• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Vegelus
2017-06-05, 12:22
Comento
Autor Wiadomość
Comento




Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-09-30, 18:33   Comento
 
Witam. Mam na imię Mateusz, pochodzę z Ustronia i tutaj aktualnie jestem w Technikum na kierunku informatycznym. Mam 18 lat. Na serwerze globalnym mój staż jest naprawdę mały lecz grałem około 2 lat na serwerach prywatnych typu Pandashan. Na Globalu niestety mało co raidowałem (szczególnie warriorem) lecz szybko się uczę i staram się zapoznać z każdą taktyką. Staram się w każdej wolnej chwili wejść do gry, często zdarzą się to nawet w godzinach porannych w szkole. Aktualnie gram warriorem Arms'em, ale na potrzeby gildii zawsze mogę zmienić speca bo dla mnie to nie jest żaden problem. Posiadam również Monka Windwalker'a lecz nie przypadł mi jakoś strasznie do gustu. Wiem, że mój wiek i staż nie jest wielki lecz bez problemu dogaduje się z ludźmi, jestem otwarty na krytykę i szybko staram się uczyć, i naprawiać swoje błędy.
Nick : Comento
Realm : Kul- Tiras
Pozdrawiam. ;)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-09-30, 18:48   
 
My też jesteśmy otwarci i dobrze się dogadujemy - nawet z takimi małolatami jak Ty, choć wielu z nas to już zgrzybiali starcy ;)

Jaki będzie z Ciebie rajder, to wielka zagadka - i dla nas, i dla Ciebie - a nowy dodatek to niezła okazja, żeby to sprawdzić. Jeżeli faktycznie szybko się uczysz (a różne już widywaliśmy przypadki - nawet po takim zapewnieniu), miejsce w grupie rajdowej na pewno się znajdzie.

O szczegółach możemy pogadać na TS-ie - nawet dzisiaj, np. o 20.00. Przesyłam Ci namiary na priva.

Pozdro.
Deme



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-09-30, 19:51   
 
Jesu... warek... na tsie... dzwonił ktoś do Vega? idę po popcorn!
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2014-09-30, 20:51   
 
Warkiem armsem to rozumiem, że grasz w pvp? Jaki ilvl masz w gearze pve? Jeśli masz jakieś postaci oprócz warka, a wiesz, że chcesz nim grać to polecam bs i engi jak profesje. Dodatkowo reforge, haste jest useless jak w żadnej innej klasie. Nawet jeśli nie masz ~30% crita to spróbuj grać fury, jest skomplikowany ale warto już się poduczyć. Jeśli chcesz się skupić na WoDzie to w sumie bez różnicy czym będziesz grał, bo warka strasznie przebudowują. Jest troszkę pracy jeszcze nad Twoją postacią, ale chyba faktycznie Vek będzie bardziej pomocny.

(Aga, naprawdę wiem co piszę więc nerwy w konserwy ;D)



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-09-30, 21:21   
 
Zieeeef, nie s*aj barszczem Muotuś... po ptokach jusz
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-09-30, 21:28   
 
Frosthammer napisał/a:
Jeśli chcesz się skupić na WoDzie to w sumie bez różnicy czym będziesz grał, bo warka strasznie przebudowują.


To jedyna sensowna rzecz, jaką napisałeś :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2014-09-30, 23:00   
 
W sumie nie jedyna. Bo jeśli teraz grasz w PvE armsem, to eeeee, uhmmm, yyyy... no tak.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2014-10-01, 11:51   
 
No ale Aga się nie zna i myśli, że ja też ;>



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-10-01, 12:49   
 
Muociu, ani przez chwilę nie analizowałam Twoich mądrości o hejstach i kritach - po drugie, bo się nie znam, a po pierwsze, bo mam zegarek z datownikiem. I to właśnie tym zegarkiem chciałam się pochwalić :>

Koniec spamowania w rekrutacji, bo przyjdzie leśniczy :P

BEZ ODBIORU.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU