• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:27
Resto shamek
Autor Wiadomość
kordian 


kordian


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: belfast
Wysłany: 2009-01-25, 17:17   Resto shamek
 
1. Nick: Kordian
2. Serwer: Nagrand
3. Level: 80
4. Klasa/Specjalizacja: Shaman resto
5. Link do armory:
6. Profesje (Dlaczego je wybrałeś?): Herbalizm I Alchemia

7. Najważniejsze statystki Twojej postaci (Jaki wybierasz sprzęt, gemy, enchanty, dopalacze, i dlaczego takie, a nie inne?): SD I BH , oczywiscie mail z jak najwikrza iloscia mp5 ,crit I haste , mama typo we dostempne encht na sobie dla healerow, z dopalaczy jak narazie mam trinkiet do haste

8. Rola Twojej postaci w rajdzie (Do jakich zadań najlepiej nadaje się Twoja postać [np. do leczenia tanka] i dlaczego właśnie do takich?): Jak najwiecj heala to postawa , oczywiscie shaman jest glowing aoe healerem ale po dodatku calkiem niezle radzi sobie z mian tankiem

9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii (Jakie masz doświadczenie w grze innymi specami? Jakim sprzętem do offspeca dysponujesz?): od 16 lvl bylem resto I robie to co lubie jestem otwary na propozycje ale raczej wolal bym zostac przy resto

10. Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych (Jakich bossów zabiłeś i kiedy/na którym levelu?): Wiec nie mowie wczesniejszych bo wiadomo ze musialem je zrobic , MH , BT wyczyszczone przed dodatkiem I trash w SW , po dodatku
VoA 25m = cleared
OS 25m = cleared
drakes: 0/3
Naxx 10m=ceared
Naxx 25m = 12/15

11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: korcze nie wiem jak to zrobic bo mam skriny na strocie guil, I kopiuje adres mojej guildii ale mozna tam mnie znalesc jestem na karzdym zabiym bosie http://www.sineu.co.uk/

12. Dwustronna komunikacja głosowa (Jakiego komunikatora używasz i czy przewidujesz jakieś ograniczenia w słuchaniu/mówieniu?):nie nie mam zadnych

13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego (Czy zdażają Ci się problemy z łącznością, lagi, dc?):
Tak po dodatku mam lagi szczegolnie na raidach 25 I w dalaran

14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?): intel(R)core(Tm)2duo cpu T7300 2 Ghz, NVIDIA GF
8600M GT, 3 g Ram w dalaran mam okolo 30 fps jak mam wyłączone wszystkie detale ale bywa ze I tak spada do 7 fps . Zazwyczaj mam minimal ustawienia jedynie podkrecam detale na grobulusie jak na razie

15. Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz w WoWa? Czym zajmujesz się, kiedy nie grasz?):
Wiek : 30, uzaleniony od wow-a, jak nie gram staram sie spac I pomiedzy tym pracuje

16. Dyspozycyjność (Z jaką regularnością jesteś w stanie uczestniczyć w naszych rajdach 25 ppl [piątek 20-24, niedziela 19-23, wtorek 20-23] i 10 ppl [pozostałe dni, zwykle po 20]?):
Jak dla mnie idealnie, postawie pytanie jak czesto moge uczeszczac ?J Jednak mam ograniczenia w raidch potrzbuje dwa dni wolne ktore cgce calkowicie pasticcio rodzinie I mojej corce

17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Porzednia guildia byla polska ale tylko podzczas lvl I szybko sie rozwiazala o becna od 2 lat sin , powodem opuszczenia jet chec bycia w polskiej guildii I rowniez male poroznienie w dotychczasowj guildii
18. Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Polszczyzny J , niesamowitych raidow I super zabawy
19. Nasze korzyści (Co wniesiesz do naszej gildii i dlaczego mamy przyjąć właśnie Ciebie?):
napewno wniose spory bagaz doswiadczenia jesli chodzi o healowanie resto shamkiem, zdyscyplinowania , punktulanosci I spoa dawke zdrowego humoru

20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę:
Fatalnie gryze klawiature I wrzeszcze jak opentany lol, a jak bym sie czegos nauczyl jak nie dzieki krytyce to oczywiste ze nikt nie jest doskonaly I uczymy sie cale zycie.

Przepraszam za bledy



_________________
Blagam niech ktos mi wylaczy kompa
    
 
kordian 


kordian


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: belfast
Wysłany: 2009-01-25, 23:03   
 
zapomnialem dodac link
http://eu.wowarmory.com/c...grand&n=Kordian
a i tera widze bledy ale to przez klawiature jest lewa jak cala anglia :/ :/



_________________
Blagam niech ktos mi wylaczy kompa
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-01-26, 01:48   
 
Kordianie, nasza grupa rajdowa właśnie przyjęła resto szamka w drodze rekrutacji wewnętrznej. Nie będę więc odnosić się do meritum Twojej aplikacji, bo chwilowo nie mamy wolnego spota dla szamana. Mam nadzieję, że znajdziesz sobie inną polską gildię.

Powodzenia.

A.

PS. Polecam pisanie postów w jakimś edytorze z włączoną opcją korekty. To pozwoli Ci uniknąć późniejszych... hmm... konfuzji :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU