• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ach cóż to był za debiut...
Autor Wiadomość
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2013-11-26, 09:03   Ach cóż to był za debiut...
 
Ponieważ mój debiutancki obraz nie zachował się na forum, a ja - jak na prawdziwego artystę przystało - pragnę, by moje dzieła zapewniły mi nieśmiertelną chwałę, niniejszym prezentuję:


Tym, którzy nie wiedzą lub nie pamiętają, przypominam, że to był screen na główną uwieczniający nasze heroiczne czyny (a konkretnie trzy hard mody w Ulduarze, machnięte mimochodem), wykonany przeze mnie pod nieobecność Didiego.

PS. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jak każdy wielki artysta wyprzedzam swoją epokę i na docenienie przez współczesnych nie mam co liczyć (może z wyjątkiem Suliego, który zrobił sobie z tego obrazka tapetę :P). Mimo to rzucam - niczym perły przed wieprze...

PS2. Dla fachowców zainteresowanych artystyczną kuchnią. Jak widać, w tamtym okresie mocno inspirował mnie kubizm. Nie uwolniłam się jeszcze całkowicie spod jego wpływów, jednak w mojej współczesnej twórczości da się coraz wyraźniej dostrzec wpływy realizmu i surrealizmu :>

PS3. Nareszcie mam gdzie uwolnić moje wnętrze (i nie, nie chodzi o to, że będę rzygać lub coś w tym guście).



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2013-11-26, 16:39   
 
inspiracje wczesnym straszykizmem też są widoczne



_________________
main: Evenixa
    
 
Gajanna 




Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 156
Wysłany: 2013-11-30, 12:12   
 
Jaką miałam śliczną zielona sukienkę :)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-09-30, 22:41   
 
Okazuje się, że moja twórczość dla elity elit ma jednego fana (lub przynajmniej kogoś, kto za fana się podaje :P). Na życzenie publikuję więc inne z moich nieco już przykurzonych, acz niezapomnianych dzieł :>




_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU