• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:27
Kroomleh
Autor Wiadomość
Kroomleh




Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-14, 14:53   Kroomleh
 
Nick: Kroomleh

Serwer: Shadowsong-EU

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: BeastMaster

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:
AP: 1187/Hit 52/Crit 18,45/Mp5 57

Link do armory:
http://eu.wowarmory.com/c...song&n=Kroomleh

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii: tak

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:
Rajdowałem tylko w podstawce: ZG, MC, AQ20, BWL


Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:
Brak

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):tak

Łącze internetowe (typ, prędkość):
Noezdrada 2mb

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
C2D 4300@, Nvidia GForce 8800GTS, 2 GB RAM, fps około 35

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
Mam 26 lat. Mam żonę i dziecko, więc czasu na granie nie ma już tyle co kiedyś. Z nieoficjalnych przecieków wiem, że planujecie stworzyć rangę non-ridera i takową byłbym zainteresowany. Ewentualnie wchodzi w grę jakieś zonder commando PVP.


Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Tfustary. Jeszcze w niej jestem, ale za bardzo nie ma z kim pogadać, bo Przenośnik jakiś taki zamknięty w sobie ;)

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Miłej atmosfery, przyjaznych, otwartych ludzi, z którymi miło byłoby zwiedzać nowe krainy/insty. Kilka osób z gildii znam ze "starych czasów" i z ich relacji wiem, że moje oczekiwania nie są zbyt trudne do spełnienia ;) Jak wyżej pisałem, rajdowanie to absolutnie nie mój cel, jednak jeśli nie jest to przeszkodą, to proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.

PS. Kiedyś byłem chwilę w ZL, ale w związku z niemożliwością rajdowania zostałem usunięty <chlip>.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-19, 12:55   
 
Przepraszam, że tak długo to trwało, ale okres intensywnego poznawania nowego kontentu nie jest najlepszym do rozpatrywania aplikacji - zwłaszcza kontrowersyjnych. Deklarujesz całkowity brak zainteresowania rajdami, co sprawia, że nie możemy traktować Cię nawet jak potencjalnego rezerwisty. W tych okolicznościach przyrody zdecydowanie polecam Sarmatię, która wydaje się mieć znacznie bardziej odpowiedni do Twoich potrzeb charakter.

Powodzenia.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kroomleh




Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-19, 14:35   
 
Ok szkoda. Czyli rozumiem, że ranga NON_RAIDER jednak zobowiązuje chociaż do deklaracji rajdowania? Trochę dziwne tbh.

PS. Wolałbym żeby mnie walec przejechał 4 razy niż złożyć podanie do Sarmatii, ale to trochę inna bajka ;)
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-11-19, 14:54   
 
Nie wiemy, jakie są twoje związki z Sarmatią, bo się tym nie pochwaliłeś w aplikacji, ale chcemy zwrócić twoją uwagę na fakt, że obecnie jest to zupełnie inna gildia, w której grają zupełnie inne osoby - w szczególności grono oficerskie mocno się zmieniło od czasu, gdy na SSG powstał <ZL>.

Zaś z samego faktu istnienia u nas rangi nierajdowej nie wynika jeszcze to, że będziemy przy każdej okazji powiększać swój skład, bo z założenia <ZL> jest gildią ściśle rajdową, a ranga "socjalna" istnieje raczej na bardzo specjalne okazje. Kto wie, czy wymagania, aby ją uzyskać nie są większe od wymagań stawianych rajderom :)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-19, 14:57   
 
Ranga "non raider" (której, gwoli ścisłości, jeszcze nie wprowadziliśmy) jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą rajdować, ale chwilowo nie mogą tego robić z braku spota (ew. braku czasu). Generalnie jednak gildia zajmuje się rajdowaniem. Nie chcemy jej zaludniać całym mnóstwem nastawionych na totalny casual graczy. Wolimy, żeby pozostała kameralna.
Co do Sarmatii, to już Twoja sprawa. Pewnie milion ludzi zaświadczy, że - poza nazwą - obecna nie ma nic wspólnego z dawną. Ale to oczywiście Twój wybór.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kroomleh




Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-19, 15:07   
 
Ok dzięki za odpowiedź.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU