• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kwinto
2007-12-07, 09:00
Ilena - holy ofc :)
Autor Wiadomość
Ilena 





Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 17
Wysłany: 2007-11-25, 15:01   Ilena - holy ofc :)
 
Ilena

Holy Paly lvl 70

Shadowsong

Mam wszystkie Heroic klucze i Attu do Kara zrobione

Doświadczenie z 25 ppl bardzo nikłe aż żal o nim pisać

Dostępny na wszystkie fronty od chatu aż po każdy voice :)

Do gry wkroczyłem jakieś 4 miechy po premierze europejskiej, mimo młodego wieku (16 lat) gram bardzo często, jedynym problemem jaki zawsze przeszkadzał mi raidować byli rodzice zakazujący mi grać do późna i dbający o moje zdrowie. Jednak ta sytuacja zaczyna się zmieniać z powodu lepszych ocen i coraz wyższego wieku. Narazie mógłbym raidować ( i to jest to co się może nie spodobać kadrze) tylko w weekendy. Oczywiście często znajdą się wolne a to ferie, wakacje, święta itp. itd.

Czego się spodziewam? Trudne pytanie. Może łatwych epixów? Może Polaków w grupie raidowej? Może wkońcu chc być kimś w tej głupiej grze? Nie nie nie. Idąc na raidy mam nadzięję nabrać trochę doświadczenia, zostać dobrym graczem który naprawdę wie co to heal i naprawdę nie ugnie się pod ciężarem wipów i głupich bossów nie dających się ubić raz za razem. Jako wielki fan Warcrafta bardzo chce poznać insty, które Blizz często projektuje na bazie książek i historii zawartej w poprzednich grach z świata Warcrafta.

Jeżeli odrzucicie mój wniosek oczywiście się nie obrażę, jestem przyzwyczajony do tego się często gdzieś nie nadaję lub poprostu ludzie mnie uważają za gówniarza który dostał gre i chce wszystkich wkurzyć:)

A zakończenie dam czysto z podania:

Proszę o pozytywne rozpatrzenie moje aplikacji :)

Pozadrawiam Lech aka Ilena :)
    
 
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2007-11-26, 14:54   Re: Ilena - holy ofc :)
 
Lech napisał/a:
Narazie mógłbym raidować ( i to jest to co się może nie spodobać kadrze) tylko w weekendy.


Przykro mi, ale decyzja, na podstawie tego, co napisales, jest odmowna. W weekendy obecnie robimy tylko 25 i to sie nie zmieni. Ty musialbys sie ubrac w Kara, zeby byc palladynem na miare 25, czyli musialbys regularnie rajdowac Sroda/czwartek do 23.00, a jak rozumiem takiej mozliwosci nie ma. Jesli to sie zmieni to zapraszam do ponownej aplikacji.



_________________
main: Evenixa
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU