• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-01-07, 14:48
Akzzar
Autor Wiadomość
sheban
[Usunięty]




Wysłany: 2007-12-29, 19:25   Akzzar
 
Nick: Akzzar

Klasa/Specjalizacja: Warrior/ tank, dps

Level: 70

Server: Doomhammer

Link do armory: http://eu.wowarmory.com/c...hammer&n=Akzzar - [obecnie w sprzecie do pvp, ale posiadam tez kara gear do tankowania]

Attunement do Karazhanu (etap): posiadam

Klucze do heroików (które?): wszystkie + atu do onyxii, MC

Doświadczenia z instancji rajdowych (których?): Caly karazhan za wyjatkiem Nightbane`a

Komunikacja głosowa (skype, TS): posiadam

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): A wiec mam 25 lat mieszkam w UK gdzie pracuje a w wolnym czasie gram w wowa. Gram rok na oficjalnym servie.

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Prohibicja na serverze Doomhammer ktora to zalozylem wraz z kilkoma znajomymi niestety pomimo iz rozrosla sie do ponad 100 uzytkownikow wyjscie na 25 osobowy rajd bylo dla nich abstrakcja, a ja mam wieksze ambicje niz farmienie kara.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): Dobrej zabawy, przyjaznej atmosfery, postepow w przedzieraniu sie przez game endowe rajdy.


Tu tez chcialbym zaznaczyc ze rajdowac moge w tygodniu niestety w godzinach od 8 rano do 14 i od 23 do 8 :P w piatki od 21:15 do poniedzialku kazda godzina :P pisze to poniewaz nie kazdej gildii to odpowiada aczkolwiek pracy nie rzuce :]
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2007-12-31, 14:45   
 
Hej,

Musisz poczekac na odpowiedz jakiegos Oficera. Ja od razu moge Ci powiedziec ze rajdy zwyczajowo startuja o 20.00 +-1h, wiec tutaj moze byc problem.
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2007-12-31, 19:14   
 
Oficerowie przedyskutowali sprawę i doszli do wniosku, że niestety nie damy rady tak zgrać terminów abyśmy mogli wykorzystać cię na rajdach. Wziąwszy pod uwagę to, jak i fakt, że wojowników chwilowo mamy wystarczającą ilość, musimy odrzucić twoją aplikację.

Pozdrawiam
Kwinto
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU