• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Enhancement shaman i jego zastosowanie
Autor Wiadomość
Undet



Pijak i Zlodziej


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 473
Wysłany: 2008-09-03, 15:41   
 
mnie to nie rusza. Zawsze mozesz sobie przekopiowac to co ktos napisal z bledami do worda zaznaczyc poprawianie bledow i wtedy czytac wiadomosci.



_________________
Kwintesencja Szadoł Pryszczowania
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-03, 15:52   
 
dandel napisał/a:

a apropo Totem Twisting osobiscie uwarzam to za glupote poniewarz :
1) odpiera cala przyjemnosc dpsowania enha shamy
2) wzrasta dps gropy troche ale dps enha shamana spada dosc sporo co w konsekwencji jest nieoplacalne
ale jak to bywa ktos kto to wymyslil napewno ma na to wzor zeby to udowodnic wiec nie mam zamiaru sie sprzeczac wiec pewnie w "imba" guildiach trzeba to robic :P


Z tym to akurat sie nie zgadzam. Krecenie totemami urozmaica gre szamanem. Wiele walk jest dla szamka po prostu nudnych. Stac, walic SS co 10s i shock co 6, co w tym ciekawego? Jezeli mozna wypelnic puste przebiegi jakimis czynnosciami, to dlaczego nie?
Jakim cudem dps szamka ma spadac podczas krecenia? Chyba jedynie wtedy, gdy szamek bedzie OOM przed koncem walki. W innym przypadku krecenie z niczym nie koliduje.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Undet



Pijak i Zlodziej


Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 473
Wysłany: 2008-09-03, 15:57   
 
a stormstrike`i i shocki? jak by nie patrzec zabieraja GCD... chyba ze da sie wszytko tak wycwiczyc co by bylo na styk.



_________________
Kwintesencja Szadoł Pryszczowania
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-09-03, 16:12   
 
Da się.... ale z maną rzeczywiście może być problem, nie wiem dokładnie ile enha many zżera



_________________
tup tup :<
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-03, 17:00   
 
Undet napisał/a:
a stormstrike`i i shocki? jak by nie patrzec zabieraja GCD... chyba ze da sie wszytko tak wycwiczyc co by bylo na styk.

Przez 10 s wykonujesz 1SS i niecale 2 shocki. Daje to 4.5 s GCD. Zostaje 5.5 s na robienie innych rzeczy. Postawienie 2 totemow zajmuje 2 s. Trzeba to robic co mniej niz 9 s. Calkiej wykonalne moim zdaniem.

PS: Fakt, krecenie totemami nie pozwala na optymalne shockowanie (czasami trzeba poczekac na koniec GCD totemow), ale wydaje mi sie, ze i tak bedzie zysk dla szamana, bo w zamian bedzie pod wplywem GoA.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-03, 17:09   
 
Kel, to nie o to chodzi... czy na prawde ciezko zrozumiec, ze niektorzy maja problemy z ortografia, niezaleznie czy tego chca czy nie??

Tego sie nie da pozbyc za pomoca polkniecia pigulki.
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-03, 17:19   
 
Niestety czesciowo sie zgadzam z Kelem. Brak ortografii jeszcze moge przebolec, bo w koncu mozna miec z tym problemy, ale gdzie sa kropki i duze litery? To juz podchodzi pod kategorie "nie chce mi sie".



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Nadhira 





Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 622
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-03, 17:29   
 
nie macie wiekszych problemow w zyciu??
    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2008-09-03, 17:37   
 
Undet napisał/a:
mnie to nie rusza. Zawsze mozesz sobie przekopiowac to co ktos napisal z bledami do worda zaznaczyc poprawianie bledow i wtedy czytac wiadomosci.

To zadanie należy do autora takiego tekstu, nikogo innego. Jak się wie, że się popełnia błedy, to przez szacunek można wrzucić tekst do edytora. Albo zacząć używać FF.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2008-09-03, 18:48   
 
Nadhira napisał/a:
nie macie wiekszych problemow w zyciu??


|\|1 m0MyyYYy LóLLlQ



_________________
tup tup :<
    
 
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-09-03, 18:49   
 
bardzo przepraszam za ortografie ale mialem nadzieje ze niemusze pisac wszedzie tego ze mam z tym problemy napisalem juz w moim podaniu do guildi niestety wstydze sie ale gdybym chcial pisac poprawnie pewnie bymi sie odechcialo tego robic po 2 zdaniach juz jakos tak mam od kad siegam pamiecia :(

a tak zeby to co napisalem niebylo ze wymyslilem to tu jest link http://forums.wow-europe....268087594&sid=1
    
 
 
Semthril 



Knight of the Ebon Blade


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 277
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-03, 19:43   
 
zacznij uzywac firefoxa :) ma wbudowany slownik (dziala jak microsoft word)
po za tym jest lepszy od IE :P



_________________
Once a powerfull mage,
raised again to continue in Lich King's command.
Now fearless Knight,
with vengeance fighting along with other heroes
in order to purify all remaining evil from Azeroth
and get his own revenge on Arthas, The Betrayer
    
 
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-09-03, 19:54   
 
kurde urzywam go ale chyba niebardzo mi to wychodzi :) bo prawie wszysko mi podkresla :) chyba ze z moim polskim pisanym jest az tak zle :( ale dzieki za rade jeszcze sprawdze jaki mam slownik wgrany bo mozliwe ze angielski
    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-09-03, 20:25   
 
Pewnie masz zle uistawiony jezyk i ci sprawdza angielskie slowa.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-09-03, 20:38   
 
ok Ranghar szaman staci swoj dps na 100% jest to spowodowane zurzyciem many jesli robisz podmiane totemow niestety ale trzeba zrezygnowac z uzywania shockow (albo je uzywac ale bardzo uwaznie ) i tu masz strate jego dpsu ale jak zwykle ktos obliczyl ze mimo tej straty grupa zyskuje wiecej niz shaman traci "Testing done by Disquette showed that a group of 3 rogues and a warrior gained 211 DPS while he lost 83 DPS while twisting"
(full link do tego to http://elitistjerks.com/f...n_enhancement/)
wiec jak widzimy pomimo straty 83 dps shamana grupa zyskuje 128 dps (ale jak widzimy grupa jest idealnie ustawiona pod enha shamy)
wiec masz racje ze jest to oplacalen ale ja mam racje ze tracisz dps :) no niestety w tym przypadku musze przyznac Ci racje jako ze w rajdach grupowy dps > 1 shaman dps

ale mimo wszysko uwazam ze podmienianie totemow jest oplacalene tylko w idealnych warunkach (a takich nigdy nie ma w rajdzie )przy idealnym wyczuciu czasu z strony shamana

przynajmniej mi odbiera to przyjemnosc z gry (kilkakrotnie robilem podmiane totemow w ZA mis run ale to bylo na poczatku kiedy nawet 10 dps liczylo sie dla nas bo nasz gear byl bardzo slaby pozniej gdy juz moglem pozwolic sobie na zaniechanie tego dopiero zobaczylem jaka przyjemna moze byc gra enha shamy)

ale oczywiscie kazdy powinien grac tak aby granie swoja postacia sprawialo mu przyjemnosc :)

ponownie za ortografie przepraszam i za to ze tu troszke mieszam
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU