• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cos dla heal-assignera :-)
Autor Wiadomość
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-27, 12:36   
 
Restor nigdy nie twierdzilam ze jestem najlepsza z najlepszych
ale za totalnego hilujacego n00ba tez sie nie uwazam
jesli uwazasz ze nie potrafie grac priestem, po prostu powiedz :)
byc moze odbieram wszystko zbyt osobiscie, ale coz, ten typ juz tak ma ;)
    
 
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2008-05-27, 12:47   
 
No właśnie zbyt osobiście Britt, zazwyczaj staram się pisać ogólnikowo, a Ci którym wydaje się że piszę tylko o nich potem na mnie warczą. :| Wcale nie uważam że nie potrafisz grać. Pewnie nie uwierzysz, że zdarzało mi się Ciebie zaciekle bronić w dyskusji ;) Wiele rzeczy trzeba wyważyć i spojrzeć z dystansem (tak mi też tego brakuje). Ja wiem, że jak pisze (przykładowo) do Ciebie, że za mało używasz czaru X, to wygląda na czepianie się. Tylko że z drugiej strony, albo ktoś inny to zauważył i mi podszepnął, albo ja siedziałem nad WWSem szukająć błędów (u wszystkich, siebie też) i po znalezieniu sygnalizuję o nich. Tak, mógłbym nic nie mówić, tylko wtedy jaki byłby z tego pożytek?
    
 
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-27, 12:50   
 
jasne Restor, jak caly czas czekam na jakies uwagi co do mojej gry, zeby byla jeszcze lepsza, ale wszystko w odpowiedniej formie.
    
 
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2008-05-27, 12:51   
 
Troche chyba marudzisz dziś, przypomnij mi, kiedy przekazywałem Ci jakieś uwagi w niegrzecznej formie, co? :)
    
 
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-27, 12:55   
 
ale czy to ma jakies znaczenie?? ;) dla mnie juz nie ;) bylo, zdarzylo sie, minelo ;)
trzeba patrzec w przod, a nie w tyl :)
    
 
 
Gemm




Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 161
Wysłany: 2008-05-27, 13:09   
 
Takin napisał/a:
Jakbyśmy źle grali to byśmy guzik co ubili Britt, (...)


Nic dodac nic ujac, chociaz musze przyznac ze kiedy bylem na waszym Vencie i slyszalem jak RL rozdzielal healing, zmieniajac assignmenty w trakcie tegoz assignowania to nie moglem sie nadziwic, dla mnie to bylo niebezpiecznie blisko chaosu :-).



_________________
Gemm
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2008-05-27, 13:12   
 
Tylko, że teraz RL nie rozdziela healingu od hmm..dwóch, trzech tygodni (to musiało być wcześniej albo mój głos z Agnieszki pomyliłeś :D).
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-05-27, 13:24   
 
Gemm napisał/a:
Tylko, że teraz RL nie rozdziela healingu od hmm..dwóch, trzech tygodni (to musiało być wcześniej albo mój głos z Agnieszki pomyliłeś :D ).

Ajć to ja byłem tak bardzo przejęty rolą RLowania 25ppl po raz pierwszy (pamiętny pierwszy offraid Gruulowy i Alishya śpiewająca "na magiego"), że chciałem robić wszystko za wszystkich. Na szczęście wszyscy bez mojego pieprzenia wiedzieli co mają zrobić i jakoś się udało :) Ale to faktycznie był jeden jedyny przypadek, potem było ok już.
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2008-05-27, 13:27   
 
Kurcze, żebym wiedział to bym się podeśmiał razem z Gemmem. Heh, taka okazja stracona.
    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2008-05-27, 13:43   
 
Takin napisał/a:
Kurcze, żebym wiedział to bym się podeśmiał razem z Gemmem. Heh, taka okazja stracona.
Z tego rajdu to nadal kilka osób się śmieje. Szczególnie ż odebrania asystenta tym, którzy by mogli by ówczesnemu RLowi grupę melee zepsuć. Oj było śmiechu na vencie :>.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-05-27, 14:06   
 
Troll harder.
    
 
Kergoth 



Taki sobie Brodacz ;)


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 154
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-05-27, 14:13   
 
Takin napisał/a:
Kurcze, żebym wiedział to bym się podeśmiał razem z Gemmem. Heh, taka okazja stracona.

Raid był piękny jak kwinto produkował się przez dłuższą chwile aż się Aga "wkurzyła" i zabrała bidakowi pałeczkę :P śmiechu było duużo :)
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU