• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2008-09-08, 00:42
imanangel (resto shamy)
Autor Wiadomość
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-08-31, 20:12   imanangel (resto shamy)
 
Nick: imanangel

Serwer: silvermoon

Level: 70

Klasa/Specjalizacja: dranei / resto (mam gear enha tez nadajacy sie do bt/mh)

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: ciezko mi odpowiedziec na to pytanie bo urzywam wielu ittemow na zmiane w zaleznosci od tego jaka jest walka ale mniejwiecej to 8k hp 10k+ mana 2100+ healing 186+ mp5 hast 300 ( ale tez staty moga sie zmienic w zaleznosci co urzywam tracac hast moge uzyskac powyzej 230 mp5 itd)

Link do armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Silvermoon&n=Imanangel

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii:niewidze zadnych problemow w tym jak pisalem mam dosc dobry enha gear elemental tez bym pewnie cos znalazl

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: gram od x lat wiec mam doswiadczenie prawie w wszyskich instancjach co neioznacza ze na wszyskich bossach naxx bylem tylko na 3 pierwszych w tbc wszycko ( niebralem udzialu w zabiciu kaela ale kilkakrotnie bylem na raidach w ktorych bilismy go wszyskie fazy)

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: hmmm zabrzmi moze noobowsko ale neiwiem co to jest wwss a moze wiem ale w tej chwili nic mi niemowi ten skrot ( i pewnie nie mam takiego linku :) )

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype):wszyskie

Łącze internetowe (typ, prędkość):dsl 8mbp

Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath): dosc stary ale rozwazam zakup nowego w najblizszym czasie ) pIV 3.2 gf 7800gt 2gb 40 sh

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?): Mam 29 lat gram w wowa prawie od poczatku codzienie ale chcialbym to troszke ograniczyc (mam rodzine sliczna 3 letnia coreczke ktora bez watpienia zasluguje na wiecej mojej uwagi ) problem wystepuje ze czasem musze ja usypiac i wtedy jestem dostepny od 20:30 ale mysle ze znajac kalendarz rajdowania jestem w stanie to dobrze organizowac aby niekolidowalo mi to z rajdowaniem ( w ostatniej guildi rajdowalismy 4 razy w tygodniu mialem obecnosc 85%)

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:auxilium ( super guildia w ktorej bylem CL ) niestety rozpadla sie podczas przymusowej nieobecnosci zalozyciela gildi teraz jestem w DS ale to tylko dlatego ze ktos jakos podczas rozpadu zalatwil nam wchloniecie nas przez DS ktore niestety okazalo sie beznadziejna gildia

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?): Milej atmosfery ludzi ktorzy staraja sie niemarnowac czasu innych i przedewszyskim mam nadzieje ze ludzie w guildi traktuja wowa jako gre a nie RL


za ortografie z gory przepraszam ale od kad siegam pamiecia mam z tym powazne problemy :(
    
 
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-08-31, 20:38   
 
z tego wszyskiego nienapisalem bt 6/9 mh 4/5 to moj exp w dodatku
    
 
 
nonenalim






Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 229
Wysłany: 2008-08-31, 23:25   
 
Niestety, musisz sie uzbroic w cierpliwosc. nasza Pani i Wladczyni jest na krańcu świata tzn na urlopie. Wszelkie decyzje w sprawie rekrutacji musza poczekac do jej powrotu.



_________________
main: Evenixa
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-09-01, 19:51   
 
ok nie ma sprawy
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-09-06, 02:07   
 
Witaj. Będę wdzięczna, jeśli odezwiesz się do mnie w grze lub na gg (namiary na forum). Chcę zamienić z Tobą dwa słowa o sprawie, o której nie wspomniałeś w aplikacji, a poruszyłeś w rozmowie z Nalimem. Umówimy się przy okazji na pogawędkę na vencie.

Pozdrawiam :)

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-09-06, 19:28   
 
Na gg rozmawiało nam się znacznie przyjemniej niż w innym wątku tego forum ;) Mimo to nasze drogi w Świecie Warcrafta na razie się nie zejdą, bo Imma chciałby do nas przyjść z kolegą, który gra feralem i holy palkiem. Niestety dla żadnej z tych klas chwilowo nie mamy spota. Może kiedyś...



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU