• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2007-12-05, 08:05
Alyone ( nie tamten ninja;p )
Autor Wiadomość
Szaman




Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-12-04, 01:47   Alyone ( nie tamten ninja;p )
 
Nick: Alyone ( pewnie zmienie bo sie sporo dowiedzialem przykrych rzeczy )

Klasa/Specjalizacja: shaman/resto

Level: 70

Serwer: Shadowsong

Link do armory: http://eu.wowarmory.com/c...owsong&n=Alyone

Attunement do Karazhanu (etap): attuned

Klucze do heroików (które?): chyba wszystkie ;p

Doświadczenia z instancji rajdowych (których?): doswiadczenie nie wielkie, ale badzo szybko sie ucze:)...glownie kara

Komunikacja głosowa (skype, TS) : niestety nie, glownie dlatego ze dziewczyna zabiła by mnie jakbym "sam do siebie" krzyczal i nie dawal Jej spac:)

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): no wiec mam 26 lat, w WoWa gram od konca marca 2007, ale jestem pilnym uczniem i bardzo szybko sie ucze, do perfekcji ogarnalem locka i warriora, czesc osob wie juz pewnie ze kupilem to konto a poprzedni wlasciciel - doszly mnie sluchy nie zasluzyl na to zeby byc w Waszej gildii, ciezko moze byloby sie przyzwyczaic dla Was do znowu tego samego imienia ale na Wasze zyczenie moge zmienic imie postaci zeby sie zle nie kojarzylo:) nie zamierzam sie respecnac i chce byc dalej resto bo o to mi chodzilo a niestety praca mnie troche ogranicza i wbijac lvl od 1-70 to chyba juz niebardzo sie chce tym bardzej ze zaraz wychodzi dodatek i kolejne 10 lvli dojdzie:) Gram sporo glownie od 22 do 3-4 w nocy dwa razy w tygodniu moge caly dzien do 3-4 no dodatkowo jeden dzien od 16 tez do poznych godzin nocnych..jak juz wczesniej pisalem praca troche mnie ogranicza:)

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: moze poprzedni serwer na ktorym mam swoje konto jeszcze jak mnie tutaj nikt nie przygarnie:) ale jak by sie udalo u Was "Zahaczyc" to tamto konto wkrotce pewnie bedzie frozen... a w mojej gildii jestem oficerem i ciesze sie bardzo dobra reputacja na serwie wsrod polakow po stronie hordy ;p jak ktos by chcial sprawdzic to moge podac namiary na serwer...czemu opuszczam serwer?? najnowsza battlegrupa, najlepsza polska gildia nawet kara nie zaczela robic jeszcze regularnie i to mnie martwi ....a do obcojezycznej gildii nie zamierzam isc bo raz ze nie chce wole z Poalkami pograc a dwa ze moj ang nie jest taki super:)

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): przedewszystkim mila atmosfera, niezly fun i progress
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-12-04, 03:32   
 
Rozmawialiśmy wczoraj. Przyznam, że byłam w lekkim szoku, gdy szaman o znajomo brzmiącym nicku Alyone zaczepił mnie, mówiąc, że poszukuje polskiej gildii. Co tu dużo gadać. Zapytałam, czy kpi, czy o drogę pyta :P Na szczęście sprawa wyjaśniła się na tyle szybko, że nie zdążyłam mu powiedzieć niczego naprawdę brzydkiego ;)

A przechodząc do meritum, Alyone, w Twojej aplikacji niepokoją mnie następujące fragmenty:

Szaman napisał/a:
Gram sporo glownie od 22 do 3-4 w nocy dwa razy w tygodniu moge caly dzien do 3-4 no dodatkowo jeden dzien od 16 tez do poznych godzin nocnych..jak juz wczesniej pisalem praca troche mnie ogranicza:


Nie do końca zrozumiałam, ile razy wtygodniu, w jakie dni i w jakich godzinach ostatecznie grywasz. Kilka przecinków pomogłoby rozwiać watpliwości ;) Duże rajdy, na których oczekujemy regularnej obecności, odbywają się na razie w piątki (20.00-24.00) i niedziele (19.00-23.00). Żeby trochę ubrać Twojego szamka, powinieneś jeszcze pochodzić do Kara (środa + czwartek, a co trzeci tydzień - czwartek + sobota), które zaczynamy o 20.00. Nie wiem, czy da się to pogodzić z Twoją pracą.

Szaman napisał/a:
Komunikacja głosowa (skype, TS) : niestety nie, glownie dlatego ze dziewczyna zabiła by mnie jakbym "sam do siebie" krzyczal i nie dawal Jej spac:)


Obawiam się, że komunikacja głosowa jest konieczna. Nie wiem, o której chodzi spać Twoja dziewczyna, ale naprawdę nie rajdujemy późną nocą.

Pozdrawiam.
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2007-12-04, 08:43   
 
Poza tym nikt nie wymaga mikrofonu, nie? ;]



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-12-04, 10:05   
 
Vegelus napisał/a:
Poza tym nikt nie wymaga mikrofonu, nie? ;]


Mylisz się, Veg. Mikrofon mamy wpisany w regulaminie. Niestety na pojedynczych osobach (a konkretnie chyba na jednej) jeszcze nie udało mi się tego wymusić. W przypadku Alyone o odstępstwie nie może być mowy. Inaczej nie będę miała pewności, z kim naprawdę mam do czynienia ;)

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2007-12-04, 10:22   
 
O, nawet nie zauważyłem - nietypowy w sumie zapis.
ALE - nie ma nic napisanego o wymogu korzystania (czy nawet podłączania) mikrofonu, ha! :P



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2007-12-04, 10:25   
 
Veg idź ty znowu na ten urlop może :P
    
 
Szaman




Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-12-04, 12:27   
 
co do tego jak czesto gram to gram bardzo duzo bo okolo 35-40h tygodniowo nawet, mam nienormowany czas pracy moge grac codziennie po 5-6 godzin, ale nie moge obiecac ze zawsze bede w pt na godzine 20 (?) czy w niedziele o 19 bo akurat w niedziele czesto pracuje ( nie zawsze ) do godziny 20 i w domu jestem o 20:30. Mam w tygodniu dwa dni wolne ( roznie wypadaja ) to wtedy moge grac caly dzien + noc. Moja dziewczyna chodzi spac dosyc wczesnie bo okolo 23 ( ma unormowany czas pracy codziennie na 8:) ) wiec zebym uzywal mikrofonu to ciezko a sluchawki zawsze mam na uszach, wiem jak wlaczyc voice czat wiec z tym nie bedzie prolemu:)Dla Waszych potrzeb jakbyscie chcieli moge dolaczyc tez warkiem nie ma najlepszego sprzetu do tankowania ja ksie wczoraj respecnalem to okolo 13500 hp unbuffed ponad 15k armoru ale stamine spokojnie moge podciagnac bo widze ze ma prawie 530 defence ( i pare kamykow w defence ktore moge zamienic ) a to bez sensu zeby az tyle bo i tak od 490 juz mnie crity nie dotycza:) ewentualnie zrobic sie na dps jakby ktoregos dnia brakowalo.....co do samego leczenia Szamanem to wczoraj bylem pod wrazeniem jak dobrze mi szlo na av bylem ze 3 razy i zawsze w pierwszej trojce nie gralem wczesniej szamanem ale ogarnia mszybko dzisiaj w rpacy bede sie nudzil to sobie postudiuje o totemach bo troche ich jest:) To ja sie zbieram do pracy, bede pare minut po 22.

p.s - wybaczcie ze malo przecinkow uzywam i czasem ciezko zrozumiec o co mi chodzi ale spieszylem sie;)
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2007-12-04, 12:50   
 
to dobrze ze czujesz misje do grania szamanem i leczenie ci dobrze wychodzi na av bo my potrzebujemy szamkow leczacych zwlaszcza melee zawodnicy ich uwielbiaja i ich chain heal ale my rajdujemy przecietnie od godziny 20 a w weekendy od 19 i nie jestesmy pewni czy da sie to wszystko pogodzic poza tym ja nie rozumiem jak mozna napisac taki wall of text i nie uzyc ani razu znaku przecinkowego ani polskich literek ja juz napisalem kilka linijek i dostaje powoli zadyszki.

A tak bardziej serio, to fajnie by było, gdybyśmy mogli wcześniej z tobą pogadać na Skypie/TS - chociażby po to, żeby upewnić się, że ty to ty a nie poprzedni ty :)
Na rajdach używamy TS (bo Voice Chat nie zawsze jest wiarygodny), ale faktycznie w trakcie rajdu poza sytuacjami alarmowymi ("Jestem OOM, nie będę już leczyć", "Zaggrowałem, uwaga" itp) to nawet lepiej jest jak poza liderami nikt za dużo nie mówi, więc jak będziesz miał po prostu taką możliwość, to wystarczy.

Co do warka (Wareua, czy jakoś tak, prawda?) - na razie go nie potrzebujemy specjalnie, ale fakt, że zauważasz błędy w jego dotychczasowym uzbrojeniu działa na twoją korzyść :)

Najważniejsze jest jednak, abyś zapoznał się z naszym regulaminem i systemem DKP i zgodził się na jego przestrzeganie. Jeżeli to nie będzie dla ciebie problemem - pogadaj jeszcze w grze z Alishya albo Sante.

Pozdr
    
 
Szaman




Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-12-04, 15:29   
 
cos sie pomysli, musialbym tylko kupic mikrofon..dla uwierzytelnienia ze ja to na pewno juz nie "tamten ja" kliknijcie sobie w link aukcji ktora byla na allegro i ktora wygralem...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=275294018

regulamin dokladnie przeczytalem, system, DKP tez...jak chcecie to moge chodzic na raidy po to tylko zeby pomagac i moge wszystko "passowac", jeden "greed" = kick
Nie myslcie sobie ze jestem jakims desperatem no ale jakos probuje Was do siebie przekonac ze jak pojde to bede needowal czy cos jak podobno zrobil poprzedni wlasciciel konta.

A tak wygladam jak to tez ma Was jakos upewnic w tym co mowie:)

qerver.grono.net
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-12-05, 01:38   
 
Daj nam jeszcze chwilę pomyśleć, Al. Wybacz, ale nie było dziś czasu, żeby poważnie o tym pogadać z GMem i pozostałymi oficerami. Mnie ciągle niepokoi najbardziej, że może Ci być ciężko regularnie rajdować, a to dla nas sprawa kluczowa. Ale o niczym jeszcze nie przesądzam.

Do poczytania w grze ;)

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Szaman




Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-12-05, 03:01   
 
sprawa się sama rozwiązała może następnym razem, ale dzięki za zainteresowanie:)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-12-05, 08:05   
 
Cokolwiek to znaczy, powodzenia ;)

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU