• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:27
XeoL - Hunter
Autor Wiadomość
XeoL
[Usunięty]




Wysłany: 2008-12-23, 12:06   XeoL - Hunter
 
1. Nick:
Xeol

2.Serwer
Bronzebeard-EU

3. Level:
80

4. Klasa/Specjalizacja:
Hunter/BM

5. Link do armory:
Link


6. Profesje (Dlaczego je wybrałeś?):
Alchemia - Gildia porzebowalo elixir mastera do procowania
Herbalism - Jakos kase trzeba robic a matsy do alchemi sa drogie ;)

7. Najważniejsze statystki Twojej postaci (Jaki wybierasz sprzęt, gemy, enchanty, dopalacze, i dlaczego takie, a nie inne?):
Co do sprzetu i gemów to zalezy nie mam jakichś priorytetów w wybieraniu danych itemów wszystko zależy od bonusów oraz obecnych statystyk jakie posiadam oraz oczywiscie speca. Jesli chodzi o obecnie BM to co do flaskow to flask of Endles rage oraz agi food buff noi Scroll of Agility. Wybieram takie bo sa moim zdaniem najlepsze na raidy pod moj spec.


8. Rola Twojej postaci w rajdzie (Do jakich zadań najlepiej nadaje się Twoja postać [np. do leczenia tanka] i dlaczego właśnie do takich?):
DPS ! :) chyba jedyne co hunter moze robić ;p no ewentualnie kite'owac

9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii (Jakie masz doświadczenie w grze innymi specami? Jakim sprzętem do offspeca dysponujesz?):
Grałem sporo czasu SV ze wzgledu na potrzebe mojej obecnej gildi i BM. MM nigdy nie miałem okazji grać. Ale ofc moge sie przerespecować.

10. Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych (Jakich bossów zabiłeś i kiedy/na którym levelu?):
Pre TBC - Cleared (Poza Naxx)
TBC - Cleared (Łącznie z KJ) jakoś 2 tygodnie przed dodatkiem padł KJ
WOTLK - Na dzień dzisiejszy Cleared Heroic i Normall

11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:
Link Niestety duża część raportów jest zbugowana... Nadodatek zawsze trafiałem do kiepskich grup w przeciwieństwie do innych hunterów od nas z gildi

12. Dwustronna komunikacja głosowa (Jakiego komunikatora używasz i czy przewidujesz jakieś ograniczenia w słuchaniu/mówieniu?):
Vent / TS moge słuchać i mówić :)

13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego (Czy zdażają Ci się problemy z łącznością, lagi, dc?):
10mg Chello. Problemy są żadkością na pól roku miałem tylko raz problem z łączem

14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?): Gram na Notebooku ; p niedługo dokupuje ramu, jednakże mój "lapek" dzielnie sobie radzi i nie mam zbytnich lagów w dalaranie nawet na maxymalnych detalach a na raidach jest spoko :)

15. Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz w WoWa? Czym zajmujesz się, kiedy nie grasz?):
w wowa gram chyba.... od maja 2006 albo kwietnia... nie jestem pewien :P. Mam lat 19 jestem uczniem 4 klasy Technikum informatycznego w wolnych chwilach ucze sie lub spedzam czas z dziewczyna a wlasciwie to najpierw spedzam czas z dziewczyna a w wolnych chwilach gram wowa tyle ze dziewcztna studiuje na śląsku a ja sie ucze w sopocie wiec wolnych chwil mam sporo :P. Oprócz tego "bawie" sie w tworzenie filmików z wowa np takich LINK a tak to nic specjalnego.

16. Dyspozycyjność (Z jaką regularnością jesteś w stanie uczestniczyć w naszych rajdach 25 ppl [piątek 20-24, niedziela 19-23, wtorek 20-23] i 10 ppl [pozostałe dni, zwykle po 20]?):
Codziennie chyba że coś mi wypadnie co rzadko mi sie zdarza

17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Echo - Gildia zagraniczna nie moge sie z nimi dogadac i nie chodzi tu o bariere językową
ale o to że jakoś ich nie zbyt lubie ;p i jestem czesto zlewany na raidach. Nie jest to klimat jaki oczekiwać kiedy do nich dochodziłem

18. Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Dobrego klimatu raidów i radości z gry

19. Nasze korzyści (Co wniesiesz do naszej gildii i dlaczego mamy przyjąć właśnie Ciebie?):
Dobry DPS, duży attendace na raidach. A dlaczego mnie? bo zawsze jak zgine to daje release i biegne do trupa a nie slackuje x]

20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę:
o ile nie jest zlosliwa to jestem na takową otwarty.
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2008-12-26, 12:32   
 
Taki drobny hint świąteczny - expertise jest ważne dla peta. Focused Aim jest beznadziejne, bo hit się nie przenosi na peta. No i hit cap to 263 HR (8%) w tej chwili ;).



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-12-28, 14:15   
 
Przepraszam, ale - pogrążona w świątecznym lenistwie - na śmierć o Tobie zapomniałam. Obawiam się, że chwilowo nie mamy wolnego spota dla huntera. Jeśli coś się zmieni (co nie jest wykluczone), możemy pogadać bardziej merytorycznie.

A tymczasem powodzenia :)
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU