• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
PvP lock :D
Autor Wiadomość
Konradpl 



WoWPlayer


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-04, 22:21   PvP lock :D
 
Siemka :D zwykle używam buildu na PVP z improved Fel Armour czyli :

http://www.wow-europe.com...0510430250#none

Ale bardzo często sie zdarza że potrzebny mi jest szybki dmg czyli typu healerowi zostaje klilka % i castuje heal wtedy z nieba by mi spadł shadowburn ale z drugiej strony Szybkoprzy długich walkach kończy mi sie mana i muszę Life tapować :/ ale build PvP z shadowburnem wymyśliłem taki

http://www.wow-europe.com...0510430250#none
Co o nim sądzicie?



_________________
    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2007-12-04, 22:53   
 
Do PVP to przede wszystkim SL/SL build nadal chyba, nie?



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2007-12-04, 23:33   
 
SL/SL (wieksza przezywalnosc) albo 43/7/11 (mocniejsze doty) - zarowno jednym i drugim dosc dobrze sie gra na BG - jesli masz dosc duzo Spell Dmg. Ja preferuje deep affi ze wzgledu na to ze wiecej jest instant dotow oraz HoT. Z pieskiem zawsze masz Spell Locka co daje Ci kilka sekund na zalatwienie healera Shadow Boltem.
Na arenach gram takim: http://www.wow-europe.com...512210513031000
niezle z tym buildem sie gra jak masz jeszcze frost maga u boku.

Co do Twojego buildu, ciezko powiedziec...DS? ...chcesz biegac bez peta? Jest w tym buildzie duzo rzeczy, ktore nie za bardzo do siebie graja.
    
 
Konradpl 



WoWPlayer


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-05, 11:17   
 
Veg to zależy od playera co woli :D Dla mnie SL to kupa i nie zmienie swojego zdania bo po prostu źle mi się gra z SL :D BNiechce Ciebie obrazac Night ale twoj PvP to destro czy co? Hybryda? Dla mnie odpada za dużo stat i prawie zero zysków soul leech brak ember brak shadowflame brak :P



_________________
    
 
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-05, 11:35   
 
Brak przecinków też.
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2007-12-05, 12:18   
 
I soulshardów.
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2007-12-05, 14:30   
 
Rozumiem ze nie pasuje Ci ten build pod areny? Nie chce sie tutaj dyskutowac czy to hybryda czy cos innego, ale dopoki z takim buildem wygrywamy (uzyje czasu przeszlego, bo Amadeusza od miesiaca gdzies wcielo), to dla mnie jest ok, nawet jak chcesz mnie obrazac :P. Na pewno 2 - 3 instant shadow bolty (Nightfall+Backlash), co na arenowe rozgrywki jest bardzo duzo + Siphon Life, ktory tickuje non-stop niz zalezny od szczescia Soul Leech (a przede wszystkim od tego czy uda Ci sie cos wycastowac). Mozesz sie upierac przy Ember i ale ja wole miec szanse na immune na shadow i fire z Nether Protection. Conflagrate wstawilem, bo czasami mam farta wycastowac Immolate. Dodatkowo jak zdrowo oberwe na samym poczatku mam mozliwosc troche podrainowac lifem z 75% resistem. Dla mnie to sa zyski.

Poza tym na koncu licza sie umiejetnosci gracza, latency a mniej build...ale to wszyscy wiemy.

Na Battlegroundach 43/7/11 wrocil do moich lask i w miare dobrze sie gra.
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2007-12-05, 14:44   
 
a propos PvP locka - fajny tip: iść do noob zone i wszystkim otagowanym mobom, z którymi walczą lowbiesy zakładać Curse of Recklessness.

Ta i inne porady jak ubarwić sobie życie w WoW w linku, który podałem w shoutcascie i tu powtórzę: http://www.wowinsider.com...how-to-be-evil/

Naprawdę, wow z powrotem zaczyna mi się podobać :) Chyba rollnę locka.
    
 
Sowa 



Nerf Me plz !!111


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 177
Wysłany: 2007-12-07, 04:34   
 
Zawodowy PvP to TYLKO SL/SL i zaden inny build nie wchodzi w rachube . Wystarczy poczyta kazde forum lockowe , popytac ludzi ktorzy specjalizuja sie wasciwie tylko w PvP . Na PvP takie staty jak +dmg nic nie znaczá bo i po co ci imba dps gdy bedziesz dead ?. Tu nie chodzi o to czy SL/SL ci sie podoba czy nie , po prostu nie ma lepszego pod PvP i Vege ma cakowitá racje. Liczy sie survival , stamina i resilience a dopiero potem +dmg. Build taki daje ci szanse z kilerami locków czyli rogasiami i feral warkami .Gram na takim buildzie od wielu tygodni utrzymujac sie na 69 lvl , majac w plecaku juz sporo epixów za honor (Gladiator set).

Dodam iz SL/SL odpada calkowicie w PvE
    
 
 
Konradpl 



WoWPlayer


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-07, 16:00   
 
Ale sowa CO ty gadasz czasami za głupoty poco mi SL jak mam druta albo healera w party? Mi jakoś nie przeszkadzał build affli w zdobyciu 1800 i dalej gdyby mi konta nie zablokowali Ok rozumiem SL mniejszy DMG ale w ogóle przeżywalność locka jest bliska zeru ... A build demo odbiera mu jedynąz niewielu możliwość obrony jaką jest instant FEAR oglądałeś czsami filmiki afflilocków z 2200++? Affli affli affli.



_________________
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2007-12-07, 16:10   
 
http://www.wowinsider.com...beat-a-warlock/

EDIT:
Ooops, to jest wątek "Jak wygrać lockiem" a nie "jak wygrać z lockiem" :)
    
 
Sowa 



Nerf Me plz !!111


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 177
Wysłany: 2007-12-07, 19:06   
 
Konradpl napisał/a:
Ale sowa CO ty gadasz czasami za głupoty poco mi SL jak mam druta albo healera w party? Mi jakoś nie przeszkadzał build affli w zdobyciu 1800 i dalej gdyby mi konta nie zablokowali Ok rozumiem SL mniejszy DMG ale w ogóle przeżywalność locka jest bliska zeru ... A build demo odbiera mu jedynąz niewielu możliwość obrony jaką jest instant FEAR oglądałeś czsami filmiki afflilocków z 2200++? Affli affli affli.



Sladami Kwinta Konrad nie musisz isc , bo i tobie nic zlego nie zrobilem , krytyke cenie ale tylko zdrową opierającą sie tylko na krytyce faktów a nie osoby... 1800 rating to raczej dzis zaden wielki powod do dumy , kazdy dobry team osiaga tyle .
Przeceniasz wartosc instant fearu , kazdy zawodowy PvPowiec ma przynajmniej 2 sposoby na sciagniecie z siebie tego dosc slabego CC . Myslenie w stylu mam healera wiec nie potrzebny jest mi survival tez jest dosc dziwne .... No i SL/SL to nie build demo tylko hybrydowy ... wystarczy spojrzeć w talenty. Powodzonka na arenach
    
 
 
Konradpl 



WoWPlayer


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-08, 14:45   
 
No ale sugerujesz 40/21/0 ? Sowa cenie sobie konstruktywną dyskusje nie rezygnuj zbyt szybko !!



_________________
    
 
 
Sowa 



Nerf Me plz !!111


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 177
Wysłany: 2007-12-09, 01:17   
 
Przede wszystkim nie ma buildu uniwersalnego który sprawdziby b. dobrze sie zarówno w PvP jak i PvE i od tego trzeba zaczac. Co niektórzy próbuja biorac build oparty na affi / demonology , rezygnujac cakowicie z destr. W demonology wtedy inwestuje sie 16-17 pkt inwestujac w stamine i Fel Armor . Reszta to affi. To najlepsze rozwiazanie dla affi locka PvP , ja z doswiadczenia wiem castowanie boltów w PvP = dead. JUz prawie wszystkie klasy maja interupt bajery ... wiec inwestycja w shadowbolty na PvP nie ma sensu.

Jak wyglada walka w instach ? Doty + Drain Life + oczekiwanie na Shadow Trance. To wbrew pozorom wcale nie glupie rozwiazanie. Ostateczny dps jest oczywiscie gorszy od locka affi ktory posiada 11+ pkt w destro. Ale trzeba dodac iz walka lockiem w instach opierajaca sie na dotach + SB jest b. manozerna ... Dlatego coraz wiecej lockow ktorzy lubia zahaczyc takze o areny/BG zmienia talenty na deep affi / demo.

Tematem jest lock PvP a ja juz raczej powiedzialem to co chcialem i nie wiem do jakiej kontruktywnej dyskusji chcesz mnie namowic sam nie podajac zadnych kontruktywnych argumentow ... Dyskusja jest tylko wtedy kontruktywna gdy 2 strony maja kontruktywne argumenty.

Mówie o buildzie opartym na SL/SL a ty sie pytasz czy sugeruje 40/21/0 ... Spójrz na drzewko taletów . Czy aby to na pewno SL/SL ? Na pewno wiesz o czym tu mówimy ?

Oto typowy build PvP oparty na SL/SL . POzostale 2 pkt mozesz wlozyc w co chcesz , poprawic doty czy life tap lub mniej / wiecej pkt w suppression

Bawiac sie w zawodowy PvP musisz zrozumiec co jest najwazniejsze czyli : stamina , resilience i build oparty na survival. SL/SL jak nabardziej moze ci sie nie podobac, jest po prostu dla wiekszosci malo efektowny ale za to EFEKTYWNY i lepszego rozwiazania ktore spelnia wszystkie te warunki po prostu nie znajdziesz.


PS O destro nawet nie wspominam bo to dzis najgorsze rozwiazanie pod PvP
PS 2 . Oddaje paleczke oczekujac na kontruktywne argumenty
    
 
 
Konradpl 



WoWPlayer


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-12-10, 02:06   
 
Sprawdzam SL/SL :D Wyniki wkrótce :P tylko musze pozamieniac gemt na 12 stai 8 ressi



_________________
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU