• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-31, 00:23
Druidpl - Balance/resto
Autor Wiadomość
Elfinio 


Swinia


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-03-26, 10:18   Druidpl - Balance/resto
 
Nick: Druidpl jeżeli zmienie serwer wróce do nicku Swinia
Serwer: Nagrand
LvL: 80
klasa/spec: Balance w tej chwili na potrzeby guildi resto
link: http://eu.wowarmory.com/c...grand&n=Druidpl
Profesje: Herbalism dla golda, skinnig dla uzupelnie nia z braku laku.
Rola postaci/statystyki: Chce grać w formie Balance jak dotychczas ale ma również gear do leczenia jednak nie czuje sie w tej roli, aczkolwiek na potrzeby guildi zawsze mozna pomoc. Gear T7 w formie Balance jak i do leczenia + plus pare itemów z 25. Enchanty w zależności do czego: intelect /haste/ crit /hit / +spell / spirit
Możliwość zmiany: ostatnio lecze wiec nie ma problemu ze zmiana i jak sie uda zbieram gear do miśka wiec recpect zawsze jest mozliwy
Doświadczenie: Niestety serwer na którym jestem nie daje dużych mozliwości raidowych. Polacy sa tutaj mało aktywni. Wyczyszczony naxx normal i połowa hero. Os normal hero, Voa normal Hero. Malygos taktyte znam klucz mam jednak mimo 10minotowego leczenia dps za mały miała guildia aby go powalić.
Komunikacja: Ventrilo
Łącze: ICP - łacze kablowe przez kablówke - 2mb - rzako kiedy cos sie tnie ale chyba bardziej z winy serwera
Sprzęt: Geforce 8600gt, pentium 3,2 - 3giga ramu. Maksymalne detale jednak musiały zostać zminimalizowane. Po formacie powinno być lepiej.
O sobie: Gram od 3 lat zaczynałem od rogala teraz pokochałem Druida. Mam 27 lat pracuje zawsze od rana więc wieczory mam wolne na raidowanie. Co drugi weekend szkoła.
Dyspozycyjność: Po 19/20 nie ma z nia problemu, czasem w sobote wieczorem granie odpada to chyba jedyny dzień w ktorym wszystko sie może zdarzyć.
Poprzednia Guildia: Same polskie nie ma jak grać z rodakami. Odchodze ponieważ brak w guildi organizacji nie ma okreslonych godzin raidów wszystko dzieje sie chaotycznie i spontanicznie, poświęcam dość sporo czasu na granie ale siedzenie codziennie po 3-4godziny i czekanie za niczym znudziło mi się. Chce zwiędzać, raidować zdobywać ;)
Czego oczekuje: aktywności, określonych zasad i ich trzymania. Dobrej gry pomocy i porad.
Nasze korzyści: Aktywny Gracz
Jak reagujesz na krytykę: Jeżeli nie jest w sposób chamski wypowiadana, sam bede sie jej domagał. Kultura musi być. Wszelkie uwagi mile widziane wkońcu każdy chce być lepszy więc czemu nie próbować korzystać z porad innych.

Pozdrawiam
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-03-26, 10:54   
 
Wylogowałeś się w buildzie resto i w sprzęcie... hmm... no właśnie nie wiem, czy do leczenia, czy do dps :> Chcielibyśmy zobaczyć Cię w armory w wydaniu balance.
Piszesz, że grasz 3 lata, ale nie wspominasz o doświadczeniu rajdowym pre WotLK. Czyli nie rajdowałeś wcześniej?
Niepokojąco wyglądają sprawy techniczne. Minimalny spell detail level na niektórych walkach jest zabójczy, podobnie jak dc gracza. Czy planujesz coś z tym zrobić?
Profesje do wymiany. Jedna produkcyjna (typu jc, ench, alch, ins) to absolutne minimum dla gracza z rajdowymi ambicjami. Skinning/herbalism to natomiast zestaw w sam raz... dla alta.

To tyle na początek, jeśli chodzi o konstruktywną krytykę :>

Pozdrawiam.
A.

PS. Nick gracza to jego prywatna sprawa, ale są też granice dobrego smaku. Wybacz, ale "Swinia", w moim odczuciu, je przekracza. Na serwerze gra jednak trochę Polaków i wolałabym uniknąć takich skojarzeń z nazwą naszej gildii. "Ta świnia z ZL" nie brzmi dobrze :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Elfinio 


Swinia


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-03-26, 11:55   ...
 
Build i gear zmienie jak wróce z pracy myśle, że koło 17 będzie ok ale dam znać jak sie zaloguję.
Bo to jest tak Druid był moim altem główną postacią jest rogal "Swinia" ale stanowczo przestawiłem się na Druida dlatego tez profesje są jakie są. To miała być postać dla rozrywki a okazała się tym czego szukałem:)
Mam małe doświadczenie raidowe przed wotlk druidem praktywnie wcale. Rogalem wyczyszczona tylko Kara Grull, Może dlatego, że organizacja polaków na Nagradzie jest tragiczna a w sumie to jej tak naprawde wogle nie ma. Nie ukrywa, że mój angielski nie jest za dobry to tez nie odnalazłem sie nie polskich guildiach.
O dc sie nie martwie bo to naprawdę rzadkość łacze mam dobre, ale chyba każdemu sie zdarza, że serwer go wyrzuci.
Sprzętu chyba też nie mam złego mimo, że nie jest pierwszej nowości problem że karty graficznej do swojej płyty głównej już nie kupie a chwilowo mam inne wydadtki życiowe niż nowy komputer. Tak czy siak wydaje mi się, że sprzęt mam wystarczający do tej gry. Musze go tylko sformatować co dzisiaj również uczynie.

Wszystko można zmienić...i wszystkiego można sie nauczyć pytanie tylko czy jesteście namnie gotowi. Nick może zostać jaki jest chodź Swinia mi sie podobała i do Formy balance pasuje, ale to chyba najmniejszy problem w mojej sprawie.

Pozdrawiam
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2009-03-26, 14:16   
 
Agnieszko, mimo, że jest to mój baaardzo dobry kumpel, gram z nim od początku i może się wydać moja opinia bardzo stronnicza, ale Swince pomimo swojego sprzętu nie zdarzyło się mieć problemów na raidach (kiedy ja w nich uczestniczyłem bynajmniej). Co najważniejsze zarówno w resto, jak i balance radzi sobie bardzo dobrze, choć grał dwa lata rogalem. Chłopak zapomniał o ZA clear (ja prowadziłem:P) i połowie TK. Nic dziwnego w sumie, bo nasza czwórka z Nagrandu (mła, QQ, Vatrass i Azath) też nie mieliśmy imba progressu - ten server nie daje możliwości, a poziom Swini pozwala sądzić, że bez problemu dałby radę w najtrudniejszych raidach TBC.

Od siebie dodam, że chłopak jest pozytywnie nastawiony i nie ma z nim problemów wychowawczych.:)



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU