• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-07-07, 18:24
Krassnahll
Autor Wiadomość
krassnahll




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-05-12, 00:11   Krassnahll
 
Nick: Krassnahll

Serwer: Alonsus

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Resto Drut

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: 1650 bonus hila, 10k many, 410 mp5, 11% crita

Link do armory:
Link do Armory

Attunement do Karazhanu (etap): full

Klucze do heroików (które?): full

Doświadczenie z instancji rajdowych (których?): Kara + Zul, Nolarakk

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): vent

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): Kochani, nazywam się Wojtek, mam 30 lat z zawodu jestem księgowym ;) W wowa gram od 2006 roku z niewielką przerwą (2 miesiące na lotro). Przynależę czynnie do Twierdza ( Twierdza
) multimmo gildii. Moje doświadzczenie w grach mmo to głównie hilerzy, zatem resto drut w wowie i minstrel w lotro. Miałem również okres feralowania w wowie ale moje doświadczenie w tej materii jest mniej pokaźnie aniżeli resto (mam jeno kilka sprzętów za badge w feralu na tanku).
Gram prawie codziennie, ale po moim ślubie ograniczę troszeczkę (do mniej więcej 2-3 razy w tyg po sierpniu 2008).

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Rycerze Apokalipsy na Alonsusie. Pełnię tu obowiązki oficera, ale w gruncie rzeczy zajmuję się wszystkim. Strona. Vent. Domena, Regulamin. Gildia socializingowa, istnieje od listopada 2006 roku (www.rycerzeapokalipsy.pl ).
Powód opuszczenia: brak rozwoju. Miałem nadzieję, że uda nam się stworzyć polską gildię rajdującą na tym serwerze ale niestety jest tu nas zdecydowanie za mało. Stąd ta decyzja.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): To "coś" więcej. Postarajcie chłopcy... ;)
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-05-12, 01:46   
 
krassnahll napisał/a:
Postarajcie chłopcy... ;)


Zdaje mi się, że zjadłeś "się". O dziewczynkach nie wspomnę... :P

A przechodząc do meritum... Lekarza z powołania - takiego, który umie i lubi leczyć - powitamy z radością. Ale jeśli mamy razem szukać szczęścia w MH i BT, musisz nadrobić zaległości w wyposażeniu. Wiem, że - rajdując tylko Kara - miałeś ograniczone możliwości zdobywania sprzętu, ale już na pierwszy rzut oka widać, że sporo mógłbyś poprawić bez odwiedzania instancji high end - jak choćby shouldery, rękawiczki, maca i off hand za badge.
Jeśli leczysz jako drzewko (a sądząc z talentów, tak właśnie jest), idol do Healing Toucha raczej średnio Ci się przydaje. Wiem, że jest fioletowy, ale to wcale nie znaczy, że najlepszy. Lepszy enchant na shouldery też by nie zawadził. Nie nosisz Alchemist Stone, choć jesteś alchemikiem. Zdecydowanie powinieneś się o niego postarać. Widzę też, że nie doceniasz znaczenia spiritu dla druida, ale o tym pewnie chętnie pogadają z Tobą nasze drzewa.

Co do częstotliwości grania, myślę, że kiedy już dofarmisz potrzebny sprzęt, 2-3 razy w tygodniu w zupełności wystarczy, pod warunkiem że dni, które wybierzesz, będą się pokrywały z terminami naszych rajdów. Regularne rajdy 25 ppl odbywają się w ZL w piątki, niedziele i wtorki.

Jeśli nie zdołałam Cię zniechęcić i masz ochotę porozmawiać o szczegółach, pokaż się na Shadowsongu wieczorem - najlepiej w poniedziałek. Zaprosimy Cię na venta i pogadamy :)

Pozdrawiam.
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU