• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Patchwerk-spam mode enabled
Autor Wiadomość
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-11-25, 16:09   
 
Pszczółeczko ty nasza pracowita, opis umiejętności bossów to nie to samo co taktyki :>
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-11-25, 16:15   
 
Kwintusiu ty nasz znienawidzony, wiesz że to jest odpowiednik karazhanu prawda? :> a czy na attunmenie musimy rozstawiać się w 2 grupy i biegac na PÓÓÓÓÓŁŁŁNOOOOOCCC!!!! nieeEEEEee!! POOOOOŁUDNIE!!!1 O tym co należy robić napisałem wystarczająco. To o czym nie napisałem, i tak nie da się wytłumaczyć na forum, trzeba pokazać na miejscu. Zapewniam że będzie na to czas. Zresztą, po prostu nie ma co pisać :>



_________________
tup tup :<
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-11-25, 16:30   
 
Re: Patchwerk
Z tego co wiem, są tam kałuże, które zmniejszają życie ofiary do 10%. Jest to nieocenione w unikaniu bycia tankiem HS (healerzy oczywiście nie lecza tego, który wdepnął).

Re: Gluth
Jesli Zombie Chow moga byc rootowane, to nie maja szansy nigdzie dobiec. Co do debbufa, który zwiększa otrzymywany dmg o 100, to mam podejrzenie, ze jest to literówka (wiem, w oryginale tez tak jest) i tak naprawdę zwiększa o 1000, tak jak w wersji 25.

PS: Przenieście to do głównego tekstu jeśli trzeba i skasujcie tego posta, żeby nie zaśmiecał.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-25, 18:48   
 
Zaraz zrobię porządek, ale najpierw najważniejsze:

ŚLICZNIE NAPISAŁEŚ STRASZYCZKU!!!
JESZCZE TYLKO LER i TRZY SKRZYDEŁKA CI ZOSTAŁY
:mrgreen:



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2008-11-25, 19:24   
 
Streszczyku chyba, nie zrobiłeś obrazków, i nawet nie wiemy jak się rozstawić:D



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-11-25, 19:27   
 
Ranghar napisał/a:
Re: Patchwerk
Z tego co wiem, są tam kałuże, które zmniejszają życie ofiary do 10%. Jest to nieocenione w unikaniu bycia tankiem HS (healerzy oczywiście nie lecza tego, który wdepnął).


Pierwsze słyszę rangh, chyba że mówisz o tym zielonym glucie z boku, ale on nie przeszkadza,

Ranghar napisał/a:
Re: Gluth
Jesli Zombie Chow moga byc rootowane, to nie maja szansy nigdzie dobiec. Co do debbufa, który zwiększa otrzymywany dmg o 100, to mam podejrzenie, ze jest to literówka (wiem, w oryginale tez tak jest) i tak naprawdę zwiększa o 1000, tak jak w wersji 25.


Według wowwiki to nie jest literówka, i w oryginale NA PEWNO to było 100, teraz nie wiem.Ach co do rootów, nie jestem tego pewien ale możliwe że się da je rootować.

@Młotek

Toż pisze że nie wszystko da się wytłumaczyć bez obrazków, a na miejscu można zrobić to na tyle szybko że nie warto szukać obrazków, tym bardziej że większość źródeł z których brałem taktyki usunęła je i trzeba by dokładniej poszukać :>



_________________
tup tup :<
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-11-25, 19:42   
 
Slime nie przeszkadza, lecz pomaga. Na wowwiki jest napisane (jakkolwiek w sekcji 25 man, ale innej nie ma):
Cytat:
Patchwerk will target his hateful targets at all times rather than the tank with the highest threat but he will still melee the main tank. Melee classes should move into the slime briefly to reduce their hit points to 10% to avoid taking any hateful strikes. Healers should not heal them.

To moze ratowac sprawe, jesli healerzy nie nadazaja z leczeniem tankow HS.

Co do tego, czy 100, czy 1000, to na wowwiki jest napisane, ze 100 w 10 man i 1000 w 25 man. Wydaje mi sie, ze to nieporozumienie, gdyz inne przewodniki* pisza inaczej, a oprocz tego 100 byloby wartoscia pozwalajaca na tankowanie.


* http://wow.zuggaming.com/tag/gluth-10-man-guide/



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2008-11-25, 20:14   
 
30K HP tak? To kajtujemy, neeeeext. Nie widzę problemu, tzn. jak będą za często wyłazić to widzę:D



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-11-25, 20:22   
 
25k po decimate nubie, tak maja 500k. a 100 zwieksoznego dmg na każdym hicie stakcujacy się w nieskończoność... jakoś tego nie widze



_________________
tup tup :<
    
 
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2008-11-25, 20:46   
 
Kto by tam czytał twoje wypociny:D

Tak serio to sorki, czytałem, czytałem, ale dzisiaj mi strasznie umyka wszystko, więc i tak już nie pamiętam. Solidna robota Strasiu! Jutro na pewno sobie to wszystko przyswoję.



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2008-12-02, 09:54   Re: Naxxramas #1
 
Straszyk napisał/a:
Hateful strike: Bije co sekunde cel z największą ilością hp (poza MT, chyba że nie ma nikogo innego w melee range) za 20-27k, zmniejszanie przez armor i inne takie, na tanka z częściowym gearem z naxxa jakieś 7k


Tutaj by się chyba jakiś mały update przydał uwzględniający lokalne warunki ;P
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-12-02, 13:59   
 
Hmhmh, ale on tak bije >.< pamiętaj że to cyferki z 10-men, jeśli masz na myśli tamto... coś ^_^



_________________
tup tup :<
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU