• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gwardia Polska a my
Autor Wiadomość
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-18, 23:54   Gwardia Polska a my
 
po rajdzie zostalismy z Imanem porozmawiać zgodnie z prośbą Agi jak to ma wyglądać. Ustalono iż :

1. Do momentu Mythica, loot pozostaje tak jak jest, czyli need before greed. Sytuacja jest taka ,ze z pierwszych 6-7 bossów i tak oni nic nie potrzebują, więc i tak my się szybko ubierzemy. i wyrównamy poziom gearu.

2. Po wejsciu na Mythic, ustalilismy ,że gear tam będzie rozdawany addonem dkp/attedendance, który tam funkcjonuje, ale od zera dla wszystkich(nas i GP). Narazie ich addon nie ma takiej możliwości, ale mają moce technologiczne, żeby spróbować go dostosowac. Najłatwiej by było, gdyby każdy założyć na ich jednym z 3 realmów(bo to jest grupa Darkspear + 2 inne realmy) postać o identycznym nicku, i dołączył do ich gildii na 1 lvlu, to byłoby extra. Jezeli chociaz 1 osoba będzie miała zajety nick, GP spróbuje po wejściu do Mythica dostosować jakoś swój addon. Temat ogólnie, opanowany. przy 20+ osobach nasza metoda rozdawania lootu będzie niewygodna i zbyt długa dla nich.

3. Prośba dla chętnych, że się zarejestrować na ich forum, z nickiem podobnym do obecnego na Shadowsongu, i wejść do ich gildii tym altem - GP zaprasza nas na swoje forum.

4. Kwestia dnia rajdowych - Gp rajduje środa, czwartek oraz niedziela. O ile ostatnie 2 dni nam pasują, o tyle kwestia środy jest otwarta - z tego co widzę, tutaj małej ilości ludzi pasuje środa, oni są gotowi dostosować do naszych potrzeb - prośba tutaj o wypisanie, z osób, które są w stanie rajdować 3 dni x 3h, który dzień pasuje wam ew. zamiast środy - kwestia negocjacji.

5. Nie ma żadnych wymogow w kwestii specow/klas - gramy tym czym chcemy i jak chcemy.

Nam na razie rajduje się z nimi bardzo miło.

To na razie tyle, prośba o konstruktywne uwagi i odpowiedź na punkt 4.

Iman, dodaj coś czego na pewno nie dodałem.

Aga albo Tricz, podwieście ten temat plz.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-11-19, 00:24   
 
no co ja mam napisac znowu zaczolem biegac naokolo fontany prawie jak za dawnych czasow :P

fajni ludzi z sensem wyglda ze moze byc niezle tyle ze duzo od nas zalerzy czy my chcemy

do tego duzo z Wawy i chca na piwo chodzic :P
    
 
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-11-19, 07:23   
 
Niestety z powodu ogólnego zapierdolu rezygnuję z gry z wowa. Abo mam jeszcze parenaście dni. Powodzenia.
    
 
Treach 



Cysorz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 116
Wysłany: 2015-11-19, 19:08   
 
Iman i Wesell, dzięki za ustalenie szczegółów.
Wygląda ok, grunt że będzie z kim grać bez stresu że braknie jednego ufoludka - a i ekipa wygląda na ułożoną.
Mam tylko nadzieje, że nie przestaną nas zapraszać jak będzie od nas przychodziło 4 czy 5 osób.

Ja 3 dzień raidowy odpuszczam, raczej będę tylko czwartki i niedziele, jak dotychczas.
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-11-19, 19:36   
 
jedyny problem jest taki ze pasowalo by ten 3 dzien tak ulorzyc zeby byl on 1szy bo przepada ludzia poczatek hc ktory oni robia dla nas w sumie :)
    
 
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-11-19, 21:24   
 
mam nadzieje ze sie ludzie odwiruja bo byla mowa o minimum 8 osobach od nas a chodzi 3do 5 tak troszke mi glopawo ze im zawrocilem glowe obietnicami i wychodzi ze "chcialem dobrze a wszyslo jak zwykle"
    
 
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-20, 11:18   
 
Póki co , żeby epaxy nie przepadly to GP zaproponowało żeby w środę grać progress , a w czwartek farmę hc żeby więcej ZL złapało epaxy. Miło :)



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-22, 23:09   
 
Witam

Z frontu walki.

Dzisiaj przy udziale ZL(5 osób na 15 rajdu), udało się położyć Manniego hc w 2 podejściu, a na Archimondzie hc zostało 10%.

Wiec ci co planują wrócić, niech się nie wahają, bo dzisiaj było za mało ludzi, zeby ZLowi zaliczło progress(trzeba osiem sztuk ) na wowprogressie, ale zabawa przednia :)



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
Ostatnio zmieniony przez Wesel 2015-11-23, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2015-11-23, 11:34   
 
Btw, dalej nie znamy adresu ichniego forum :D



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Anula 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-11-23, 12:55   
 
Vegelus napisał/a:
Btw, dalej nie znamy adresu ichniego forum :D


wowprogress, znajdz gwardia polska, tam chyba jest link - jakos znalazlem, wiec tym bardziej Ty sobie poradzisz


http://gp.guildomatic.com/
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-23, 13:17   
 
Vek, XXI wiek, wpisanie w goglu "gwardia polska darkspear" jeszcze nie przekracza twoich umiejętności ,nie rup se jajec :mrgreen:



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-11-23, 18:38   
 
http://gp.guildomatic.com/ tyle sie spisaliscie naprawde bylo latwiej wkleic :P
    
 
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2015-11-23, 20:08   
 
Jakbym chciał, to bym sobie wyguglał. Ale jak widać, o.

Dzięnks wszystkim trzemóm



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-30, 19:07   
 
dla tych co nie byli - wczoraj nakopaliśmy Arcziemu Heroicznemu!.
Mamy więc fajne latające renifery(?!) i powoli myślimy o Mythikach.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-12-03, 19:01   
 
ehhhh mamy problem jako ze brakuje nam 2 osob ktore chcialy by raidowac od najlepiej dzis co pozwolilo by nam myslec o mythicu jako ze ich nie ma GP moze chciec zrezygnowac z grania z nami (choc poki co nie bylo tego grania z "nami" bo systematycznie gralo do tej pory 3 osoby ) wiec jesli ktos moglby sie odwirowac i chcial by pograc nawet 1 dzien w tygodniu jest to dobry czas (gear nie jest problemem )
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU