• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:29
Kelon - Holy Pala
Autor Wiadomość
Kelon




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-03-09, 16:33   Kelon - Holy Pala
 
1. Nick: Kelon

2. Serwer: Shadowsong

3. Level: 80

4. Klasa/Specjalizacja: Holy Pala

5. Link do armory: Kelon

6. Profesje : Herbalism, dla farmowania golda pod matsy na poty

7. Najważniejsze statystki Twojej postaci : Sprzęt oczywiście plate pod healing, jeśli trzeba decydować w statach, wyrównuje w te strone w którą będzie dla mnie aktualnie korzystniej (czego mi brakuje w balansie). Tak też jest z gemami i enchantami.

8. Rola Twojej postaci w rajdzie : Oczywiście healing. Jest to moja ulubiona dyscyplina od bardzo długiego czasu. Mam w niej doświadczenie jako leczący priest, shaman, druid, paladyn a także healing leader za czasów TBC i pre TBC.

9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildi : Retri gear marny, głównie niebieskie itemki. Tanking troche lepszy, pare epicków, standard na heroici. Doświadczenie w obu : przeciętne.

10.Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych :[/u][/u]
{ Pre TBC - wszystko : 3 lata temu }
{ TBC - do połowy Sunwell }
{ WotLK - Naxx 10 całe, 25 - pare bosów }

11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: brak

12. Dwustronna komunikacja głosowa : TS, Vent

13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego : 10 Mb/s

14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?): AMD Athlon X2 Dual Core 3215 MHz ; GeForce 9800 GX2; 8GB; FPS około 50.

15. Kilka słów o sobie: Dominik, lat 18, uczę się w liceum, gram praktycznie od wyjścia gry w Polsce, z przerwami. Gram mniej więcej tyle i w takich porach, żeby móc regularnie raidować.


16. Dyspozycyjność : prawie wszystkie z wymienionych, okazyjnie mogę ominąć jeden z dni roboczych.

17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Phoenix Rising , brak progresu, praktycznie 0 naxx 25 i mała szansa dostania się na chociaż jeden raid w tygodniu.

18. Twoje oczekiwania : Miłego spędzania czasu w grze z rodakami, a także satysfakcji z wykorzystania doświadczenia w grze.

19. Nasze korzyści : Pozyskanie healera z dużym doświadczeniem.

20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę:
Staram się zrozumieć jej przedmiot i zweryfikować swoje dotychczasowe działania.
    
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2009-03-09, 17:12   
 
Interesuje mnie kilka rzeczy zwiazanych z twoja postacia, dlatego chcialbym pogadac na vencie. Odezwij sie do mnie w grze to ustalimy, kiedy pogadamy.



_________________
main: Evenixa
    
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2009-03-16, 16:28   
 
aplikacja odrzucona



_________________
main: Evenixa
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU