• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Build dla rajdujących (post 2.3.2)
Autor Wiadomość
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-02-23, 23:30   
 
Jaki dps cykl na bosie uzywasz w tym bildzie - z fire blastem?
    
 
Semthril 



Knight of the Ebon Blade


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 277
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-24, 14:09   
 
Nie, standardowo stackuje scroche potem fireballe i znowu scroch gdy schodzi. Jednak gdy mozesz sobie pozwolic na uber nuke to fireblast pomaga, chociaz jesli akurat masz IV to gloobal cooldown przeszkadza z taka rotacja. (to zmieni sie w 2.4) IV generalnie uzywa sie do spamu fireballa. Szczegolnie teraz, gdy jeszcze nie ma 2.4 bo stackuje sie z heroismem i innymi takimi. Z samym heroism + IV ma sie 1.9 sec fireballa bez zadnego haste gearu na sobie.

Bylem ze starymi znajomymi pomoc im w Gruulu, bo akurat mam chorobowe i siedze w domu:) A ze oni nie maja zbyt dobrego dpsu (sam robilem ponad 12% damage grupy rajdowej, drugi mag tez, co oznacza 2 dps robiace 24% grupy = realy bad). Wiec troche powipowalismy (czyt. mialem duzo czasu i sposobnosci na testy :D).

Moja najlepsza proba jesli chodzi o DPS na gruulu byla z molten armor (czyli bez mana regen mage) i problem z mana nie bylo jesli dobrze pilnowalem sie z gemami, evocation w odpowiednim momencie i potionami w razie potrzeby (chociaz tych nie zuzylem az tak duzo - ze standardowym buildem clearcasting zdazalo mi sie na gruulu wiecej). W efekcie mialem ponad 1k overall dps, czyli de facto wiekszy:)



_________________
Once a powerfull mage,
raised again to continue in Lich King's command.
Now fearless Knight,
with vengeance fighting along with other heroes
in order to purify all remaining evil from Azeroth
and get his own revenge on Arthas, The Betrayer
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU