• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-02-16, 13:44
Szakal-Druid Balanc
Autor Wiadomość
szakal
[Usunięty]




Wysłany: 2008-02-11, 11:24   Szakal-Druid Balanc
 
Nick: Szakal

Serwer: Quel'Thalas

Level: 63

Klasa/Specjalizacja: Druid/ Balanc

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: Do tej pory, nie bylem na żadnym raidzie i chciałbym to zmienić.

Link do armory: :cry:

Attunement do Karazhanu (etap): nie mam

Klucze do heroików (które?): nie mam

Doświadczenie z instancji rajdowych (których?): jw.

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): Voice podstawowy.

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): Student wiek 20 lat. Przygode z World of Warcraft zacząłem w wakacje (wrzesień). Gram często jedynym ograniczeniem jest sesja na uczelni, która to spowodowała, że nie mam jeszcze 70 lvl, ale już nie długo :P

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Outaland, ciężko coś powiedzieć o tej gildi, byłem w niej ale to był chyba przypadek! Pluszowa Gildia- bardzo przyjemna gildia tylko, jedynym brakiem i to poważnym jest to, że nie raidują, ponieważ nie ma odpowiedniego teamu:(

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):Podstawowym oczekiwaniem z mojej strony jest reguralne chodzenie na raidy, a po drodze fun niesiony z raidów.
Ostatnio zmieniony przez nonenalim 2008-02-16, 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-02-11, 11:42   
 
Zmiana serwera to poważna sprawa (również finansowo), więc dobrze się zastanów nad tym, czy u siebie nie znajdziesz odpowiedniego towarzystwa, bo takie transfery mogą skończyć się rozczarowaniem. My w tej chwili mamy wystarczającą ilość druidów, więc nie bylibyśmy w stanie zapewnić ci miejsca na rajdach, a i z drugiej strony - raczej nie przyjmujemy postaci <70 lvl.
Jeżeli dociągniesz do 70lvl i popracujesz nad gearem (sprzęt za reputację i za badże z heroików spokojnie można samodzielnie wyfarmić), wtedy możemy wrócić do rozmowy rekrutacyjnej, jeśli ciągle będziesz zainteresowany. Póki co jednak - nie mamy niestety miejsca dla postaci na twoim poziomie przygotowania.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU