• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
U kogo warto robić repa
Autor Wiadomość
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-19, 13:13   U kogo warto robić repa
 
Kilka na szybko wyszukanych informacji o ciekawych rewardach za repa w nowych frakcjach. Na pierwszym miejscu zdecydowanie Kirin Tor:

honored: [wow]Shroud of Dedicated Research[/wow]
revered: [wow]Flameheart Spell Scalpel[/wow] - trudno uwierzyć, że to nie epaxx!!!, [wow]Arcanum of Burning Mysteries[/wow] - enchant na główkę, must have.
exalted: [wow]Robes of Crackling Flame[/wow] - taka bardziej healerska, ale na początek może być niezła.

A dla tailorów: [wow]Pattern: Sapphire Spellthread[/wow].

Jako kolejną do grindowania repa polecam frakcję Argent Crusade

exalted: [wow]Signet of Hopeful Light[/wow]

dla tailorów: [wow]Pattern: Brilliant Spellthread[/wow] - w tej chwili znacznie lepsza dla locków ze względu na spirit.

lub Wyrmrest Accord:

honored: [wow]Sash of the Wizened Wyrm[/wow] - może pomóc w rozwiązaniu problemów z hitem. Przypominam, że cap to teraz 17 proc., czyli ok. 432 spell hit rating (1 proc. = 25,4).
exalted: [wow]Sandals of Crimson Fury[/wow]

dla tailorów: [wow]Pattern: Mysterious Bag[/wow]

lub Knights of the Ebon Blade:

honored: [wow]Dark Soldier Cape[/wow] - jak w przypadku paska od smoków, pomoże nam dobić do hit capa.
exalted: [wow]Belt of Dark Mending[/wow]

dla tailorów: [wow]Pattern: Abyssal Bag[/wow]

Są jeszcze oczywiście inne ciekawostki - mounty, non combat pety i super wędka. Ale info o nich znajdziecie sobie z pewnością sami. Lista powyżej ogranicza się do rzeczy praktycznych ;)
Repa grinduje się w WoTLK bardzo przyjemnie. Oprócz daily questów (które raczej nam nie wystarczą) mamy do dyspozycji wszystkie instancje na 80 lvl. Wystarczy założyć tabard wybranej frakcji (dostępny za honored) i reputacja liczy nam się dla niej niezależnie od tego, jaki loch wybierzemy. Do tego mamy jeszcze questy daily dungeon, za które nagrodą są tokeny (cztery do wyboru) dające repa u wybranej frakcji. Jednym słowem, czysta przyjemność :)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vatrass 





Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 97
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2008-11-19, 13:46   
 
jezeli chodzi o latki to tailorzy moga miec takie same (Sanctified Spellthread i Master's Spellthread-linki cos nie dzialaja na to) dla siebie na poziomie 400skila ale spodenki staja sie soulbound co raczej nie przeszkada w niczym, a enchant na glowe to na poczatku z braku hita ja osobiscie bede używal ten na 70lv



_________________
    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2008-11-19, 13:54   
 
Tabardy na honored? A nie friendly czasem?



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-19, 14:11   
 
Może i friendly. Myślę, że wszyscy jesteśmy jeszcze odrobinę zagubieni w nowym świecie :> Rozpiskę, jak wspomniałam, robiłam na szybko. Mam nadzieję, że - mimo tych rażących błędów - komuś się przyda :P

PS. Nie jestem do końca pewna przelicznika spell hit rating na procenty. Informację, że 25,4 = 1 proc., znalazłam TUTAJ, ale na linkach z wowheada wyświetla się inaczej. Trzeba będzie przetestować na żywca.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU