• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:27
Dreon - Hunter
Autor Wiadomość
Dreon 




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-01-09, 00:46   Dreon - Hunter
 
Witam wszystkich ma na imię Maciej, lat 31.

1. Nick:

Dreon

2. Serwer:

Agrramar

3. Level:

80

4. Klasa/Specjalizacja:

Hunter, BM talenty

5. Link do armory:

Armory link

6. Profesje (Dlaczego je wybrałeś?):

Minnig - dla kasy,
Enchanting - kiedyś zobaczyłem na AH cenę greater planar essence myślalem że na "DE" itemów można zarobić, niestety koszty treningu okazały się bardzo wysokie, teraz przynajmiej mogę robić enchanty znajomym i sobie.

7. Najważniejsze statystki Twojej postaci (Jaki wybierasz sprzęt, gemy, enchanty, dopalacze, i dlaczego takie, a nie inne?):
3,6k AP unbuff, 22.08% - crit, Hit rating - 144, sugeruje się stronami maxdps i imba przy wyborze enchantów oraz kamieni i miksturek aby mieć jak największy DPS, oraz stroną o petach petiopia.

8. Rola Twojej postaci w rajdzie (Do jakich zadań najlepiej nadaje się Twoja postać [np. do leczenia tanka] i dlaczego właśnie do takich?):

DPS, pułapki, czasami petem ściągam agro z innych.

9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii (Jakie masz doświadczenie w grze innymi specami? Jakim sprzętem do offspeca dysponujesz?):

brak sprzętu do offspec, nie chętnie chciałbym zmienić talenty ze względu na peta lubię go i podoba mi się mój pet pierwotnie "The Kurken"


10. Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych (Jakich bossów zabiłeś i kiedy/na którym levelu?):

TBC - miałem tanka na lvl 70 głownie rajdowana była kara, kilka podjętych prób gruls lair niestety nieudanych, później z powodów finansowych sprzedałem konto, po kilku miesięcznej przerwie zrobiłem nowe.
WoTLK - VOA hc i normal, Obsidian hc i normal, zwykłe instancje, kilka bosów w Naxx hc i normal - całego nie zrobiłem, Malygos - jeszcze nie miałem okazji tam być.


11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:

nie mam ale dorzucę, właśnie instaluje

12. Dwustronna komunikacja głosowa (Jakiego komunikatora używasz i czy przewidujesz jakieś ograniczenia w słuchaniu/mówieniu?):

brak ograniczeń, mogę słuchać i mówić, znam teamspeak i ventrilo

13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego (Czy zdażają Ci się problemy z łącznością, lagi, dc?):

UPC 10 megabitów jak to UPC ma swoje odchyły od normy, generalnie stabilne łącze.

14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?):

C2D-3Ghz, 9800 GTX+, 3,25 GB ram, FPS w dalaran 30, 1680x1050 max detale AAx2, czasami coś tam przytnie podczas bitwy w wintergrasp.

15. Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz w WoWa? Czym zajmujesz się, kiedy nie grasz?):
Mam na imię Maciej, jestem z Warszawy mam lat 31, obecnie składam komputery dla znajomego który ma firmę, serwisuję też znajomym jak i rodzince narzeczonej, w wow-a gram z przerwami od około roku, od trzech miesięcy codziennie. Gdy nie gram spędzam czas z narzeczoną, oglądam programy typu Discovery czy Planet


16. Dyspozycyjność (Z jaką regularnością jesteś w stanie uczestniczyć w naszych rajdach 25 ppl [piątek 20-24, niedziela 19-23, wtorek 20-23] i 10 ppl [pozostałe dni, zwykle po 20]?):

wieczorami jestem dostępny cały czas, pracuję w domu w dzień raczej też nie ma uroblemu z dostępnością.

17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:

Guild of Poland serwer Agrramar jestem nadal w niej, ciężko jest zrobić skład na raid 10 osobowy, brak organizacji jak i każdemu się nie chce cokolwiek zorganizować ani iść jak się coś organizuje, dlatego szukam gildii w której miałbym z kim i mógłbym chodzić na raidy ponieważ lubię działać zespołowo a ze względu na słabą znajomość języka angielskiego czuję się osamotniony gdy idę z lfg oraz różnie to bywa jeden wipe i grupa się rozpada zostaje się saved i raid stracony jak i cały tydzień.

18. Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):

wspólne wyprawy w świecie Azeroth np. bitwy o wintergrasp, raidy oraz wspólna dobrej zabawa.

19. Nasze korzyści (Co wniesiesz do naszej gildii i dlaczego mamy przyjąć właśnie Ciebie?):

pomagam mniej doświadczonym, służę pomocą w sprawach hardware, oferuję swoją obecność na raidach, staram się nie zginąć :)

20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę:

Staram się przeanalizować cała sytuację co źle zrobiłem i poprawić to, oraz ustalić czy to było celowe działanie i lepiej jest po mojemu czy lepiej po ichniemu :)
    
 
Dreon 




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-01-09, 02:01   
 
czy ktoś mógłby powiedzieć jak uruchomić ten wws ? uruchamiam go ale dalej nic się nie dzieje
    
 
Dreon 




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-01-09, 15:54   
 
mam zablokowaną edycję postów, takie skromne wws z heroików
Link WWS
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-01-09, 16:26   
 
Program, z tego co pamiętam, służy tylko do parsowania/uploadu combat logów zapisanych przez WoW.

Przy okazji - Twój build jak i pewnie dobór peta (Core Hound jak sądzę?) w żaden sposób nie przypomina optymalnych buildów BM nakierowanych na dps rajdowy. Brakuje takich, obowiązkowych na chwilę obecną, talentów jak Animal Handler, punkty wrzucone w takie talenty jak Thick Hide, Improved Arcane Shot, piąty punkt we Frenzy są po prostu zmarnowane i nie przynoszą dla tego drzewka żadnych wymiernych korzyści.
Dziwna jest tak duża liczba punktów w drzewku MM, jeśli już stwierdziłeś, że nie chcesz grać buildem 51/20/0 z Readiness - trzeba było pomyśleć wtedy o Improved Tracking i Survival Insticts z drzewka Survival. Beast Mastery jest słabym talentem z puntku widzenia dpsowego - exotic pety nie nadają się obecnie do rajdowania (core hound i spirit beast nie są konkurencyjne jeśli chodzi o dps, zaś devilzaury są zbyt duże, a także zbyt głośne - jak wszystkie exotiki tak w ogóle, żeby być użyteczne w rajdach), a standardowa ilość punktów talentów wystarcza dla typowo dpsowego peta, tak Ferocity (kot) jak i Tenacity (skorpion).
Dalej - Maxdps jak i be.imba.hu nie są najlepszymi stronami, jeśli chodzi o podpowiedzi dla hunterów, w szczególności dla Beast Masterów. Fakt, twórcy maxdps zauważyli w końcu swój błąd (do niedawna zalecali gemy z haste w każdy slot, teraz już są +AP), obie nadal żyją w świecie 9% hit jako górnej granicy wymaganego +hit dla klas zadających obrażenia fizyczne (w tej chwili jest to 8% - 263 hit rating). Co sprowadza nas do ostatniej kwestii - Twoja wartość +hit pochodzi z czasów TBC, kiedy hit capem było 142 hit rating.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-01-09, 16:28   
 
Polecałbym zaglądanie w takie miejsca, jak fora Elitist Jerks, TheBigRedKitty, TKASomething.

A wracając do WWSa tutaj masz opis co i jak.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-01-09, 16:30   
 
Bleh, poprawka - "Dziwna jest tak duża liczba punktów w drzewku MM, jeśli już stwierdziłeś, że nie chcesz grać buildem 51/20/0 z Readiness" - chodziło mi o build 50/21.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Dreon 




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-01-09, 18:02   
 
no dobrze nowy pet złapany cat, jakie konkretnie drzewko ile for i użytkowników tyle drzewek, każdy zachwala swoje
Pozdrawiam
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-01-09, 18:24   
 
Do spraw merytorycznych, o których rozpisał się Veg (a zna się na huntardach, wierz mi), mogę tylko dodać, że chwilowo nie poszukujemy Twojej klasy. Nie wiem, gdzie znalazłeś ZL, ale jeśli nie zaglądałeś jeszcze na http://www.wow4u.info, to polecam. Znajdziesz tam namiary na większość polskich gildii, które cokolwiek rajdują. Może gdzie indziej lepiej Ci się powiedzie.

Powodzenia :)

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Dreon 




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-01-09, 18:30   
 
okey w takim razie proszę usunąć mój email z waszej bazy danych.
Pozdrawiam
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-09, 18:35   
 
Usunięte

Powodzenia w WoWie
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU