• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2007-11-11, 11:06
Tank+Szaman
Autor Wiadomość
Alyone




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-08, 11:22   Tank+Szaman
 
Nick: Waerua (main) Alyone (alt)

Klasa: Warrior (main) Szaman (alt)

Level: obydwaj na 70

Serwer: Moonglade

Attunement do Karazhanu (etap): warrior ma ukończone Karazhan (tylekroć, że jak pomyślę o Kara to mnie skręca), szaman nie ma klucza (od tygodnia level 70)

Klucze do heroików (które?): warrior wszystkie, szaman żadnego

Doświadczenia z instancji 25 ppl (których?): warriorem Gruul's Lair, szamanem żadne

Komunikacja głosowa (skype, TS): TS

Kilka słów o sobie (Od jak dawna i jak często grasz, w jakim jesteś wieku?): od sierpnia 2006, 31 lat

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Byłem na swoim serwerze w polskiej gildii, Karazhan robiliśmy setki razy, wręcz do znudzenia, byłem tam jednym z pionierów przedzierających się przez Karazhan (oczywiście jako MT), niestety gildia nie rozwijała się dalej, zatrzymała się na Karazhan (chociaż teraz podobno próbują Maulgara), przeniosłem się do innej gildii (głównie angole), ale też zatrzymali się na Gruulu. Szukam gildii rajdowej z prawdziwego zdarzenia, chcę żeby to była polska gildia. Jestem gotowy poświęcić 150 zł i przenieść swoje postacie na Wasz serwer, ale muszę mieć pewność, że naprawdę rajdujecie i tak już zostanie. Nie chciałbym poświęcać czasu i pieniędzy na darmo.
Ze swojej strony mogę zaoferować swój miecz i nadstawiać dupę jako tank. Akurat jako tank mam spore doświadczenie, więc nie powinniście być zawiedzeni. Oferuję też swojego szamana (w tej chwili jest resto i chyba tak pozostanie). Tą postacią dopiero się jednak uczę grać.
Planuję najpierw przenieść szamana, zorientować sie w sytuacji, zobaczyć co się na Waszym serwerze dzieje. Nie chciałbym po prostu znowu zatrzymać się na Gruulu. Jeżeli mi się spodoba, to przeniosę swojego maina.
Oczekuję od ZL pomocy w zdobyciu klucza do Kara (chyba że do czasu przeniesienia go zdobędę), możliwości uczestniczenia w rajdach na pierwszych bossów w Kara (w celu zdobycia lepszego sprzętu dla szamana). Tyle na początek.
Ze swojej strony oferuję na początek "niebiesko-zielonego" szamana, potem epickiego tanka.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-11-08, 11:47   
 
Skontaktuj się, proszę, w grze z którymś z oficerów (listę znajdziesz w wątku "Regulamin Gildii"). Porozmawiamy o szczegółach.

A.

PS. Widzę, że do paru tankerskich dropów z Kara nie miałeś szczęścia ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2007-11-11, 11:06   
 
Witamy w ZL :)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU