• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-11-04, 12:50
Zbawca - Paladyn
Autor Wiadomość
Zbawca 


Zbawca


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-11, 00:27   Zbawca - Paladyn
 
Nick: Zbawca

Serwer: Bronzebeard(Normal) - EU

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: Paladyn( BS + enchanter)- max.

Główne statystki postaci w sprzecie rajdowym: bez bufow: jako healer: 2349 healing bonus, 266/144 mana Reg, holy crit. 26,26%, 10860mana/8847HP; bez bufow tank: dodge: 26,20%; parry: 17,2%, block: 28,3%, spell damage bonus od 440- 620; 17k HP; bez bufow retri: okolo 170 hit; ap 1870; - tu moge nadmienic, ze powyższe statystyki sa tylko przykładowe ponieważ posiadam do każdej z rol komplety wymienne. przykładowo: trinkety, ringi, bron ect- odpowiednia konfiguracje sprzętu zakladam do konkretnego zadania w danym momencie.
Link do armory: http://eu.wowarmory.com/c...ebeard&n=Zbawca

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii: zawsze tak zakładam

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: wszystkie instancje sprzed TBC, a w TBC wszystko poza dwoma ostatnimi bosami w Sunwell.

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: nie posiadam konkretnych już wwsow

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): pasiam wszystkie, ale ostatnio używałem VT bo wg mnie najlepsze i gildii w których byłem.

Łącze internetowe (typ, prędkość): 4Mb

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath): Intel 2 duo E8200 2,66MHz; Radeo HD 3870 X2 1GB; 4GB; na max 1680x1050(wide) 33-50fps

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?):
Na imie mam Robert i mam 43lata. Moja przygoda z WOW’em zaczela się od 25 kwietnia 2007r. Ile gram, to tylko mogę podac „played” powyżej 351 dni na tej postaci.
Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Pathfinders, The Elders. Z PF odszedłem, bo nie odpowiadal mi klimat w tej gildii – a szczególnie gonitwa za epikami i kto zrobi najlepszy „meter” oraz te przechwalki jaki jestem „naj” lub jaki ty jestes „noob” ect. Po odejściu z PF trafilem do Elders. W tym czasie była to gildia praktycznie nierajdująca Ja zrobiłem sobie przerwe przez wakacje od pve, bo już miałem dosyc robienia Kara, ZA ,SCC, TK i Grula – jednakze w sierpniu gildia przeszla transformacje i ruszyla z kopyta z pve. Zasluga tego stanu było wcielenie wielu nowych graczy, którzy nie zalapali się do Pathfinders. Moja decyzja odejścia z Elders jest podyktowana tym, ze pomimo pomocy w niejednej wyprawie gildii oraz pozniejszym postanowieniu, ze na czas wakacji robie przerwe od PvE, ale nie od WOW(PvP).Zgodnie z danym slowem wrocilem od wrzesnia do PvE, to jednak nie znalazlo się dla mnie już miejsce w grupie rajdujace oraz to, ze pod nieobecność 3 dniowa pod koniec sierpnia dostalem degradacje do najniższej rangi "rekruta" bez podania przyczyny- od nie lubie takiej dziecinady.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Dobrej zabawy przedewszystkim w milym i kulturalnym towarzystwie oraz progresu w pve, jak i dobrych kompanow do PvP – mam full PvP sprzet do wszystkich rol: od lekarza poprzez retri konczac na niszowym „Shockadinie: + 1255 spell damage unbuffed.

PS.
Jeżeli szukacie pewnego gracza, obowiązkowego, kulturalnego oraz znającego swoja postac oraz lubiacego ta gre, to nie zwlekajcie ze swoja decyzja.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich,
Grand Marshal,
Zbawca.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-09-11, 01:11   
 
Naprawdę z żalem musiałam odrzucić tę aplikację. Ale co zrobić? Do rajdu nijak nie da się zaprosić więcej niż 25 osób, a wydłużanie ławki rezerwowych to nie to, o co nam chodzi.

Szczerze życzę powodzenia. Jestem przekonana, że tak przygotowany gracz znajdzie miejsce w dobrej gildii :)

Pozdrawiam.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Zbawca 


Zbawca


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-11, 15:53   odp. Alishya
 
Witam ponownie,
Dziekuje za szybka i konkretna odpowiedz. Alishya musisz dbac od dobro Gildii, a wiec ja rozumiem Twoja decyzje. Pozostalo mi tylko zyczyc milej przygody z WOW i kolejnych waszych killi.
Pozdrawiam wszystkich, a szczegolnie Cie Alishya ;) ,
Grand Marshal Paladin,
Zbawca.
    
 
Zbawca 


Zbawca


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-11, 19:37   sprostowanie
 
zrobilem pomylke w dacie rozpoczecia gry w WOW, gram bez przerwy od 25 kwietnia 2005roku.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU