• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Vegelus
2017-06-05, 12:22
Vuego
Autor Wiadomość
Vuego




Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-26, 20:54   Vuego
 
Cześć

Szukam ludzi z którymi mógłbym miło spędzić wolny czas w wowie.
Gram od niedawna - ponad trzy miesiące. Na dzień dzisiejszy rajduje sobie w LFR i posiadam gear na poziomie ogrimaru. Moja postać to Hunter.
Nie wiem co macie na myśli pisząc wiek starczy ;) i czy mój wiek się już pod te określenie podciąga ;). Mam 38 lat.
Gram na serwerze Moonglade więc rozumiem, że w przypadku przyjęcia do gildii musiałbym się przenieść na serwer Shadowsong?

Pozdrawiam

Vuego
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-02-26, 21:36   
 
Cześć!

Prawda jest taka, że potrzebujemy raczej rasowych rajderów, bo na miłe spędzanie czasu w wowie większość z nas ma już chyba za duży staż ;) Szanse na to, że po trzech miesiącach grania jesteś tym, o kogo nam chodzi, są raczej niewielkie - choć kto wie, może drzemie w Tobie potężny talent...
Możemy oczywiście przyjąć Cię do gildii - jesteśmy grupą mało sformalizowaną i nie zamykamy drzwi przed nosem nikomu, jeśli tylko włada polszczyzną i umie się jako tako zachować. Nie możemy jednak obiecać Ci niczego poza miejscem w gildiowym rosterze - nie niańczymy (chyba że bardzo się nam nudzi), czasem taksujemy (ale bez gwarancji), nie robimy razem radośnie daily questów i takich tam. Reasumując, ponure z nas typy i mało przyjacielskie :P
Jeśli okażesz się dość samodzielny, żeby rozpracować huntera na poziomie rajdowym (tzn. będziesz wiedział m.in., jakie gemy i enczanty zakładać, jak rozdać talenty i dlaczego, jaką rotację stosować i do kogo strzelać, dlaczego czasem warto wziąć na rajd innego peta, nawet jeśli jest brzydki i nie pasuje Ci do transmo) i będziesz umiał zastosować tę wiedzę w praktyce, ścigając się w depeesie nie tylko z hilerami, to kto wie - może razem porajdujemy. Chociaż bardziej prawdopodobne, że w następnym dodatku niż teraz.

Jeśli nie zdołałam Cię zniechęcić, łap nas (mnie lub kogokolwiek z ZL) in game ;)

Pozdro.
Deme

PS. Tak, 38 lat to wiek dostatecznie starczy - byłbyś nawet nieco powyżej średniej ;)
PS2. I drugie tak - rzeczywiście musiałbyś zmienić serwer. Międzyserwerowych gildii jeszcze Blizz nie pozwala montować.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vuego




Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-27, 01:16   Rekrutacja odp.
 
Hej

Nie mogłem odnieść się do odpowiedzi na mojego posta dotyczącego rekrutacji ponieważ nie pozwalają na to uprawnienia forum. Do innych części forum nie mam dostępu więc pozwoliłem sobie założyć jeszcze jeden temat.

Przez spędzanie miło czasu miałem na myśli także albo głównie rajdowanie, chyba, że to obowiązek i nie ma nic wspólnego z przyjemnością.

Co do samodzielności to wydaje mi się, że nie mam z tym większych problemów. Samodzielnie dobieram enchanty, rozdaje talenty, ba nawet umieszczam kamyki w slotach gearu. Co prawda nie udało mi się jeszcze takiego kamyka samodzielnie wyjąc po jego obsadzeniu, ale tu chyba gildia też nic nie pomoże ;P.

W dps-ie braków się nie dopatruje oczywiście adekwatnie do tego czym dysponuje. A od dłuższego czasu ja i hilerzy zajmujemy skrajne miejsca - tak przynajmniej twierdzi recount. Myślę jednak, że jak już znajdę te strzały leczące, co ich szukam od trzech miesięcy, to może się to zmienić. W końcu hunter będzie klasą leczącą.

Podsumowując nie jestem zainteresowany miejscem na ławce i to nawet nie rezerwowych.

Dziękuję za uwagę i życzę owocnych poszukiwań :)

PS. Aaaaaa, i nie wiem o jakim transmo piszesz ale to mnie nie dotyczy, ja jestem hetero ;)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-02-28, 08:54   
 
Odwzajemniam życzenia owocnych poszukiwań - jeśli Twój dps jest choć w połowie tak wysoki jak Twoje mniemanie o sobie, to z pewnością bijesz rekordy na eleferze. Myślę, że gracza z takim bagażem doświadczeń gildie progresujące heroiki będą wprost wyrywały sobie z rąk, więc Twoja bezkompromisowa postawa jest ze wszech miar uzasadniona ;)

PS.
Vuego napisał/a:
PS. Aaaaaa, i nie wiem o jakim transmo piszesz ale to mnie nie dotyczy, ja jestem hetero ;)

Trzeba było od tego zacząć. Niestety hetero nie przyjmujemy...



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Sowa 



Nerf Me plz !!111


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 177
Wysłany: 2014-05-28, 14:47   
 
HAHA , widze że po latach nic sie nie zmieniło Demelai:) Dalej riposta trafna i cięta :)
No i gratuluje wytrwałości ? ile to już lat ? :) Mi już zdążyła sie dwójką brzdąców urodzić :)

No ale ok , wyklety jestem pewnie jeszcze do dnia dzisiejszego cały ZL urządza cotygodniowe rajdy na wszystkie odmiany sów w WOW :) Tylko chciałem zobaczyć co tam u starych znajomych

POzdrawiam

PS. o oo jeszcze mam konto :)
PS2 tak apropo Dem - twój wpis z 2007 roku

Cytat:
JA : Powiedz , jaki styl shamanem preferujesz i dlaczego


DEM : O co pytasz? Czy on też nie lubi spodni? :P


:):):)
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-28, 15:13   
 
Sowa napisał/a:
pewnie jeszcze do dnia dzisiejszego cały ZL urządza cotygodniowe rajdy na wszystkie odmiany sów w WOW


U Ciebie też, widzę, po staremu - skromny jak zawsze ;)

Pozdrawiamy, miło Cię czytać. Mogę Cię nawet dorzucić do przyjaciół, będziesz mógł poflejmić.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Sowa 



Nerf Me plz !!111


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 177
Wysłany: 2014-05-28, 15:16   
 
Demelain napisał/a:
Sowa napisał/a:
pewnie jeszcze do dnia dzisiejszego cały ZL urządza cotygodniowe rajdy na wszystkie odmiany sów w WOW


U Ciebie też, widzę, po staremu - skromny jak zawsze ;)

Pozdrawiamy, miło Cię czytać. Mogę Cię nawet dorzucić do przyjaciół, będziesz mógł poflejmić.


OOo chetnie , choć troche poprzestawiało sie w głowie chetnie opier... znaczy wyraże swoją opinie tu i ówdzie :)
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU