• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Demelain
2007-11-16, 10:53
Dylematy poczatkujacego warka
Autor Wiadomość
Panzerchwali 



Pijany Pancernik


Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 38
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-12, 19:49   Dylematy poczatkujacego warka
 
Gram sobie warkiem i mam kilka pytan.
Panzer bedzie oczywiscie ustawiony pod zadawanie jak najwiekszego dmg. Zadnych protect buildow i tym podobnych pierdol. Nastawiam sie na levelowanie przy uzyciu broni 2h, bo tak sobie wymyslilem. Wiem, ze dual jest bardziej efektywny ale mi to jakos nie pasuje. Mam problem z buildem. Na razie 5 pkt wsadzilem w podniesienie szansy na crita. Dalej nie mam koncepcji. Czy lepiej od poczatku rozwijac arms, a potem dopakowac fury, czy odwrotnie? Podajcie swoje buildy do levelowania z opisem na czym sie najlepiej najpierw skupic, a co rozwijac w pozniejszej kolejnosci.

Jeszcze male pytanie dotyczace broni. Czy to jest tak jak w przypadku huntow, czyli im wolniejsza tym lepsza? Mam dwa miecze o takim samym dps jdnak jeden ma wieksze widelki dmg, a drugi jest szybszy (obydwa 2h) i nie wiem, ktory wybrac.

To na razie tyle, z gory dzieki za wskazowki.



_________________
    
 
Anathae 


m1sza


Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 10
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-08-12, 20:12   
 
Ja Chwali Ci nie pomoge, ale musze przyznac, ze warek to dziwna klasa ;). Odpalilem dzis na PTR warriora i nie wiedzialem zupelnie jakie skille brac, tyle tego bylo... heh.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-08-15, 11:41   
 
Ja też worka nie rozumiem, ale dobrnęłam na razie moją Ahayą do 30 levelu jako "full fury" ;) i gra mi się całkiem dobrze (choć panuje chyba opinia, że leveluje się lepiej jako arms). Zdecydowałam się na dual wielda. Noszę w miarę wolną (okolice 2,5 sek) i mocną broń w main handzie (żeby mieć większy strzał z umiejętności specjalnych typu heroic strike) i szybką w off handzie do generowani rage'a. Nie wiem, czy to dobrze, ale mnie na razie pasuje :) Imo, levelowanie to dobry czas, żeby sobie popróbować różnych rozwiązań, jeśli komuś nie chce się za dużo czytać ;)

Pozdrawiam.
A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2007-08-15, 12:38   
 
ja sie zastanawiam czy prawda jest ze bron w main handzie musi byc szybka, w koncu tylko skille z arms (rzadko uzywane w fury) korzystaja z obrazen broni, a co do heroic strika to im szybsza jest glowna bron tym szybciej sie zadaja heroici, a heroic dodaje obrazenia do obrazen broni

a co do buildu to w arms dawaj w to co ulepsza twoja walke pve czyli np parry, deep wounds impale, improved overpower sweeping strikes, specjalizacja w broni zaleznie od tego jakiej uzywasz w mortal strike tez mozna zainwestowac a zostaw w spokoju te talenty ktore sa do pvp takie jak second wind. w fury prawie wszystko jest dobre poza kilkoma naprawde bezuzytecznymi talentami np booming voice. zwiekszony krytyk musi byc na pewno bardzo dobry jest tez unbridled wrath chociaz to bardziej do DW ulepszone okrzyki sa tez dobre na pve mozesz ewentualnie dac w ulepszony cleave zaleznie czy go uzywasz czy nie. nigdy nie probowalem dawac w protection ale jak chcesz mozesz sprawdzic



_________________
tup tup :<
    
 
 
Dzidzia 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 207
Wysłany: 2009-03-30, 13:47   
 
Heroic/trasze:
535 Defence
177 Hit Rating (5.4%)
22 Expertise Skill (5.5%)

Bossowie:
540 Defence
Expertise i Hit:
tankingtips.com napisał/a:
Blah, Blah! What are the caps!?

Dodge caps

123 Expertise Rating (15 skill)
+ 3/3 Vitality + 5 Skill Racial (Orc/Dwarf) = 3.75% + 1.5% + 1.25%

140 Expertise Rating (17 skill)
+ 3/3 Vitality + 3 Skill Racial (Human) = 4.25% + 1.5% + 0.75%

164 Expertise Rating (20 skill)
+ 3/3 Vitality = 5% + 1.5%

214 Expertise Rating (26 skill)
= 6.5%

Parry caps

435 Expertise Rating (53 skill)
+ 3/3 Vitality + 5 Skill Racial (Orc/Dwarf) = 13.25% + 1.5% + 1.25%

451 Expertise Rating (55 skill)
+ 3/3 Vitality + 3 Skill Racial (Human) = 13.75% + 1.5% + 0.75%

476 Expertise Rating (58 skill)
+ 3/3 Vitality = 14.5% + 1.5%

525 Expertise Rating (64 skill)
= 16%

Hit Caps

230 Hit Rating
+ 1% Racial (Draenei) = 7% + 1%

263 Hit Rating
= 8%


I po raz kolejny (przyszłych i obecnych) prot warków odsyłam do tego bloga. Prosto napisany i sporo ciekawych porad tam jest.

Tu jest dobre miejsce. Dzięki Vegu.



_________________
35 - 5 to go!
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2009-03-30, 17:00   
 
Nekromancja jest zua. Źle zrobiłeś pisząc w tym wątku bo wszyscy sobie przypomną jakie herezje tu napisałem -.-



_________________
tup tup :<
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-30, 17:41   
 
Strasia napisał/a:
wszyscy sobie przypomną jakie herezje tu napisałem -.-


Treść jak treść, ale forma... żal.
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2009-03-30, 17:56   
 
Gdyby nie to, że sam o tym przypominałeś nigdy bym twojego posta nie przeczytał, Strasiu teraz widzę jaki apgrejd przez ten czas przeszedłeś, jeszcze z dwa lata i będą z ciebie ludzie:P



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-30, 20:34   
 
W 3.1 najlepsze do levelowania warka będą prawie na pewno arms. Co przebije combo charge+rend+slam crit+overpower 70% crit zrobione na jednym wdechu przy pomocy siekierki BoA?



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-30, 21:10   
 
zależy. masz na to macro?
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-03-30, 21:16   
 
Ranghar napisał/a:
W 3.1 najlepsze do levelowania warka będą prawie na pewno arms. Co przebije combo charge+rend+slam crit+overpower 70% crit zrobione na jednym wdechu przy pomocy siekierki BoA?

Charge/incercept w def stancji, Shield Slam, Revenge, HS+Devastate i kolejny Shield Slam z proca :>. Na dodatek mobka nawet nie poczujesz, bo mobek bedzie zestunowany przez co najmniej pół walki :>.
Dodatkową zaletą będzie to, że nie będziesz się pitolił z biciem jednego mobka na raz. 2-3 minimum na klatę i po problemie :>.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-30, 21:33   
 
Moje doświadczenie levelovania warka to jak na razie 52 lvl. W swoim czasie wypróbuję prot, lecz śmiem wątpić, czy w zielonym sprzecie cokolwiek jest w stanie pobić 2 prawie gwarantowane crity z siekiery 3.8i silny dot w ciągu paru sekund. Mowa tu o nowych ficzerach arms w 3.1.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-30, 21:34   
 
jakie zalety ma najsilniejszy nawet dot w ciągu paru sekund walki, jeśli pierwszy tick jest po 2 lub 3 sekundach po aplikacji?
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-30, 22:09   
 
Deep wounds bije za prawie 50% obrażeń broni w 6s i w powyższym schemacie będzie nałożony z duzym prawdopodobienstwem dwukrotnie.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-03-30, 22:53   
 
Ranghar napisał/a:
Moje doświadczenie levelovania warka to jak na razie 52 lvl. W swoim czasie wypróbuję prot, lecz śmiem wątpić, czy w zielonym sprzecie cokolwiek jest w stanie pobić 2 prawie gwarantowane crity z siekiery 3.8i silny dot w ciągu paru sekund. Mowa tu o nowych ficzerach arms w 3.1.

A jak myślisz, prot warek nie ma Deep Wounds? :> Ależ oczywiście że ma, dążąc do buildu 15/5/51 :>.
Mówimy oczywiście o noszeniu sprzętu dpsowego +tarcza w offhandzie :> .



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU