• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rybka zwana Wandą, czyli jak podzielić łup
Autor Wiadomość
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-28, 22:02   
 
nie mogę edytować posta powyżej
Jeżeli docelowo to tak będzie wyglądać jak na dzisiejszym rajdzie to cofam swoje jakiekolwiek zastrzeżenia do obecnego systemu dystrybucji lootu.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-12-29, 07:28   
 
Wygląda tak od czasu wprowadzenia kolejki, z tą różnicą, że dotychczas Resor Was nie poganiał do bicia traszu, więc czekaliście - nie wiadomo na co ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-29, 08:58   
 
mi się wydawało, ze to Najt bawił się w poganiacza, ale nie jestem pewien i nie chce Resorowi zabierać chwały :mrgreen:



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-12-29, 09:37   
 
No i wszystko się wyjaśniło - mieliśmy problemy z lootem, bo na poprzednich rajdach nie było Najta ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-12-29, 09:59   
 
Demelain napisał/a:
więc czekaliście - nie wiadomo na co

Na healerów! Oh wait, to zupełnie jak wczoraj :>

a tak naprawdę to różnica polega też na tym, że teraz te dropy to już nie nowość, i od razu wiemy, że nic lepszego od noszonych ciuchów nie wypadło, więc z decyzją "czy rzucać monetką" nie trzeba czekać aż wszyscy ogarną swoje rolle i się podecydują "a bo ja nie wiem czy ja to chcę, czy do offspeca i ile już dzisiaj wziąłem a w ogóle to muszę najpierw sprawdzić co mi leci z następnego bossa i który jestem w kolejce jakby co, a poza tym kij tam, że item ma 30ilvl więcej niż to co noszę, skoro ma versatility a ajsyvajnsy piszą, że mam nosić multistrike".
(uwaga: celowo przesadzam, ale tylko trochę :) )
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2014-12-29, 13:52   
 
Tylko że to o czym piszesz ma się nijak do systemu dystrybucji lootu - ludzie po prostu potzebują czasu do namysłu i żaden system tego nie zmieni - chyba że będziemy uszczęśliwiać na siłę. ;-)
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-12-29, 14:54   
 
tru dat. Ten problem całkowicie rozwiązałby tylko personal loot, który z innych powodów jest nie do przyjęcia.
Moje zastrzeżenia dotyczą głównie przegadania obecnego systemu i jego stosunkowej niejasności (względem need/greed albo nawet suicide kings). Ale skoro i tak z rajdu na rajd idzie nam to - z wielu powodów - coraz lepiej, to chwilowo zawieszam swoje wątpliwości, przynajmniej do momentu, gdy znowu pojawią się poważniejsze problemy.
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2014-12-29, 15:26   
 
Hmm, to przejrzyj(cie) legendę i zgłaszajcie niejasności/nietypowe sytuacje. W razie potrzeb wyjaśnimy i opiszę szczegółowiej w konkretnym wątku.
    
 
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-29, 15:38   
 
to ja mam pytanie - bo paczem w tą kolejke i z niej wynika ,ze jestem na jej prawie szarym końcu,mimo ze wczoraj kupa ludzi pobrała dropy,a ja żadnego. Czy to po prostu niezaktualizowana kolejka po wczorajszym rajdzie, czy ja to źle rozumiem?



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2014-12-29, 15:40   
 
Niezaktualizowana oczywiście - to widać jak się spojrzy bez paniki że jest się na szarym końcu. :D
    
 
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2014-12-29, 16:39   
 
Demelain napisał/a:
No i wszystko się wyjaśniło - mieliśmy problemy z lootem, bo na poprzednich rajdach nie było Najta
jeszcze ktoś ma jakieś problemy? zaraz rozwiążę ;)
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU