• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Enhancement shaman i jego zastosowanie
Autor Wiadomość
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-09-03, 21:10   
 
dandel napisał/a:
ale oczywiscie kazdy powinien grac tak aby granie swoja postacia sprawialo mu przyjemnosc :)


I bym nie nosił tego trinketu!



_________________
tup tup :<
    
 
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-09-03, 21:36   
 
Ranghar napisał/a:
Niestety czesciowo sie zgadzam z Kelem. Brak ortografii jeszcze moge przebolec, bo w koncu mozna miec z tym problemy, ale gdzie sa kropki i duze litery? To juz podchodzi pod kategorie "nie chce mi sie".


durze litery i kropki hmmm starte czasy Irc i pewnie do dzis niewolno urzywac tego bo zaraz cie wywalaja do tego poprostu lubie tak pisac chyba z przyzwyczajenia no i szybciej i tak jakos na luzi napewno niedlatego ze chce kogos urazic
    
 
 
Wariatus 



wariat inside


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 238
Skąd: Sieraków/Poznań
Wysłany: 2008-09-04, 08:26   
 
Cytat:
durze litery i kropki hmmm starte czasy Irc i pewnie do dzis niewolno urzywac tego bo zaraz cie wywalaja do tego poprostu lubie tak pisac chyba z przyzwyczajenia no i szybciej i tak jakos na luzi napewno niedlatego ze chce kogos urazic


Używanie dużych liter i znaków ma raczej zapobiec zlewaniu się tekstu w jakąś papke. Co do błędów hmm pewnie jakoś przebolejemy pomimo, że na widok nie których mózg boli :roll:



_________________
W piekle diabeł jest postacią pozytywną.
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-04, 09:01   
 
no tak, przyzwyczajmy sie tez ze Marcin za kazdym razem bedzie rzucal jakies uwagi na ten temat ;)
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-09-05, 08:34   
 
Pisanie postów typu "strumień świadomości z balistycznym podejściem do ortografii i interpunkcji" świadczy wyłącznie o braku szacunku dla odbiorcy. Jeżeli autorowi szkoda czasu na sprawdzenie, czy jego post jest czytelny, to tym bardziej mi powinno być szkoda czasu na czytanie, nieprawdaż?

Kurcze taką piękną dramę tu macie, a ja na urlopie :(
    
 
Undet



Pijak i Zlodziej


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 473
Wysłany: 2008-09-05, 09:07   
 
Do Kfinty:

czasami piszac cokolwiek zapominany o odstepach, interpunkcji i malych i duzych literach. osobiscie uwazam ze wazna jest wiadomosc jaka piszacy chce nam przekazac. Czasami widzac co piszecie az dziw bierze jacy to wszyscy sa fajni, perfekcyjni bez slabych punktow. ehh dajcie sobie na luz i przestancie sie czepiac ;). wszystkim nam to wyjdzie na zdrowie :).

pozdrawiam serdecznie M.



_________________
Kwintesencja Szadoł Pryszczowania
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2008-09-05, 09:09   
 
hehe Kwinto, musisz w jakies PDA lub inne badziewie zainwestowac :)

szamanem dopiero ucze sie grac w instach 5man, wiec wszystkiego nie wiem , ale nie zapominajmy ze oprocz shockow i ss jest cos takiego jak "bialy dmg" na dosc przyzwoitym poziomie. Twierdzenie ze przez iles sekund szaman nie ma co robic jest wg mnie bledne.
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2008-09-05, 11:34   
 
Zapominasz Nightblood, że biały dmg zadawany jest automatycznie, więc faktycznie nie ma co robić. Nie pamiętam, czy na EJ czy gdzie indziej, wyczytałem że totem twisting jest raczej normą wśród dobrych szamków. jeśli chodzi o manę, to podejrzewam, że jak większość pozostałych mana userów - trzeba przytulać mana potki.
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-05, 12:02   
 
Tak mysle, ze duzo zalezy of tego czy na bossie jest JoW, czy nie. Jesli jest, szamek nie powinien miec klopotow z mana nawet krecac totemy. Jesli nie, to zostaja potki, no chyba ze ktos woli wcinac Haste Potion, ale to juz wersja dla prawdziwych perfekcjonistow.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-09-05, 14:10   
 
Ranghar napisał/a:
dla prawdziwych perfekcjonistow


Bogatych perfekcjonistów ;p



_________________
tup tup :<
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-09-05, 15:24   
 
Night, mi się właśnie udało odpalić potajemnie link PocketPC-Bluetooth-komórka-GPRS i sobie tak stukam z klawiaturki ekranowej na tym PDA. Jak się moja małżonka dowie, że na urlopie nie wytrzymałem, to jednak będzie już mniej fajnie ;)
    
 
Kergoth 



Taki sobie Brodacz ;)


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 154
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-09-05, 16:26   
 
Chciałbym niefortunnie zauważyć, że Twoja żona czasem wpada na to forum i czyta, co tu jest zamieszczone :) Czyli żeś zostawił dowoda :P
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-05, 16:45   
 
Jezeli to przeczyta i ochrzani meza, to w ten sposob sie ujawni, ze sama tu zajrzala :). A po urlopie, kogo to bedzie interesowalo...



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-09-05, 16:59   
 
Patelnie!



_________________
tup tup :<
    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2008-09-05, 17:12   
 
Ranghar napisał/a:
Tak mysle, ze duzo zalezy of tego czy na bossie jest JoW, czy nie. Jesli jest, szamek nie powinien miec klopotow z mana nawet krecac totemy. Jesli nie, to zostaja potki, no chyba ze ktos woli wcinac Haste Potion, ale to juz wersja dla prawdziwych perfekcjonistow.

Nah. Jest mana/JoW = haste potki. Nie ma many/JoW = mana potki. Czy jakoś tak.

Undecik: nieczytelna wiadomość nie jest żadną wiadomością. Bo jest nieczytelna :>.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU