• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:27
Naa
Autor Wiadomość
Naa 




Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-02-25, 13:56   Naa
 
1. Nick:
Naa

2.Serwer
Shadowsong

3. Level:
18 (narazie)

4. Klasa/Specjalizacja:
Paladyn/retri (potem moze byc holy/tank zalezy co

5. Link do armory:
http://eu.wowarmory.com/c...hadowsong&n=Naa


6. Profesje (Dlaczego je wybrałeś?):
Inscrypcja - Glyphy i scrolle raczej sie przydaja
Herbalism - Z czegos musze robic te dobra

7. Najważniejsze statystki Twojej postaci (Jaki wybierasz sprzęt, gemy, enchanty, dopalacze, i dlaczego takie, a nie inne?):
Mam dopiero 18 lvl, ale szybko sie ucze.. szczegulnie jak mam dobrego nauczyciela :P


8. Rola Twojej postaci w rajdzie (Do jakich zadań najlepiej nadaje się Twoja postać [np. do leczenia tanka] i dlaczego właśnie do takich?):
potrzeba holy, to bede holy, a po dual specu bede holy/tank, a dps to jest duzo innych, ktorzy moga byc tylko dps, wiec nie ma sensu, zajmowac im miejsca

9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii (Jakie masz doświadczenie w grze innymi specami? Jakim sprzętem do offspeca dysponujesz?):
To jest moj pierwszy paladyn i kazdy spec daje mi porownywalne mozliwosc..

10. Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych (Jakich bossów zabiłeś i kiedy/na którym levelu?):
Pre TBC - nie gralem jeszcze
TBC - nie gralem jeszcze
WOTLK - Oba naxxy i OSy mialem szczescie poznac

11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:
?? po Polsku prosze :P

12. Dwustronna komunikacja głosowa (Jakiego komunikatora używasz i czy przewidujesz jakieś ograniczenia w słuchaniu/mówieniu?):
TS2 - gadam, latam pelny servis, sluchac tez potrafie

13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego (Czy zdażają Ci się problemy z łącznością, lagi, dc?):
10mg, lagi czasem sa, ale raczej nie utrudnialy mi nigdy za bardzo gry

14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?)
RAM 1,25GB, karta grafiki - GeForce 4700, w Dalaranie (nie wiem ile fps) ale raczej plnnie sie poruszalem

15. Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz w WoWa? Czym zajmujesz się, kiedy nie grasz?):
W WoWa gram od grudnia 2008. Mam 18 lat, chodze do 3 kl LO (prof. bio-chem). Staram sie grac regularnie, chyba troche przy duzo :P. Jak nie gram? hmm.. nauka? porobic cos w domu? ale jednak raczej gram :P

16. Dyspozycyjność (Z jaką regularnością jesteś w stanie uczestniczyć w naszych rajdach 25 ppl [piątek 20-24, niedziela 19-23, wtorek 20-23] i 10 ppl [pozostałe dni, zwykle po 20]?):
Jak bede wiedzial gdzie, kiedy i jak dlugo, to powinienem byc raczej do dyspozycji zawsze, ale nie obiecuje

17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Nie mialem jeszcze gildii na Shadowsongu

18. Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Zadowolenie z gry, mila atmosfera, ewetualna pomoc

19. Nasze korzyści (Co wniesiesz do naszej gildii i dlaczego mamy przyjąć właśnie Ciebie?):
O Was wiem tylko tyle, ze duzo rajdujecie (bardzo dobrze). A dlaczego ja? bo jestem chetny do pomocy, dosc kompromisowy.. a wszystkie moje wady wyjda w praniu :P

20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę:
Jesli ktos nie bedzie mnie chamsko opiepszal o wszystko, to jakos to przeboleje :P
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-02-25, 14:52   
 
Dzięki za aplikację, ale level 80, sprzęt umożliwiający coś więcej niż rajdowanie taksówką i znajmość własnej postaci to minimum, od którego możemy zaczynać negocjacje (no chyba że zachodzą jakieś szczególne okoliczności - np. dobrze znamy i cenimy gracza).
Poza tym jesteś w klasie maturalnej. Z naszego doświadczenia wynika, że matura na horyzoncie nie sprzyja intensywnej grze w WoWa (lub odwrotnie). Proponuję na tym etapie jakąś bardziej lightową działalność. A jak wystarczy Ci zapału, jeszcze sobie porajdujesz.

Tymczasem powodzenia... na maturze ;)

A.

PS.
Naa napisał/a:
szybko sie ucze.. szczegulnie jak mam dobrego nauczyciela :P


Ten od polskiego chyba nie był szczegÓlnie dobry... Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Dzidzia 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 207
Wysłany: 2009-02-25, 15:27   
 
Nie opiepSZaj go Alishya zbyt surowo :P



_________________
35 - 5 to go!
    
 
Naa 




Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-02-25, 15:30   
 
No cuz, w zasadzie tego sie spodziewalem :/ Mam nadzieje, ze zapalu mi nie zabraknie i zglosze sie do Was jeszcze raz na 80 lvlu.

Nie dziekuje, zeby nie zapeszyc. A co do polskiego, to zawsze byla moja pieta achillesowa.

Do zobaczenia na 80 lvlu.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU