• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-11-04, 12:50
Krassnahll - restodrut drugie podejście
Autor Wiadomość
krassnahll




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 3
  Wysłany: 2008-10-21, 10:36   Krassnahll - restodrut drugie podejście
 
Nick: Krassnahll

Serwer: Eonar

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Restoration

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:
statsy przedpatchowe (w przybliżeniu) 1800 bonus hil; 450 mp5

Link do armory:
z uwagi na farmę i grinding obecnie funkcjonuję w kotku, tym niemmniej jednak, jeżeli zajdzie taka potrzeba wrzucę link z innym buildem Armory

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:
Nie widzę przeciwwskazań, jeżeli tylko znajdę mentora z czym, myślę, nie będzie większego problemu wstępując w wasze szeregi. Tym niemniej, w resto czuję się najlepiej i mam nadzieję, że w nim pozostanę.

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:
Kara, ZA, SSC (Hydros, Lurker, Morogrim), TK (Al'ar).

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:
niestety nie dysponuję takowym

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):
wszystkie

Łącze internetowe (typ, prędkość):
neostrada, 1mb

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
bez haczoligii w Shat na full detalach i rozdzielczości

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
Na wstępie pragnę przeprosić szacowną dyrekcję za niemożność nawiązania kontaktu po majowej aplikacji. Nie będę ukrywać, że splot zdarzeń w realu pod postacią ślubów wszlekiego rodzaju mi to poważnie uniemożliwił. Również z tego powodu zmuszony byłem zrezygnować tymczasowo z gry.
Tak jak wcześniej pisałem, mam 30 lat, mieszkam z moją małżonką w Sulejówku a na codzień zajmuję się sprawami finansowo-księgowymi. Wolne chwile spędzam na gotowaniu, co, nie ukrywam, sprawia mi olbrzymią frajdę. Od czasu do czasu lubię pobawić się Corelem, Photoshopem czy Sony Vegas.
W WoWa gram od początku TBC z niewielkimi kilkumiesięcznymi przerwami. W tygodniu gram dosyć często, zdarza się nawet, że jestem online prawie codziennie. Ogólnie jestem w stanie ustawić sobie grafik zajęć pozalekcyjnych pod kątem 3, maks 4 dni rajdowych.


Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Obecnie postać znajduje się na serwerze Eonar gdzie przed kilkoma miesiącami trafiła wraz z kilkoma osobami z Alonsusa. Stworzyliśmy tutaj oddział starej gildii. Tym niemniej brak zaangażowania oficerów w sprawy organizacyjne przekreśla jej dalszy rozwój. Stąd moja decyzja o przeniesieniu postaci do innej poważnej gildii rajdującej.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Możliwość poznawania nowego kontentu WotLK, sprawdzenia się jako gracz rajdowy w poważnie traktującej ten sport grupie ludzi. Ponadto mam nadzieję na spędzenie czasu w dobrej, miłej atmosferze, bez nerwic, wulgaryzmów, natręctw i omamów epiksowych wszelkiej maści. Krótko: poważnie z poważnymi i kulturalnymi ludźmi na poziomie.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji,

Pozdrawiam

Krass
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-10-22, 02:05   
 
Heja, przepraszam, że tak długo to trwało. Jeszcze dziś robiliśmy "inwentaryzację" w naszym healerskim składzie. W ostatnich dniach uzgodniliśmy transfer do ZL dwóch nowych lekarzy. Jeśli dojdzie do skutku, o czym przekonamy się w ciągu dwóch tygodni, będziemy full. W tej sytuacji na razie nie mogę Ci niczego obiecać. Jeśli coś się zmieni, możemy wrócić do rozmowy, chociaż przyznam że niektóre fragmenty Twoje aplikacji trochę mnie niepokoją. Jeśli przez nieco ponad 1,5 roku zdarzyło Ci się już kilka "niewielkich" kilkumiesięcznych (!) przerw, nie wróży to najlepiej ewentualnej współpracy. Jeżeli gidlia planuje stały progress w nowych instancjach, to z graczami, którzy robią sobie takie przerwy, raczej daleko nie zajdzie...



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
krassnahll




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-10-22, 09:55   
 
Gwoli ścisłości: w 2007 roku była to przerwa dwumiesięczna, w 2008 roku - miesiąc.

Pozdrawiam,

Krass
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU