• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-11-20, 01:19
Lestamil
Autor Wiadomość
Lestamil 




Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-05, 21:35   Lestamil
 
Nick:

Lestamil

Serwer:

Nagrand-EU

Level:

70

Klasa/Specjalizacja:

Hunter (obecnie BM 51/8/2 spec bardziej pod BG, raidowałem jako standardowy 41/20/0)

Główne statystki postaci w gearze rajdowym:

Hmm ok. 2300AP 30 crita jako BM, choc to chyba malo istotne pod WotLK

Link do armory:

http://eu.wowarmory.com/c...rand&n=Lestamil

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:

Levelowalem jako surv, raidowałem jako BM, robiłem arene jako MM wiec nie widze problemu, choc przyznaje ze lubie miec kontrole nad swoim buildem, i znać powody ew. zmian.

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych:

T4, poczatki T5 (VR), ZA, gram od BC wiec wszelkie wczesniejsze byly na easy mode (lvl 70).

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś:

brak

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):

Używałem jak dotad tylko venta.

Łącze internetowe (typ, prędkość):

2Mb

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):

1GHz Athlon, Geforce2, 700MB RAM. (Przyznaje ze sprzet dosyc archaiczny, wiec przed wotlkowymi raidami bedzie konieczna zmiana)

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):

Mam 26 lat, gram od półtora roku, z kilkumiesieczna przerwa po ktorej wlasnie wrocilem na WotLK. Gram prawie codziennie choc nie mam jakiegos okreslonego harmonogramu. Generalnie jestem gotowy raidowac ok. 3 dni w tyg.

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:

Moja poprzednia gildia rozpadla sie jakies pół roku temu. Przez krótki czas szukalem dla siebie gildii na nagrandzie ale albo nie spelnialy moich oczekiwan albo mialy hunterow sporo ponad limit. Rozwazalem inny serwer ale w koncu stwierdzilem ze zrobie sobie przerwe i moze wroce na WotLK.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):

Szukam gildii która łaczylaby w miare rozsadny czas grania z powaznym podejsciem do raidów, dobra organizacja, ludzmi którzy to nie tylko lubia ale tez wiedza o co chodzi. Niestety wiekszosc gildii idzie zbyt daleko albo w jednym albo w drugim kierunku (casual/hardcore) i ciezko znalezc cos posrodku, wasza gildia na taka wyglada. Poza tym jest tu pare osób z ktorymi gralem na nagrandzie i maja bardzo dobre zdanie o tej gildii.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-06, 23:55   
 
Witaj. Jak pewnie zauważyłeś, mamy zamkniętą rekrutację we wszystkich klasach dps. To oznacza, że dla huntera nie ma spota rajdowego. Z aplikacji wynika, że zależy Ci raczej na rajdowaniu niż na grze ze znajomymi. A ja niestety nie mogę Ci w tej chwili wiele w tej dziedzinie zaoferować. Jedyna opcja to stutus gracza nierajdującego, który mógłby się w przyszłości zmienić, gdyby zrobiło się miejsce. Ale obiecać Ci niczego konkretnego na razie nie mogę. Jeśli byłbyś zainteresowany szczegółami, daj znać, umówimy się na pogawędkę na vencie.

Pozdro.
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Lestamil 




Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-11-08, 15:36   
 
Dla mnie granie ze znajomymi to w duzej mierze raidowanie z nimi, wiec tu sprzecznosci nie widze. Natomiast nie da sie ukryc ze status gracza nieraidujacego mnie nie interesuje. A co do rekrutacji to aplikacja byla kierowana pod raidy w dodatku, a wasz status rek. to chyba raczej pozostalosc po BC (brak chocby DK). To chyba tyle, zycze powodzenia w WotLK-u.

L.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-11-08, 21:05   
 
Lestamil napisał/a:
Dla mnie granie ze znajomymi to w duzej mierze raidowanie z nimi, wiec tu sprzecznosci nie widze.


Ja też nie. Po prostu z Twojej aplikacji wywnioskowałam, że wolisz rajdować gdzie indziej niż czekać na spota w ich towarzystwie, i, jak widać, mocno się nie pomyliłam :>

Lestamil napisał/a:
A co do rekrutacji to aplikacja byla kierowana pod raidy w dodatku, a wasz status rek. to chyba raczej pozostalosc po BC (brak chocby DK). To chyba tyle, zycze powodzenia w WotLK-u.


Może robimy wrażenie słabo zorientowanych, ale wyobraź sobie, że też już nam się o uszy obiło, że Blizz szykuje jakiś dodatek ;) Rekrutujemy jak najbardziej z myślą o WoTLK, o czym dowiedziałbyś się bez trudu, gdybyś przed złożeniem aplikacji nieco uważniej przeczytał temat wprowadzający w wątku Rekrutacja :> A DK nie szukamy, bo w gildii mamy aż za dużo chętnych do wypróbowania tej klasy, co chyba bardzo nie dziwi ;)

Ja też życzę powodzenia. Może nasze drogi jeszcze kiedyś się skrzyżują.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU