedł w łańcuch dowodzenia ZL. Wielkie słowo na określenie czegoś co praktycznie nie istnieje ale tak jest.
A łańcuch dowodzenia to Generałowie > Oficerowie > Podoficerowie
Kto jest kim, sami sobie dopasujcie. Najt miał prawo przejąć wycieczkę, zrobił to, spierdolił :P, ale to inna bajka.

Co do epaksow - mam wyj***ne , choć uczciwie jako, że były to boe można było poczekać.
Co do mute na ts - jak wyżej ^.



_________________

    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-02-06, 21:11   
 
Pewnie najlepiej byłoby się nie odzywać, ale jak tyle osób wywala, co im leży na wątrobie, to ja też mogę. W punktach - będzie lżej strawne :P

1. To, że grupa online zaczęła czyścić trasz, rozumiem i w sumie popieram - nikt nie sądził, że Blizz nie da nam się zalogować przez resztę wieczoru (tbh, ten trasz też chętnie bym obejrzała, bo z pugiem w BF nie byłam, ale przeżyję do następnego razu).

2. To, że Najt przejął inicjatywę, też popieram - i naprawdę nie widzę powodu, żeby go do tego specjalnie namaszczać. Zapewniam Was, że rządzenie to wątpliwa przyjemność, więc jak ktoś spontanicznie próbuje zapanować nad chaosem, to chwała mu za to. Dotychczas radziliśmy sobie bez formalności. Coś się zmieniło? Zrobiliśmy jakiś transfer na BL niepostrzeżenie, że nagle zachowujemy się jak dzika banda?

3. To, że zabraliście się za dzielenie lootu, nie pytając ludzi offline (ale przecież wciąż obecnych na TSie i usiłujących się zalogować), czy przypadkiem nie są zainteresowani, uważam za obciach. Gdybym była wtedy online, z pewnością bym do tego nie dopuściła, z pozycji off było mi ciut niezręcznie. Drążyć tematu nie ma sensu, niczego odkręcać tym bardziej - bo nie chodzi o parę nędznych epaxxów, co od wczoraj usiłuje nam wmówić Wesel, tylko o fakt. Trudno, było, minęło, niech się więcej nie powtórzy.

4. Temat środy i bozi, co nas pokarała, też uważam za wyczerpany. Kev (i parę innych osób) najwyraźniej jest innego zdania (pewnie jest im przykro :P), co jest dla mnie dobrą nauczką na przyszłość. Po pierwsze, nie będę więcej tracić czasu na wyjaśnianie pobudek swoich decyzji, bo widzę, że kiedy próbuję być fair, jest to uznawane za przejaw słabości. Będzie mniej dyskusji, być może więcej niezadowolonych (najwyżej gildia nam się skurczy), ale przynajmniej nie będzie wątpliwości, że nie zamierzam kogoś słuchać tylko dlatego, że głośniej krzyczy.

5. TS podczas rajdu traktujemy nie jako kanał towarzyski, tylko informacyjny. Jak komuś nie odpowiada, niech nie rajduje - albo niech radzi sobie na tyle sprawnie, żeby jego niesłuchania nie było widać (czyli odpowiada na pytania, nie pula bez sensu, nie ginie w ogniu i ogólnie robi to, co powinien).

Najchętniej zamknęłabym na tym dyskusję, chociaż oczywiście nikomu nie zabronię dopisać jakiejś niewątpliwie światłej myśli.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2015-02-06, 21:23   
 
Demelain napisał/a:
4. Temat środy i bozi, co nas pokarała, też uważam za wyczerpany. Kev (i parę innych osób) najwyraźniej jest innego zdania (pewnie jest im przykro ), co jest dla mnie dobrą nauczką na przyszłość. Po pierwsze, nie będę więcej tracić czasu na wyjaśnianie pobudek swoich decyzji, bo widzę, że kiedy próbuję być fair, jest to uznawane za przejaw słabości. Będzie mniej dyskusji, być może więcej niezadowolonych (najwyżej gildia nam się skurczy), ale przynajmniej nie będzie wątpliwości, że nie zamierzam kogoś słuchać tylko dlatego, że głośniej krzyczy.


Drę łacha, jeżeli nie widać. Jeżeli pamiętasz, to poprosiłem Cię o wyjaśnienia których udzieliłaś i choć nie zgadzałem się w pełni z decyzją, zaakceptowałem ją o czym też poinformowałem :)

I tak, jest mi faken przykro z różnych powodów i nie, nie potrzebuje empatii.



_________________

    
 
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-02-06, 21:50   
 
Nie czuję specjalnie obciachu, wina Blizza. Jak kogoś nie było to nie powinien dostać bo się na to nie napracował. Premii za chorobowe też się nie dostaje mimo, że nie jest to wina chorego że zachorował. Ale wiecie, że u mnie pokłady empatii są nieskończone.

To że atakujecie Nighta za próbę liderowania to słabo. Jak się ktoś wykazuje inicjatywą to powinno się doceniać a nie do piachu. Inna bajka, że za późno wywalono offlinersów, bo nam trash w dupę przez to nakopał mocno.

Mute na Ts na rajdzie jest nieprofesjonalne - jeżeli ktoś jest burakiem i innych obraża to powiedzcie mu to, nie wyciszajcie na rajdzie. Swoją stroną Ci którzy są ignorowani przez wielu niech się zastanowią nad swoją zajebistością. Jak ci kilka osób mówi, że jesteś koniem, to idź kup siodło.

Rajd w środę na normala mi nie pasuje, ale wyżygiwanie ludziom, że chcieli iść też jest słabe i mam w dupie, że komuś jest przykro, że nie zabije z gildią Grulla na normalu.
Ostatnio zmieniony przez Keleborn 2015-02-06, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Grumdi



Drunk Tank


Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 62
Wysłany: 2015-02-06, 21:52   
 
Niektóre teksty doprowadziły mnie do łez :D Ze swojej strony doradzę tylko: bierzcie to z dystansem, to tylko gra a nie praca w korporacji :)



_________________
Interest ya in a pint?
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-02-06, 22:27   
 
Keleborn napisał/a:
Premii za chorobowe też się nie dostaje


Ale pensję owszem. Poza tym, że na chorobowym byli może ci, co wczoraj na rajd nie przyszli, a nie ci, których wywaliło w trakcie, i kiedy wy klikaliście, bijąc trasze, oni klikali enter - bez rezultatu. Kilka dc i oficjalny rajd zamienił się w nieoficjalny traszran? Akademicka dyskusja.

Keleborn napisał/a:
wyżygiwanie ludziom, że chcieli iść też jest słabe


Nikt im nie wyżyguje. To oni wyżygują, że chcieli, a im nie dano.

Keleborn napisał/a:
mam w dupie, że komuś jest przykro


A ja, z całym szacunkiem, mam w dupie, że masz w dupie.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2015-02-06, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2015-02-06, 22:36   
 
Demelain napisał/a:
Keleborn napisał/a:
Premii za chorobowe też się nie dostaje


Ale pensję owszem. Akademicka dyskusja.


Dzięki premii dawanej raz na rok przez następne 12 miesięcy za okres chorobowego zarabiam więcej niż za pobyt w pracy...

To się nazywa motywacja.
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2015-02-06, 22:37   
 
Keleborn napisał/a:


To że atakujecie Nighta za próbę liderowania to słabo. Jak się ktoś wykazuje inicjatywą to powinno się doceniać a nie do piachu. Inna bajka, że za późno wywalono offlinersów, bo nam trash w dupę przez to nakopał mocno.

Mute na Ts na rajdzie jest nieprofesjonalne - jeżeli ktoś jest burakiem i innych obraża to powiedzcie mu to, nie wyciszajcie na rajdzie. Swoją stroną Ci którzy są ignorowani przez wielu niech się zastanowią nad swoją zajebistością. Jak ci kilka osób mówi, że jesteś koniem, to idź kup siodło.


Kel. re:1 zupełnie nie przez to wajpowaliśmy.

re 2. Chyba wyłapałem nowy wątek. Ja jestem wyciszony/zignorowany przez kogoś jeszcze niż Wesela? A może chodzi, że Najta mają na ignorze? Nie wiem o co chodzi i chyba nie chcę wiedzieć, ale jak już słyszę że "wielu", "ludzie" i inne tego typu formy zbiorowe, to autor ma albo dobrą statystkę albo ciekawą teorię spiskową.

Ciekawe Kel, że pisesz o zastanawianiu się nad swoją zajebistością, bo właśnie moje zwracaniekomuś uwagi że źle gra, tworzy płacze, fochy i inne dziecinne reakcje. Ktoś tu trafnie wspomniał o BLu. ;)

Szkoda tylko, że szczera opinia jest traktowana jako chamstwo, a nie wskazanie co można poprawić. Wiem, że delikatne niewieście serca nie tolerują złośliwości i bezpośredniości, to takie niegrzeczne.

PS. ZL ewidentnie nie jest przyzwyczajone do krytyki, co było widać jak był z nami Neesh czy też Kev się wziął za logi. Nie jest też przyzwyczajone do szczeniactwa i dram, a popisówa w tych dwóch ostatnich jest wręcz zjawiskowa w tym dodatku.


Gruuuumdi - jeszcze tak mnie naszło a'propos korporacji. Jak kogoś zwalniają, to dziękują za współpracę i zaangażowanie w dobro firmy, ładnie tłumaczą że redukcja etatów czy trudna sytuacja na rynku . A człowieczek sobie myśli - nie moja wina, co robić.
Ostatnio zmieniony przez Restor 2015-02-06, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-02-06, 22:41   
 
Demelain napisał/a:
Ale pensję owszem
Też nie całą.

Demelain napisał/a:
Nikt im nie wyżyguje. To oni wyżygują, że chcieli, a im nie dano
To też słabe. Są dorośli mogli sobie iść. Ale to pierwsze też miało miejsce.

Demelain napisał/a:
A ja, z całym szacunkiem, mam w dupie, że masz w dupie.
Bardzo dobre podejście. Jak ktoś jeszcze napisze jakiś łzawy post o swoich uczuciach to patrz wyżej.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-02-06, 22:44   
 
Keleborn napisał/a:
Są dorośli mogli sobie iść.


Jak już dojdziemy do tego etapu, z czystym sumieniem będę mogła rzucić to w cholerę.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2015-02-06, 23:34   
 
Czy my się kurwa wszyscy bez wyjątku musimy lubić? Mute na rajdach to totalna bzdura i zupełnie nie pasuje do graczy, bardziej do nafochanych panienek. Dajcie sobie już z tym na luz. Jak ktoś jest wkurwiający, to szybka, oczyszczająca pyskówka na ts i jedziem dalej.

nie dostałem epaxa bo byłem/am offline z powodu blizza, nosz kurwa poważanie? Wszyscy gracze, których wyjebało wtedy byli online na ts, nikt jakoś się o te epaxy się nie wykłócał, takie szukanie dziury w systemie. Ba! większość miała zajebisty fun ze "sprzedam opla" - Kotka. Coś jak Grumdi pisze, nie dostałem premii w tym miesiącu, pocałuję szefa w dupę, ale nasram reszcie na wycieraczkę. Ten ilvl to ma takie znaczenie w naszym przypadku, że szok normalnie, najbardziej wykokszone animki nie są w stanie dobić do minimum dps na Butchera mythic... łącznie ze mną, żeby nikt się nie czepiał :P Chyba lepiej zainwestować wolny czas w napierdalanie kukieł w garnizonie, niż posty na forum ;)

Parodia jakaś, ogaru trochę, bo ciężko będzie zebrać ekipę na flexa niedługo.

Resor, Night, tak, jest taka opinia wśród części prostego ludu, ze sracie wyżej niż dupę macie.Wyjścia z tego już za bardzo nie ma, bo albo trzeba pokazać, że ta dupa rzeczywiście jest tak wysoko i wtedy nie ma problemu, prowadźcie nas w stronę światła, albo stfu i gramy razem bez zbędnego przypierdalania się do reszty bandy. Bardzo fajnie zachowali się Wesel, Dynia i Iman w tym temacie, zamiast jebać Kergocika we wszystkie możliwe otwory, usiedli z nim na ts i z 12k dps na zwyklym hc dungeon, zrobilo się 30. Ta gildia zawsze tak działała i nie ma o się wkurwiać i walić głową w ścianę, powoli, do celu.

I powtórzę za Vegiem, jeszcze jeden wipe, dlatego , że kilka osób ma innych na ignore w trakcie rajdu, robię rage quit i idę się upić, walic taką dziecinadę.

Tak, jestem odrobinę pijany.
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-07, 00:02   
 
wyjebałem swojego posta

<edit by autor>



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
Ostatnio zmieniony przez Wesel 2015-02-07, 01:15, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2015-02-07, 00:32   
 
PiS i SLD chcą zbadania Zmierzchowej "Empatii" przez NIK i prokuraturę


PiS i SLD zapowiedziały złożenie wniosków do NIK i do prokuratury o zbadanie sprawy na wortalu Zmierzch.eu . Oba kluby zarzucają Zmierzchowi niegospodarność.



Według posłów wortal dla wykluczonych społecznie graczy został stworzony za prawie 50 milionów złotych, a jego utrzymanie kosztuje 2 miliony rocznie.

Rzecznik SLD Dariusz Joński pytał na konferencji prasowej na Teesie, czy ktoś widział empatię u gracza z tabletem lub komputerem. Wortal miał zapewnić możliwość kreowania własnej zajebistości i zdobywanie poprzez to empatii w zamian za drobne opłaty po rejstestracji. Dodał, że aby wystąpić o wsparcie trzeba się na stronie internetowej zarejestrować i podać adres zamieszkania co przekracza zdolności pojmowania większości użytkowników tego wortalu przez co jego główne założenie radośnie szlag trafia, zaś sam wortal staje się miejscem walki na gołe klaty i baty.Dlatego SLD chce żeby prokuratura zbadała pod kątem niegospodarności wydanie prawie 50 milionów złotych. Dariusz Joński powołał się na artykuł 231. Kodeksu karnego, który dotyczy działania na szkodę interesu Zmierzchowego.

Zdaniem rzecznika SLD nie może być tak, że Demelain przychodzi na Tsa i mówi, że nie ma pieniędzy na naprawy, a z drugie strony lekką ręką wydaje 50 milionów złotych na serwis dla zajebistych i empatycznych, z którego nikt nie może,nie umie i nie chce skorzystać. Oraz na zakup importowanej z Rosji empatii.

- Chcemy się dowiedzieć kto to zrobił, kto wygrał przetarg i po co - mówił Joński w Sejmie.



_________________

    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU