• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Demelain
2015-02-07, 11:52
Suchary, szczerbaci, epaxy, disconnect, mute i cała raszta
Autor Wiadomość
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2015-02-06, 10:29   Suchary, szczerbaci, epaxy, disconnect, mute i cała raszta
 
1. Przepraszam tych, których wczoraj rozlączył Blizz i stracili szansę na BoE item. Podjąłem decyzję że idziemy przez trash i nie przywiązywałem uwagi do tego że cokolwiek może wypaść i co wypada. Celem było wyczyszczenie drogi do bosa a nie farma epaxów. Nie mniej taką decyzję podjąłem, loot został rozdany i proszę aby nie winić tych co go dostali. Biorę to na siebie - choćnie wiem co z tego może wynikać. Mogę posiedzieć sobie za karę w garnizonie 6 resetów.

2. Mute na TS. Dzięki niektórym osobom, którzy włączyli sobie lub mają włączone mute na TS mieliśmy okazję radośnie połajpowac na trashu. Tak trzymajcie, jest naprawdę śmiesznie.

3. Środowy brak normala BF też biorę na siebie. Nie musicie dusić tego w sobie i mamrotać pod nosem przy włączonym mikrofonie. Takie prowokacje spływają po mnie. Jak kogoś nadal to strasznie boli, możemy dać sobie po razie na TS przed rajdem. Ja się ze swoją opinią na ten temat nie kryję i oczekuję tego samego z drugiej strony.

Pewnie zaraz posypią się posty o dramie, pop-cornie i innych duperelach, więc z góry uprzedzam, nie odpisuję. Ma ktoś o coś żal, zapraszam na TS.
Ostatnio zmieniony przez Nightblóód 2015-02-06, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2015-02-06, 10:39   
 
Co do dwójki, to tylko wspomnę, że tak jak wczoraj na gildiowym napisałem, nie życzę sobie mutowania innych graczy tak na TSie, jak i ich postaci, a przynajmniej w trakcie rajdu. Przed i po - róbcie co tam chcecie. A jak macie z kimś problem - naprostujcie to między sobą, bo akurat te osoby, które na mute i ignore trafiają, o dziwo często mają coś ważnego (i trafnego) do powiedzenia. Jeśli robią to w sposób, który się Wam nie podoba - patrz zdanie wcześniej.



(co oczywiście oznacza, że dalej średnio raz w miesiącu będę na teksty Takinka rzucał kurwami na lewo i prawo)



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Dynia




Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 68
Wysłany: 2015-02-06, 11:16   
 
1. Co do epaxów chodzi tylko i wyłącznie o to że 6-7 osób siedzących na tsie a będących offline usłyszało że poleciało BoE z trashu i nagle usłyszało ze loot jest rozdawany. Te osoby może by chciały też ten loot? Nawet nie wiedziały co poleciało i czy było by to dla nich upgrejdem czy nie. Fakt nie zabiły tych trashy ale nie z ich winy po prostu nie mogły wejść do gry. Hipokryzją było tylko to że mamy "czekać" na wszystkich z raidem w czwartek bo w środę nie ma dnia raidowego i nie wypada iść na nową inste bo ktoś nie może (sam o tym mówiłeś) a jak poleciały itemy to nagle "wspólne dobro" straciło znaczenie i liczyło się tylko rozdać itemy :) A jako że to było BoE to mogliśmy je rozdać tak naprawdę nawet w niedziele :> uwzględniając te osoby które były w raidzie online jak i te które były w raidzie offline :)

2. Jeżeli chodzi o mute to jest to trochę śmieszne/nieśmieszne. Nauczcie się ignorować niektóre wypowiedzi etc - przecież nikt nie każe nikomu na zaczepki reagować. Wydaje mi się że nawet olewanie takich zaczepek spowoduje że tej osobie zaczepiającej szybciej znudzi się dogadywanie etc a ignor/mute jest jak taki mały punkt zapalny zawsze można się do tego dowalić :) Jesteśmy dorosłymi ludźmi - w życiu nie ma mute i jakoś sobie radę dajemy prawda ;>? A nie do każdego pałamy miłością ;) Jesteśmy dorośli zachowujmy się jak dorośli - tak jak Veg mówi wyjaśnijcie sobie co macie sobie wyjaśnić i przestańcie się do siebie odzywać ale nie mutujcie się na raidzie bo to przypomina zachowanie kobiety :) (one mają w życiu chyba przycisk mute :P)

3. Co miało zostać powiedziane zostało powiedziane w topicu tego dotyczącym, porozmawialiśmy na ten temat jeszcze w środę na tsie i temat jest zamknięty. Jednych ta decyzja ucieszyła innych zdenerwowała. Ale żeby nie było niejasności ja absolutnie byłem za tym żeby na ten raid pójść w środę :) (bozia nas pokarała i przez tą środę nie mogliśmy iść w czwartek ha !:P)
    
 
Kergoth 



Taki sobie Brodacz ;)


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 154
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-02-06, 11:30   
 
Co do 2 bo Night do mnie pewnie mówi o kilku waipach, a tak szczerze to 1 bo sobie później przypomniał że mogę coś niecoś poleczyć, ale wracając do tematu. Mam po prostu dość głupich docinek i nie mających wpływu na to co robię czy też nie robię. Wolę po prostu wyłączyć, niż wdawać się w dyskusje z osobami które maja gdzieś innych ludzi. "Chamstwa nie zniese". Chyba lepsze to niż Emo Kwinty ;-)

ps. Dla próby włączyłem wszystkich na nasłuchiwanie.
    
 
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-02-06, 11:42   
 
Qrwa czy Wy zaczynacie znowu na powaznie? !! (Zaczyna mi byc przykro gdy to czytam to gra a nie zyciowe tragedie tego mamy chyba dosc na codzien a w wowie mamy sie bawic)
a wczoraj przy jednej z stacji rozdawali biliety na fajny event spoznilem sie bo korki byly jest mi strasznie przykro gdzie moge zrobic drame z tego? (A nie po co przeciez takie jest zycie raz sie uda 2nd nie)
    
 
 
Dynia




Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 68
Wysłany: 2015-02-06, 12:12   
 
dandel napisał/a:
Qrwa czy Wy zaczynacie znowu na powaznie? !! (Zaczyna mi byc przykro gdy to czytam to gra a nie zyciowe tragedie tego mamy chyba dosc na codzien a w wowie mamy sie bawic)
a wczoraj przy jednej z stacji rozdawali biliety na fajny event spoznilem sie bo korki byly jest mi strasznie przykro gdzie moge zrobic drame z tego? (A nie po co przeciez takie jest zycie raz sie uda 2nd nie)

na jaki event ?:D
    
 
Cote 



The Seeker


Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-02-06, 12:24   Re: Suchary, szczerbaci, epaxy, disconnect, mute i cała rasz
 
Nightblóód napisał/a:
1. Przepraszam tych, których wczoraj rozlączył Blizz i stracili szansę na BoE item. Podjąłem decyzję że idziemy przez trash i nie przywiązywałem uwagi do tego że cokolwiek może wypaść i co wypada. Celem było wyczyszczenie drogi do bosa a nie farma epaxów. Nie mniej taką decyzję podjąłem, loot został rozdany i proszę aby nie winić tych co go dostali. Biorę to na siebie - choćnie wiem co z tego może wynikać. Mogę posiedzieć sobie za karę w garnizonie 6 resetów.


Awansowałeś na RL lub coś takiego? Bo mnie właśnie najbardziej wkurwia brak decyzyjności, każdy robi co chce - wolna amerykanka. A potem 8 wipów na trashu, na szczęście zaliczyłem DC po którym już nie wróciłem. Nie pamiętam, by ktokolwiek był awansowany na RL, słucham jedynie Dyni i Agi - reszta może sobie gadać co chce, przez to dochodzi do takich sytuacji. Parcie na władzę czy co? Nad tłumem też trzeba umieć zapanować.

Co do lootu, nie mam nic do powiedzenia - nawet nie zainteresowaliście się osobami, które były razem z wami w raidzie a nie mogły grać przez DC. W skrócie https://www.youtube.com/watch?v=JdoiEfB-W2w
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-06, 12:42   
 
1. tez przepraszam innych ,że wziałem ten item, fakt, mogliśmy poczekac, ale gwarantuje wam ,ze trashy w tej inście jest tyle(dużo więcej niz w Hajmaulu i dużo bardziej irytujące), że naprawde, najecie się epaxów po uszy i max za 2-3 resety będziemy te itemy oddawac aukcjonerowi albo altom. Naprawde, nie demonizowałbym tego faktu. Jak jakiś płytowiec czuje się tak urażony i chce ze mną rollnac na ten item(chociaż z płyt jestem 1 i tak go wezme), nie ma problemu, moge napisac tt do blizza, ze pod przymusem (!!!) nałożyłem ten item i zęby był znowu BoE.

2. A w tym temacie, pocałujcie misia w dupe, będe miał na mucie kogo będe chciał i kiedy będe chciał , i nie bedziesz mi Veg/Najt mówił kogo mam nie mieć. Nie będe "se wyjaśniał we własnym zakresie" bo mi na tym nie zależy i nie ja to zacząłem. Gra mi sprawia przyjemność jak progressujemy bossa/bijemy bossa, nie jak słucham złośliwo-chamskich zaczepek Resora. I będe mutował kogo będe chciał i kto mnie będzie wkurwiał na rajdzie podobną postawą.
A osoby "które trafiają na mute" może się zastanowią nad swoim zachowaniem, skoro trafiają na te same osoby. Więcej skupienia na progressowaniu bossa, a mniej na niepotrzebnemu mieleniu ozorem bedzie git majonez. Na przykład Kev potrafi dowalić, ale nie robi tego w tak chamski i personalny sposób.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
Ostatnio zmieniony przez Wesel 2015-02-06, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2015-02-06, 12:50   
 
Uważajcie z tą dramą, bo może się okazać, że niedługo wszyscy będziemy z pug-ami latać, jak będziemy chcieli coś zabić.

Pomysł z ts-em niezły imo. Szybciej się człowiek wykrzyczy niż na tym forum. Może do tego cudem, jakoś się dogadamy wszyscy, bo trochę niepotrzebnych emocji się nazbierało :/
    
 
Cote 



The Seeker


Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-02-06, 13:02   
 
Ale... dramy robią się od tego, że lideruje 323123 różnych osób i każdy ma inne zdanie :D Zostańmy przy tym co się sprawdzało przez ostatnie 8 tygodni i będzie okej.

Aga -> Dynia -> Raid.

Po co to zmieniać? Teraz Najt sobie dorywczo lideruje, w między czasie ktoś tam, wolna amerykanka. Po co zmieniać coś co funkcjonuje?
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-06, 13:22   
 
akurat fakt, ze Najt wział się za próbę przewodzenia bandzie, która została, uważam za coś dobrego - każda wycieczka musi mieć swojego przewodnika, bo tak po prostu funkcjonują rajdy. Czego mi zabrakło to szybkiej komunikacji Agi albo Dyni na TSie "dzieci, dopóki się nie zaloguję, sluchajcie sie Najta/Najt prowadzi wycieczkę" - i temat samo władzy zostałby rozwiązany i nie byłoby teraz pretensji na forum.

Poza tym, o władzy 323123 osób i chaosu na rajdach niedawno byliście dumni, teraz chciecie zeby ktoś was prowadził ? zdecydujcie się. Sytuacja była niestandardowa i niestandardowe były zachowania.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Cote 



The Seeker


Dołączył: 27 Gru 2014
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-02-06, 13:35   
 
Wesel napisał/a:
akurat fakt, ze Najt wział się za próbę przewodzenia bandzie, która została, uważam za coś dobrego - każda wycieczka musi mieć swojego przewodnika, bo tak po prostu funkcjonują rajdy. Czego mi zabrakło to szybkiej komunikacji Agi albo Dyni na TSie "dzieci, dopóki się nie zaloguję, sluchajcie sie Najta/Najt prowadzi wycieczkę" - i temat samo władzy zostałby rozwiązany i nie byłoby teraz pretensji na forum.

Poza tym, o władzy 323123 osób i chaosu na rajdach niedawno byliście dumni, teraz chciecie zeby ktoś was prowadził ? zdecydujcie się. Sytuacja była niestandardowa i niestandardowe były zachowania.

Weselku, nie pamiętam by Aga lub Dynia mówili, że OKEJ GRAJCIE BEZ NAS. Rozumiem brak cierpliwości i pragnienie chłonięcia nowego contentu ale bez przesady. Liczę, na to, że w niedziele będzie już normalnie.
BTW, co to znaczy, że banda która została... Wszyscy chcieli raidować, problemy techniczne nam na to nie pozwoliły, cały czas próbowaliśmy się dostać do gry.
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-06, 14:02   
 
Cote, język potoczny. Szukasz juz dziury w całym.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2015-02-06, 14:12   
 
Żal tego czytać, naprawdę.

Po pierwsze - Najt często przejmuje inicjatywę i chwała mu za to. Nie robi też tego od wczoraj, więc Cote, Twoja uwaga jest nie na miejscu.

Po drugie - osób offline nie było na czyszczeniu traszy, więc mogłyby mieć mniej pretensji że nie mają lootu - nie napracowały się na niego. Oczywiście że nie z własnej winy, ale bez przesady żeby się teraz wykłócać.

Po trzecie - ja sobie nie życzę mute'ów na rajdzie, bo miewam coś do powiedzenia - niezależnie czy do konkretnej osoby czy do wszystkich. A wchodzenie z własnym tekstem w pół zdania to w ogóle chamstwo. Nie przynosi mi żadnej przyjemności rozmawianie z Weselem, ale jak mam coś do powiedzenia dla dobra rajdu, to nie omieszkam.
    
 
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-06, 14:20   
 
Restor napisał/a:

Po trzecie - ja sobie nie życzę mute'ów na rajdzie, bo miewam coś do powiedzenia - niezależnie czy do konkretnej osoby czy do wszystkich. A wchodzenie z własnym tekstem w pół zdania to w ogóle chamstwo. Nie przynosi mi żadnej przyjemności rozmawianie z Weselem, ale jak mam coś do powiedzenia dla dobra rajdu, to nie omieszkam.


Popracuj nad formą przekazu tej treści to nikt cię mutował nie będzie. Nie mam zamiaru się męczyć słuchając ciebie, i twoich uwag złośliwej treści na mój temat w trakcie rajdu ,jak i po, więc naprawdę daleko mam co sobie życzysz a co nie. Napisałem wyżej - robie wszystko ,żeby mi gra sprawiała przyjemność, a nie robię wszystkiego żeby tobie sprawiało to przyjemność.
Nawet w zwykłym poście nie potrafisz się powstrzymać od uwag złośliwo-chamskiej treści to się bujaj, z mojej strony nie licz ,ze cię będę czytał/słuchał, i bardzo żałuje, że nie mogę tego samego zrobić na forum.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU