• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-31, 00:23
Jozin - Holy Paladin
Autor Wiadomość
Jozin




Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-24, 19:43   Jozin - Holy Paladin
 
1. Nick: Jozin
2. Serwer: Aggramar
3. Level: 80
4. Klasa/Specjalizacja: holy paladin
5. Link do armory: link
6. Profesje (Dlaczego je wybrałeś?): mining/alchemy od pierwszego lvl'u mam takie profesje, nie potrafię na dzień dzisiejszy uzasadnić dlaczego :>
7. Najważniejsze statystki Twojej postaci (Jaki wybierasz sprzęt, gemy, enchanty, dopalacze, i dlaczego takie, a nie inne?): int/haste/crit
8. Rola Twojej postaci w rajdzie (Do jakich zadań najlepiej nadaje się Twoja postać [np. do leczenia tanka] i dlaczego właśnie do takich?): paladyn zawsze sprawdzał się w leczeniu pojedynczych targetów :> i wątpię żeby blizzard to zmienił.
9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii (Jakie masz doświadczenie w grze innymi specami? Jakim sprzętem do offspeca dysponujesz?): retri gear
10. Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych (Jakich bossów zabiłeś i kiedy/na którym levelu?): vanilla content cleared, BC cleared (przed nerfem), WOTLK cleared
11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: nie dysponuje linkiem.
12. Dwustronna komunikacja głosowa (Jakiego komunikatora używasz i czy przewidujesz jakieś ograniczenia w słuchaniu/mówieniu?): nie przewiduje ograniczeń w słuchaniu/mówieniu posiadam TS2 oraz ventrilo w wersji 3.0.4
13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego (Czy zdarzają Ci się problemy z łącznością, lagi, dc?): osiedlowa sieć, 1m/b, nie zdarzają mi się problemy z łącznością ani lagi
14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?): nie mam z tym problemów, średnia fps w Dalaran to ok. 80
15. Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz w WoWa? Czym zajmujesz się, kiedy nie grasz?): 24 lata, pracuję we własnej firmie, w wolnych chwilach oglądam piłkę nożną (angielską ligę) w TV. W WoW'a gram od ponad 4lat, nie gram w weekendy (piątek,sobota), co nie znaczy że nie mogę tego zmienić.
16. Dyspozycyjność (Z jaką regularnością jesteś w stanie uczestniczyć w naszych rajdach 25 ppl [piątek 20-24, niedziela 19-23, wtorek 20-23] i 10 ppl [pozostałe dni, zwykle po 20]?): tak jak pisałem wyżej, do tej pory nie grywałem (chociaż nie zawsze) w piątki i soboty, nie ma problemu aby zacząć w te dni grać
17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Final Equilibrium, jedynym powodem z powodu którego miałbym opuścić tę gildię jest to, że zawsze chciałem raidować z rodakami \o/
18. Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): gry na wysokim poziomie
19. Nasze korzyści (Co wniesiesz do naszej gildii i dlaczego mamy przyjąć właśnie Ciebie?): doświadczonego, z ponad 4 letnim stażem, zawsze przygotowanego gracza :P
20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę: Dobrze być mądrze krytykowanym,to prowadzi do ograniczenia własnego zarozumialstwa,na którym ja,przyznaję,bywa,że się łapię.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-03-24, 20:49   
 
Odezwij się do mnie w grze, plz. Jeśli zdążysz przed 22.30, zapraszam na pogawędkę na vencie. Jeżeli nie, umówimy się na inny termin.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Jozin




Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-03-26, 18:59   
 
Postaram się odezwać w sobotę :> sorry.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU