• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2008-06-07, 11:42
Góral - Holy paladyn
Autor Wiadomość
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2008-06-05, 15:20   Góral - Holy paladyn
 
Nick:Góral

Serwer:Nagrand EU

Level:70

Klasa/Specjalizacja:Paladyn holy

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:

Bonus healing:1808
Holy crit:21.34%
Mana regen:214

Link do armory: http://eu.wowarmory.com/c...nd&n=G%C3%B3ral

Doświadczenie z instancji rajdowych (których?):SSC:3/6 Eye: 2/4 ZA 4/6 oraz wszystkie T4

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): posiadam wszystkie trzy wymienione, tyle że ze Skype jako programu do komunikacji w raidach nie używałem.

Łącze internetowe (typ, prędkość): dsl 800 kb/s

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w shatt): Procesor:Core2duo 6300, Karta:GF 8800 GTS, Ram:1GB 667 kingston

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?):Nazywam się Sławek, gram od roku, mam 27 lat i sporo wolnych wieczorów jako, że pracuję głównie w dzień. Hmm co więcej? Staram się nie zawodzić i wywiązywać się ze swoich obowiązków;]

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: The Covenant - jakiś czas temu spora grupa osób opuściła gildię, straciliśmy progress i trzeba było zaczynać praktycznie od Gruula. Zostało przyjętych sporo osób, które zachowują się jakby dopiero co kupili postać, przez co naprawdę ciężko jest coś zdziałać.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): Spodziewam się miłej atmosfery, doświadczonych i obowiązkowych graczy, no i przede wszystkim chciałbym ruszyć na przód, lecz nie chcę przychodzić na "gotowe", sam chcę mieć jakiś wkład w rozwój gildii.
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2008-06-07, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-06-05, 18:41   
 
Pierwsze wrażenie mamy pozytywne. Do paru drobiazgów, jako czepialscy, oczywiście się przyczepimy, ale generalnie jest nieźle ;)
Pokaż się jakimś altem na SSG, to zaprosimy Cię na gildiowego venta i obgadamy szczegóły. Dziś będziemy mieli prawdopodobnie nadprogramowy rajd, więc będziemy dostępni po 23.00. Jeśli ta pora Cię nie przeraża, czekamy :)

Do usłyszenia.

A.

PS. Jeżeli nie zjawisz się dzisiaj, następna okazja będzie pewnie dopiero w sobotę, bo w piątki kończymy rajdy około 24.00.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-06-07, 11:42   
 
Czekamy na transfer :)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU