• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-08-10, 23:00
Mishimareika
Autor Wiadomość
Mishi
[Usunięty]




Wysłany: 2008-07-16, 19:41   Mishimareika
 
Nick: Mishimareika

Serwer: the venture co

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: aktualnie Balance w ktorym chcialbym chodzic na raidy , jezeli nie bedzie takiej mozliwosci jestem rowniez dobrze ubranym resto druidem .

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: Balance 1103 spelldmg selfbuffed okolo 130mp while casting nie wiele brakuje mi do hitcappa [pracuje nad tym] Resto okolo +1800 heala lvluje alchemie na trinket ponad 200mp5 whilecasting .

Link do armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Mishimareika

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii: jasne

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: zaczolem grac po TBC awiec moje doswiadczenie nie jest zbyt bogate aczkolwiek wyczyscilem Karazhan, Zul'Aman, Gruul's Lair , Serpenshrine cavern bez Vashj The Eye bez Kael'a i pierwszego bossa w Mount Hyjal.

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: Ciezko bedzie guildia z ktora zdobylem najwieksze doswiadczenie wyniosla sie z servera usuwajac wszelkie dane ze strony WWW.

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): posiadam wszystkie .

Łącze internetowe (typ, prędkość): 1 mb neostrada [ niemam problemow ]

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):
procesor intel pentium IV 3.4 Ghz karta graficzna Gforce 7800GT 512mb ram 1gb ddr2
od 40-100 zalezy w co patrze xD

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?): Na imie mam Krzysiek mieszkam w Krakowie 21 lipca koncze 18 lat gram od okolo roku na raidowanie moge poswiecic teoretycznie kazdy wieczor .

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:Synergy - brak raidow niemila atmosfera, ABC - brak raidow , Gm po 4h wipow na gruulu wywalil pol guildi potem sie juz tylko sypala guildia wkoncu disband. Allerian - zdobylem z ta guildia najwieksze doswiadczenie niestety z powodu braku dobrze ubranych ludzi na servie postanowili zmienic server na ravenholdt

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
raidow milej atmosfery, dobrej zabawy oraz chceic poznania nowych ludzi.

na koniec :wyjezdzam jutro nie bedzie mnie do konca lipca ale biore ze soba laptopa takze bedzie ze mna kontakt w razie czego .
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-07-17, 02:57   
 
Ta sama prośba o odrobinę cierpliwości ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2008-07-17, 10:31   
 
Mishi napisał/a:
Gm po 4h wipow na gruulu wywalil pol guildi
i to mi sie podoba ;) tak trzymac :mrgreen:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-07-19, 11:42   
 
Mishi, po burzliwej dyskusji doszliśmy do wniosku, że na razie pozostajemy przy modelu małej gildii. Dlatego przyjęcia są możliwe tylko w pojedynczych, starannie przeanalizowanych pod kątem naszych potrzeb, przypadkach. Niewykluczone, że po wakacjach sytuacja się zmieni, ale na razie jesteśmy zmuszeni Ci podziękować.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU