• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czas zacząć płacić za ventrilo
Autor Wiadomość
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
  Wysłany: 2009-01-04, 14:42   Czas zacząć płacić za ventrilo
 
Nie działa nasz darmowy serwer ventrilo i raczej już nie zadziała. Ela, który nam go dotychczas załatwiał, uprzedzał mnie, że tak się może stać w związku z jego powrotem do Polski (serwer, w ramach wzajemnej przysługi, udostępniał wyspiarski znajomy Eli).

To oznacza, że musimy zacząć na stałe wynajmować płatny host. Ponieważ impreza jest stosunkowo kosztowna (serwer na 40-50 osób to jakieś 40-50 zł miesięcznie), będziemy musieli podzielić się tymi kosztami. Przelewanie na czyjeś konto po kilka zł miesięcznie może wydawać się trochę śmieszne, ale dla pojedynczej osoby te płatności stanowiłyby jednak zbyt duże obciążenie (więcej niż abo za grę).

Dlatego proszę, żeby w tym wątku zgłosili się wszyscy, którzy mają możliwość ustawienia stałego i bezpłatnego zlecenia przelewu (większość banków nie pobiera opłat za takie operacje w internecie). Na koniec ustalimy kwotę przypadającą na jednego sponsora i wybierzemy ofiarę, której będziemy tę kasę przelewać, i która będzie za nią opłacać venta. Proponuję skorzystać z hosta, którego kiedyś wynalazł Najt. Nie testowaliśmy go długo, ale robił solidne wrażenie.

Sprawa jest pilna, bo nie mamy venta na dzisiejszy rajd. Czekam na zgłoszenia. Pozostałych proszę o niespamowanie w wątku :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Didimos 





Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 246
Wysłany: 2009-01-04, 15:38   
 
100 zl za caly rok, ode mnie
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2009-01-04, 15:41   
 
Mogę
    
 
 
qqryq 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 8
Wysłany: 2009-01-04, 15:47   
 
zaplace za miesiac
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-01-04, 15:54   
 
Gwoli wyjaśnienia, jeśli ktoś przegapił, co pisałam na /g:

Oczekuję na zgłoszenia zgodne z opisem powyżej. Chodzi o osoby mogące ustawić na swoim rachunku w banku stałe zlecenie przelewu kilku zł miesięcznie na wskazane konto. Oczywiście płacenie 1-2 zł za przelew na tak śmieszną kwotę mija się z celem, ale zdecydowana większość banków NIE POBIERA OPŁAT za takie operacje, jeśli są ZLECANE PRZEZ INTERNET. Cała fatyga, to sprawdzić w internesie tabelę opłat swojego banku, a potem - ustawić zlecenie.

NIE OGLĄDAJCIE SIĘ NA INNYCH. Parę rzeczy opłacamy już na koszt pojedynczych osób (m.in. WWS i forum), ale serwer venta to zbyt kosztowna impreza i nie widzę powodu, żebyśmy się na niego nie złożyli w większym gronie. Nie będzie to wielkim problemem logistycznym, jeśli załatwimy to raz na zawsze. Dlatego NIE INETERESUJĄ MNIE jednorazowe oferty po kilkadziesiąt złotych, ani inne w tym guście. Nie chcę się z tym użerać co miesiąc.

qqryq napisał/a:
zaplace za miesiac


Qq, nie gniewaj sie, ale - jak już wcześniej wyjaśniałam Ci na /w - właśnie tak nie zamierzam tego organizować. Z prostego powodu. Za miesiąc znowu będę szukać sponsora...
Dzięki za chęci. Jeśli jesteś w stanie spełnić moją prośbę w takiej formule, jak opisałam, to git. A jak nie, to trudno.

PS. Być może dziś, ze względu na brak czasu przed rajdem, wykorzystamy czyjąś jednorazową pomoc. Ale na dłuższą metę to nie może tak funkcjonować. Jeśli nie znajdzie się minimum 10 osób gotowych na regularne mikro składki, umywam ręce.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2009-01-04, 16:26, w całości zmieniany 4 razy  
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-04, 15:57   
 
Też mam za darmo przelewy i zlecenia stałe wewnątrzkrajowe, polecenia zapłaty (direct debit) już nie. Do składki się dorzucam oczywiście, chociaż w rozsądnym zakresie.
    
 
Bafometh 



TehLegendary


Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 7
Wysłany: 2009-01-04, 16:19   
 
A może TS, mam swój na łączu 4/4 Mb?
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-04, 16:24   
 
Moge placic zlecenie stale, tylko powiedzcie komu i ile.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-01-04, 16:32   
 
Dodam jeszcze kilka zdań wyjaśnienia. Żeby uruchomić zrzutkę na venta, muszę podać kwotę wszystkim sponsorom. Nie mogę tego zrobić, dopóki nie wiem, na ile osób mogę liczyć. Na razie ustawienie zlecenia stałego zadeklarowali tylko Kwinto, Ranghar i Resor. To zdecydowanie za mało.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oferują większe kwoty, ale taka formuła sponsoringu po prostu nas nie urządza i nie posuwa do przodu w rozwiązaniu problemu na stałe.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-01-04, 16:38   
 
Ja mogę ustawić, daj tylko cynk ile.
    
 
Anula 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-01-04, 16:38   
 
Tez sie deklaruje, ze moge placic - albo jednorazowo wieksza kwote lub co miesiac skladka - czekam na rozwoj wypadkow :)
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-01-04, 16:41   
 
A ile za tego venta na rok? Może tak będzie łatwiej i szybciej wszystko załatwić?



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Ponia 




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 140
Wysłany: 2009-01-04, 16:41   
 
A nie lepiej byloby zaplacic za venta za 1 rok, 1 osoba zaplaci, a reszta zrobi przelewy dla tej osoby.
W Szwecji wychodzi w granicach 500zl za rok https://www.ventriloserve...&id=778&cyid=16
, czyli po jakies 12-13 zl na osobe w gildii. Jest nas kolo 40.



_________________
Ponia/ mage 8x
Paciaa/ hunter 8x
Yendza/warlock 7x
^^
na emeryturze
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2009-01-04, 16:50   
 
Zdecydowanie lepszym pomysłem jest opłacenie venta na rok. Zapłaciłbym te 20zł raz i problem z głowy.



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-04, 16:54   
 
Nie Młotek, bo jak teraz dasz kasę na rok naprzód, to nam będzie głupio cię jutro z gildii wywalić, jak coś przeskrobiesz :P
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU